mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 53
Dołączył(a): 15.11.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 20:40 
Cytuj  
Matura za pasem i postanowilem sobie skombinowac jakas onlinowke do popykania w przerwach pomiedzy AA. Od razu guild wars wpadl mi w oko. Ale jak zwykle z poczatkujacymi bywa tak i ja mam kilka pytan :) :

1. Rozumiem, ze GWF jest samodzielnym dodatkiem i nie potrzebuje do niego podstawki ale na oficjalnej stronie wyczytalem, ze "there is a strong level of interconnection between the two games that makes having them both an exceptional experience". Srutututu ;) Wiem, ze producent chce zarobic i pisze cos takiego, ale jak duzo strace nie zakupujac podstawki?

2. Jezeli zdecydowalbym sie na zakup GWF a w pozniejszym czasie nagle dostal ochote przejscia fabuly w GW czy jest bezproblemowa mozliwosc polaczenia dwoch czesci?

3. Czytalem, ze w dodatku klasy z podstawki sa ograniczone o kilka skill, wiec wychodzi na to, ze trzeba wybrac pomiedzy:

- zakupem podstawki + dodatek natychmiastowo i stworzenia dobrej postaci (jezeli nie chcialbym wybierac sina lub ryta)

lub - zakupem dodatku i stworzenia sina lub ryta (bo w tym wypadku nie oplacalne jest tworzenie "starszych" postaci)

to tyle :]


Ostatnio edytowano 29 maja 2006, 14:50 przez Morv, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 20:48 
Cytuj  
samo GW:F nie ma wielkiego sensu, aczkolwiek tak - istnieje możliwość zakupu samego dodatku. jeśli będziesz później chciał rozpocząć fabułę z Prophecies, nie będzie żadnego problemu z połączeniem obu tytułów.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 15.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2006, 10:22 
Cytuj  
Ah dzieki za wyczerpujaca odpowiedz :roll:

Ale caly czas nie wiem jak sie sprawy maja odnoscie 3 pytania ;)


Ostatnio edytowano 29 maja 2006, 14:51 przez Morv, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2006, 14:26 
Cytuj  
chcesz bardziej wyczerpujących odp.? poszukaj postów Yahzona :) wszystko o co pytasz już chyba napisał. wystarczy użyć opcji SZUKAJ!
co do pyt. 3 - nie wiem dokładnie.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 15.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2006, 14:56 
Cytuj  
Spoko ;) Chyba jednak wyjdzie na to, ze troche kasy zarobie i kupie obydwa pudla. :)


Ostatnio edytowano 29 maja 2006, 14:51 przez Morv, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2006, 20:35 
Cytuj  
Proponuje zajzec na www.guildwars.pl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.