mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 23.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 09:38 
Cytuj  
Witam!
Od dłuższego czasu trwają prace nad nowym polskim i darmowym serwerem Dragon Raja (miłośników chyba nie trzeba zachęcać ;) ).
Przewidziany start serwera na 1 kwietnia 2006r. (to nie na prima aprilis) ze wstępnymi ustawieniami exp x8, job x4, kasa x2.
Odbyły sie już beta testy i zakończyły sie pomyślnie, teraz ekipa pracuje nad "dopieszczeniem" szczegółów. Serwer będzie stał na dość potężnej maszynce.

Więcej informacji na oficjalnej PL stronie http://draja.webd.pl/index.php oraz na forum http://wowtlw.quasar.webd.pl/

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 13:02 
Cytuj  
Jesli to powazny projekt to przydala by sie powazna domena.


Posty: 6
Dołączył(a): 23.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 13:34 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Jesli to powazny projekt to przydala by sie powazna domena.

...a nie jest? :> te powazne domeny kosztują poza tym i tak korzystamy z płatnego hosta za który tylko AT płaci :) no ale pomysł dobry i można to przemyśleć...

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 21:40 
Cytuj  
A mi sie juz na dzien dobry nie podoba...
Ale to moje prawo - nie musi mi sie podobac...
Tylko naprawde nie wiem na cholere mnozniki exp/job/cash...
Dla powaznych graczy sensowne byloby 1.3 do 1.5.
Ale x8? To co mam sobie nastukac uber chara w 5 dni? A jak sie upre to nawet w 3? Ja rozumiem, ze jest grupa graczy nastawionych na grind - ale bez przesady.
Tak, wiem - nie musze tam grac.
I nie bede.


Ostatnio edytowano 24 mar 2006, 07:35 przez Agat, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 6
Dołączył(a): 23.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 23:58 
Cytuj  
Agat napisał(a):
A mi sie juz na dzien dobry nie podoba...
Ale to moje prawo - nie musi mi sie podobac...
Tylko naprawde nie wiem na cholere mnozniki exp/job/cash...
Dla powanych graczy sensowne byloby 1.3 do 1.5.
Ale x8? To co mam sobie nastukac uber chara w 5 dni? A jak sie upre to nawet w 3? Ja rozumiem,ze jest grupa graczy nastawionych na grind - ale bez przesady.
Tak, wiem - nie musze tam grac.
I nie bede.

...i dobrze :) i nie musisz :) zastanawiajace jest tylko to, że wypowiadają sie osoby, które mają "NIC" do powiedzenia.... Agat, ja tez potrafie narzekać ;) bo może mi laska l...da nie zrobiła, albo żona d...py nie dała... przestań wchodzić w skrajności! Czy to jest az tak trudny temat? (prosze tutaj moderatorów o usunięcie "takich" komentarzy) ... cos tam piszesz o mnoznikach, gdzies moze cos widziales? ale jaka masz wiedze na ten temat? robisz tu za przyzwoitke d/s niszczenia pomyslow?

Ciesze sie że pojawia sie ktoś, kto wyrazi negatywna opinie i chyba o to chodzi? Wiesz... nie lubie ludzi "nie w temacie" i takich co nie mają nic od siebie do zaoferowania oprócz bluzg i narzekań ;) Twoja wola...co do ustawien... podałem takie info bo mnie o to poproszono, a że masz nieco płytki punkt widzenia na pewne rzeczy, uznam że nic nie napisałeś ;] taki EOT z mojej strony...

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 07:48 
Cytuj  
Lunatic napisał(a):
...i dobrze :) i nie musisz :) zastanawiajace jest tylko to, że wypowiadają sie osoby, które mają "NIC" do powiedzenia.... Agat, ja tez potrafie narzekać ;) bo może mi laska l...da nie zrobiła, albo żona d...py nie dała... przestań wchodzić w skrajności! Czy to jest az tak trudny temat? (prosze tutaj moderatorów o usunięcie "takich" komentarzy) ... cos tam piszesz o mnoznikach, gdzies moze cos widziales? ale jaka masz wiedze na ten temat? robisz tu za przyzwoitke d/s niszczenia pomyslow?

Zdecydowanie widzialam. Gralam i na oficjalnym serwerze i potem na tym niemieckim klonie z mnoznikami. Calkiem rozne doswiadczenia.
A poza tym jestem w przegranej pozycji... Ani mi laska dobrze nie zrobi, ani zona nie pocieszy...
Lunatic napisał(a):
Ciesze sie że pojawia sie ktoś, kto wyrazi negatywna opinie i chyba o to chodzi? Wiesz... nie lubie ludzi "nie w temacie" i takich co nie mają nic od siebie do zaoferowania oprócz bluzg i narzekań ;) Twoja wola...co do ustawien... podałem takie info bo mnie o to poproszono, a że masz nieco płytki punkt widzenia na pewne rzeczy, uznam że nic nie napisałeś ;] taki EOT z mojej strony...

Za info dzieki, za ocene mnie nie podziekuje... Ale nie odpowiem tym samym, bo to jednak fajnie, ze komus cos sie chce.

