mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2007, 13:19 
Cytuj  
Welcome to our forum!Here we will talk for the tmats for bane and others.


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2007, 19:07 
Cytuj  
kogo to gildia? polaka?

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2007, 19:49 
Cytuj  
No jasne :) To mój kochany braciszek popisuje się znajomością angielskiego :) To jest niby forum jego gildii,ale i tak nie będą tu wchodzić, bo w jego gildii jest oprócz niego tylko jeden polak a reszta zagraniczni goście :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2007, 20:01 
Cytuj  
polak jest guild leaderem?

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 12:10 
Cytuj  
Jasne że jestem.Polakiem i GM .Mamy dużo ludzi ale większość to nie Polacy.
Niedługo będziemy banować.Są zaangażowani wszyscy członkowie i nawet dali kase na miasto :P


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 12:50 
Cytuj  
to jedno slowko: masz tragicznego ic (a moze to Twoja postac xD) o nicku projectcostam. brak komentaza do zachowania tego kolesia. i jeszcze jedno: nasze gildie nie sa ally.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 15:05 
Cytuj  
To nie moja postac.Moze jest tragiczny ale i bogaty no i dobry na bane będzie. i co najwazniejsze jest zaangazowany. A tera slowko do twojego nation rulera , nie żebym go obrażał ale to kłamliwy głupi noob :P No i chyba nie potrafi robić sojuszników.


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2007, 20:15 
Cytuj  
scout na bana? xD ciekawy pomysl :) a czemu uwazasz ze nasz nl jest glupi i klamliwy? cos sie stalo pomiedzy wami? bo jak nie to pomysl logicznie: po co nam sojusz z wami? wszyscy nl maja gdzies ze Ty jestes polakiem i sairons ma duzo polakow i nie chcemy sie miedzy saba zabijac. oni mysla co da im ten sojusz a watpie czy sie na niego zdecyduje bo wasza gildia nie bedzie mocna i robicie sobie jaja z HoE w ktorej nacji PoC wlasnie bylo. i dlaczeko ten kolo pierdoli cos ze jestesmy ally poczym zabija mojego kumpla i prawie mnie (byl takim noobem ze moj r3 sent mu uciekl xD). gdzie tu logika? on nie powinien byc ic imo

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 10:20 
Cytuj  
Na początku,a kto powiedział że ten scaut będzie na bane.On ma inne postacie.Po drugie HoE to nie są jaja ale oddanie hołdu tej fajnej gildii którą Wed i Tweak rozwalili.W gildi mamy dużo ludzi, niektórzy z sentymentem do starego HoE, a niektórzy chcący walczyć.Więc nie sądzę abyś nas od razu sprzątnął.A twojego nr uważam za kłamliwego nooba choćby dlatego że rozmawialiśmy o sojuszu i obiecał że sojusz będzie.A jak się okazało był,ale tylko z naszej strony.I wcale nie uważam że twój nr miał nas dać na przyjaciół tylko dlatego że jestem polakiem.Chodziło oto żeby moi nie bili się z saironem i odwrotnie.


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 17:44 
Cytuj  
jezeli o sojusz chodzi to ja nic nie moge zrobic, serio. albo cala nacja jest w sojuszu z Wami albo nie. sairons nie ma nic do gadania. i dalej nie uzasadniles jego ataku na nas skoro jestesmy ally lol jemu podobno wyswietlalo ze jestesmy a jednak nas zaatakowal. nie mam nic przecwko tej gildii ale przerabianie nazwy nie jest fajne imo

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 16:44 
Cytuj  
Jestem gm więc wiem że to kazda gildia musi osobno dawać na ally daną nacje czy gildię(jeśli ta nie ma nacji).Tak w ogóle na nic z twoej strony nie oczekiwałem.Za przyjaciela przepraszam (chociaż nie wiem co między wami zaszło)


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2007, 20:20 
Cytuj  
w tym problem ze zaszlo tylko tyle ze zabil kolege xd nawet sie nie poklucilismy, tak po prostu zabil i tyle. ale spox, jak zaloze wlasna gildie/sairons wyjdzie z nacji to sojusz bdzie prawdopodobny. popracujcie nad wizerunkiem gildi, bo przez takich ic powstaje duzo konfliktow


Posty: 1
Dołączył(a): 22.09.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 13:00 
Cytuj  
i understand that eveyone in this guild speaks atleast two languages one of which i cant understand and another thing if we plan on banin anyone we should change our guild name other wise we will never get help takin a city and we need to expand our player base or just have more active players i mean ive helped our guildies gear and rune up and they either leave or just arent on anymore

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 17:48 
Cytuj  
Jakas nedzna podroba House of Errant@Carnage z poczatkow Shadowbane:<>.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:14 
Cytuj  
cytat:"Po drugie HoE to nie są jaja ale oddanie hołdu tej fajnej gildii którą Wed i Tweak rozwalili"
HoE nie jest z początków Shadowbane padła dopiero dwa miesiące temu:P
Jeśli się nie znasz to nie komentuj:P


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:17 
Cytuj  
I think that we can change name of our guild.We have to make poll on this forum, ppl from hoe should write here what name they want for guild.And is one problem how we meet and inv all to a new guild...


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:25 
Cytuj  
taboo1 napisał(a):
cytat:"Po drugie HoE to nie są jaja ale oddanie hołdu tej fajnej gildii którą Wed i Tweak rozwalili"
HoE nie jest z początków Shadowbane padła dopiero dwa miesiące temu:P
Jeśli się nie znasz to nie komentuj:P


A co Ty mozesz wiedziec o poczatkach Shadowbane?:<
Smutne jest to, ze jak ktos mial fajna idea i ja wprowadzil to musi sie pojawic 2398239328 klonow. My rowniez mielismy PKujace gildie, ale az zal dupe sciska jak grupa 10 newbow bedzie biegala z HoE nad lbem.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 12:29 
Cytuj  
kkkkk...Po perwsze gram juz troche w sb wraz ze woimi ic....wiec chyba noobami nie jestesmy,wiem cos o poczatkach shadowbane.Twierdzisz ze przerabianie jest **** ale co tu poradzic ze clicky zrezygnowal z gry,joe odzszedl do innej,a ic hoe sami zniszczyli ta gildie.HoE bylo potega ale sie rozwalilo no clicky odszedl.Niby nie ma co plakac ale mozna oddac jakis hold nie?No i jeszcze jedno napewno nie ma 2398239328 HoE:P.A czy ty w ogole nalezales do HoE?Ja tak i wcale tego nie zaluje ...Chodz nie grałem od początku na wrath ,ale na redemption t5o pryglądałem się temu z za pleców siostry a potem się przeniosłem:p

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 12:16 
Cytuj  
http://horseoferrants.pun.pl/


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 16:41 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
taboo1 napisał(a):
cytat:"Po drugie HoE to nie są jaja ale oddanie hołdu tej fajnej gildii którą Wed i Tweak rozwalili"
HoE nie jest z początków Shadowbane padła dopiero dwa miesiące temu:P
Jeśli się nie znasz to nie komentuj:P


A co Ty mozesz wiedziec o poczatkach Shadowbane?:<
Smutne jest to, ze jak ktos mial fajna idea i ja wprowadzil to musi sie pojawic 2398239328 klonow. My rowniez mielismy PKujace gildie, ale az zal dupe sciska jak grupa 10 newbow bedzie biegala z HoE nad lbem.



zgadzam sie. ja tam bym sie wpier.... jakby moja gildia zapisala sie do legend w sb a po jej upadku widzial bym jej kopie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.