mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 06:45 
Cytuj  
Niedługo ściągnę SB, więc mam parę pytań:
1. Czy w grze jest rozbudowany crafting?
2. Czy jest tam oprócz armorów dużo ubrań (żebym mógł odpowiednio ubrać mojego assassina)?
3. Czym się różni serwer V... Ten Loreplay'owy, na którym gra większość z Was, od reszty? Jest to napisane na stronie ale mimo znajomości angielskiego nie znając gry nie wiem o co chodzi.
Przy okazji, jakie normalne serwery polecacie?

Na razie to tyle, w razie wątpliwości napiszę tutaj.

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 16:20 
Cytuj  
Matrik napisał(a):
Niedługo ściągnę SB, więc mam parę pytań:
1. Czy w grze jest rozbudowany crafting?
2. Czy jest tam oprócz armorów dużo ubrań (żebym mógł odpowiednio ubrać mojego assassina)?
3. Czym się różni serwer V... Ten Loreplay'owy, na którym gra większość z Was, od reszty? Jest to napisane na stronie ale mimo znajomości angielskiego nie znając gry nie wiem o co chodzi.
Przy okazji, jakie normalne serwery polecacie?

Na razie to tyle, w razie wątpliwości napiszę tutaj.



jest dostatecznie duzo itmkow (jezeli chodzi o assego to ubieraj go w light armor - sie dowiesz dlaczego) ale opcja robienia wlasnych dla poczatkujacego jest raczej zamknieta bo albo musisz miec miasto+odpowiedni budynek+odpowiedni npc+mase surowcow albo znajomemu ktoremu dajesz surowce i on robi itemki ktore chcesz.
Jak pewnie sie kapniesz sa rozne rodzaje gildii (np wizard conclave, unholy legion itd) ktore po prostu moga rekrutowac tylko pewne klasy (wizard conc tylko np wizardow channelerow i wiekszosc magow). ten typ servera (vindication) jest najbardziej klimatyczny, a w pozostalych ta zasada nie obowiazuje. mozesz grac na wszystkich serwach (sam gram na wrath i ostatnio duzo tam Polakow - kolo 15)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.