mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 22:39 
 
hmn... na razie architekt skupuje jakies beczki, jakies pudla i nie wiem co jeszcze...
jak znajde numerki to zapodam reszte.. tylko kwestia tego... ile ma kosztowac
wiec zapodawac mi teraz sprzedash/skup
Gadget

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 23:04 
 
Tu moze byc w sumie jakkolwiek, bo drewno latwo pozyskac. Wazne zeby w koncu meble mozna bylo sprzedawac bo to ciezkie diabelstwo (wklasnie - ciekawe czemu skrzynie i szafy tyle waza? przeciez material wazy mniej...) i nie ma co z tym zrobic, wiec zalega w banku...

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 00:44 
 
hm moja mala propozycja: skup/sprzedaz
hm runy za 5gp/skryba sprzedaje za 10gp
szafy te takie nieotwieralne za 10/20
te z ksiazkami za 15/30
stoliki trudno robic to hm 40/80
krzeselka roznie od 5-50 za trony/sprzedaz analogicznie
laski hmm niewiem ale latwo sie robi
od 5-50 tez mysle
skrzynki 50gp/100gp
skrzynki takie same na kluczyk hmm niewiem czy to by sie dalo sprzedac vendorkowi z kluczykiem
skrzynki te zulte za 100gp/200gp
te brzydaczne drewniane skrzynki to juz wedle uznania ale jakos skup za kolejno od najmniejszej 5/10/15
hym w sumie to slaby zarobek proponuje... bo te mebelki cholernie ciezkie jakos wiec prppozycja albo je zelzyc:> albo pomnozyc ceny razy dwa:))

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.