mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 21:44 
Cytuj  
Wszystkich chetnych Polakow grajacych w SB zapraszam w szeregi polskiej gildii Recruits of Death Dealers. Jest to jedna z subgildii nalezacych do polskiej nacji 'The Outcasts', stworzona specjalnie dla celow rekrutacji nowych osob. Docelowo po okrzepnieciu i zdobyciu doswiadczenia kazdy zostanie przesuniety do glownej gildii tzn. Death Dealers (w skrocie D2). Nasza nacja sklada sie obecnie z trzech gildii (Legion, Death Dealers, Recruits of Death Dealers) i dwoch miast (Outcasts, Claustrophobopolis). Dysponujemy podstawowym zestawem R7 vendorow rolujacych itemy na nasze wlasne potrzeby oraz refinerem (do odtrenowywania zbednych skills i stat points), pomagamy w zdobywaniu runek, wspolnie expujemy, walczymy o kopalnie, pvpujemy, etc.

Wiecej info w samej grze, tellujcie (/tell nick) do: Jaskier, Theddas, a o przyjecie do gildii do Vilge, Silas, LordViron, Xergoss.


Ostatnio edytowano 4 cze 2006, 06:36 przez Theddas, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 13:04 
Cytuj  
Niedługo dołącze do tej gry i chciałem wiedzieć czy nadal przyjmujecie "rekrutów"?? Na jakim serwerze jest ta gildia i jak sie do niej dostac?????

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 13:25 
Cytuj  
Lord Adrians napisał(a):
Niedługo dołącze do tej gry i chciałem wiedzieć czy nadal przyjmujecie "rekrutów"?? Na jakim serwerze jest ta gildia i jak sie do niej dostac?????


server: Braialla


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 13:52 
Cytuj  
Dzięki, ale gra ktoś jeszcze w tą grę??

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 19:54 
Cytuj  
Gra, ale w ciagu miesiaca troche sie pozmienialo...

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 20:44 
Cytuj  
Fajnie, ale jak się do was dostać?? Jestem graczem o imieniu Petrex Mocny. Mam dopiero 3lvl, ale sie rozwine tylko jak sie do was dostac??

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 22:25 
Cytuj  
Pograj najpierw dwa tygodnie, zrob jakis solidny level, poznaj mechanike gry, zasady nia rzadzace (open pvp) i swiat, a przede wszystkim zdobywaj wiedze na wlasny rachunek, a nie zadajac dziesiatki nudnych pytan "jak zdobyc exp", "skad wziac zloto", etc. I jesli wtedy jeszcze sie nie zniechenisz to znaczy, ze jestes przynajmniej w 1/4 tak twardy, jak tego oczekujemy i beda z Ciebie ludzie. Obecnie aktywnie gra nas raptem kilku Polakow (czyt. mniej niz 10), z czego praktycznie nikt nie leveluje nowej postaci w ramach polskiej gildii, wiec bycie w polskiej gildii dla samego bycia nic Ci nie da. Nie o to tutaj chodzi. Gildie mamy po to, zeby wspolnie walczyc jesli jest taka mozliwosc (z innymi graczami), pomagac sobie rollowac/zdobywac itemy, runki, etc., wymieniac doswiadczenia o postaciach/buildach, ogolnie pogadac.


Posty: 5
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 17:14 
Cytuj  
mam 32 levl i poczebuje gildi mój nick to Kostucha :D :D :D


_________________
siredniego zrostu zakaptuzona postac :D lol

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 22:25 
Cytuj  
PS. mam złe doświadczenia z polakami na Braila ;p po pierwsze pisza 1 a robią drugie i to dla wlasnych potrzeb, niewiem jak jest teraz bo mam postacie w 1 guildi koreańskiej ;p i tam mi dobrze .


_________________
A-Test!

***

Posty: 590
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 23:35 
Cytuj  
GeFunk napisał(a):
PS. mam złe doświadczenia z polakami na Braila ;p po pierwsze pisza 1 a robią drugie i to dla wlasnych potrzeb, niewiem jak jest teraz bo mam postacie w 1 guildi koreańskiej ;p i tam mi dobrze .


no to sie masz czym chwalic...

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 06:38 
Cytuj  
Temat nieaktualny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.