PS. I tak Cie lubie, Lunatic :)


Posty: 2
Dołączył(a): 24.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 08:32 
Cytuj  
agat mam takie pytanie do Ciebie ile grałeś na incie??? do jakiego poziomu doszłeś, że tak sie wypowiadasz...


pragne zwrócić uwagę, że na incie są dobrzy polacy i oni nie będą grali na privie jak będzie taki sam exp bo każdy wie jak jest z privami mogą być miesiąc mogą być rok ale to zależy od tego czy będą tam ludzie grali czy nie bo jak nikt grał nie będzie to serwer nie będzie stał dla 10 osób bo to bezsens


więc pochwal się jak daleko zaszedłeś...

i jeszcze jedno na incie zawsze znajdziesz party a na privie nie ma co liczyć, że w każdej nacji będzie non stop 40-50 graczy


Posty: 6
Dołączył(a): 23.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 09:10 
Cytuj  
Agat... ja już też Cie lubie ^^

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 09:13 
Cytuj  
Aquashi napisał(a):
agat mam takie pytanie do Ciebie ile grałeś na incie??? do jakiego poziomu doszłeś, że tak sie wypowiadasz...

Zgadza sie, gralam na incie i mialam jakas calkiem niezla gorniczke/kowalke... Bo ja z tych co lubia craft...
A dobilam (o ile mnie pamiec nie myli) do 198 albo 199.

PS. Prosba do Ciebie, Aquashi i jeszcze paru osob... postarajcie sie zwracac do mnie w zenskoosobowych formach czasownikowych :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 09:17 
Cytuj  
Ja wam powiem ze ja gram etraz na serwerze Dr pewnego pana ktorego ksywy nie wymienie i tam jest EXP RAtE=500x :D i all itemy mozna kupic w sklepie - poczawszy od rzeczy na dual clas a na fantomach i broniach z efektem konczac .Mozna wtedy poczuc potencjal tej gry.W najlblizyszym czasie zrobie sobie SAINT GM-a i bede mogl robic nawet itemi g20(rzecz jasna sardy i all itemy mozna kupic w odpowiednich sklepach)I to jest dopiero frajda z grania, mozesz powalczyc ze smokiem , ifrytem, balrogiem itp a nie musisz koksac 1.5 roku .Ja od lvlingu mam WoWa a od frajdy gram w Dr:).Aktualnie mam dual clas 2 ale dzisiaj bedzie 4 badz 5 :].Dopiero na tak wysokich lvl widac czy ktos umie grac czy nie.Liczy sie wtedy znajomosc gry , jakie itemy beda przydatne a jakie nie i ogolnie taktyka gry .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 2
Dołączył(a): 24.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 18:03 
Cytuj  
Agat napisał(a):
Aquashi napisał(a):
agat mam takie pytanie do Ciebie ile grałeś na incie??? do jakiego poziomu doszłeś, że tak sie wypowiadasz...

Zgadza sie, gralam na incie i mialam jakas calkiem niezla gorniczke/kowalke... Bo ja z tych co lubia craft...
A dobilam (o ile mnie pamiec nie myli) do 198 albo 199.

PS. Prosba do Ciebie, Aquashi i jeszcze paru osob... postarajcie sie zwracac do mnie w zenskoosobowych formach czasownikowych :)


198 albo 199 na incie tak no to jednym slowem gratki w histori DR nikt nie nabil takiego poziomu na incie rekord byl 150 poziom ciekawe tylko co to byl za int :)


zaboleq napisał(a):
Ja wam powiem ze ja gram etraz na serwerze Dr pewnego pana ktorego ksywy nie wymienie i tam jest EXP RAtE=500x :D i all itemy mozna kupic w sklepie - poczawszy od rzeczy na dual clas a na fantomach i broniach z efektem konczac .Mozna wtedy poczuc potencjal tej gry.W najlblizyszym czasie zrobie sobie SAINT GM-a i bede mogl robic nawet itemi g20(rzecz jasna sardy i all itemy mozna kupic w odpowiednich sklepach)I to jest dopiero frajda z grania, mozesz powalczyc ze smokiem , ifrytem, balrogiem itp a nie musisz koksac 1.5 roku .Ja od lvlingu mam WoWa a od frajdy gram w Dr:).Aktualnie mam dual clas 2 ale dzisiaj bedzie 4 badz 5 :].Dopiero na tak wysokich lvl widac czy ktos umie grac czy nie.Liczy sie wtedy znajomosc gry , jakie itemy beda przydatne a jakie nie i ogolnie taktyka gry .


tak dzisiaj bedzie d4 albo 5 widac ze co nieco wiesz o grze ale widac tez ze probujesz ludzi zrobic w balona bo watpie zebys zrobil z d2 na 4 lub d5 nie powiem dlaczego ale kto zna gre bedzie wiedzial ze probujesz nam tu kit wcisnac

acha to moze powiedz jeszcze ile osob gra na tym serwie


Posty: 6
Dołączył(a): 23.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 18:50 
Cytuj  
...dlaczego odnosze wrazenie ze do tej pory wypowiedzialy sie osoby ktore niewiele wiedza o tej grze? Wirus na forum? :> Idea tego tematu jest bardzo prosta: robimy coś i o tym informujemy, krytyka jak najbardziej potrzebna, ale tylko od osób które są w temacie i które "liznęły" choć po trosze to, co stworzyliśmy...


Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 17:45 
Cytuj  
Pomijajac wasze dysputy, napisze tylko aktualne wiesci.

Rejestracja jest juz otwarta, zaczynamy 1 kwietnia - mam nadzieje ze obsuwu czasowego nie bedzie, w razie W zwalimy wszystko na pryma aprilis :P

Jestesmy w trakcie wykupywania domeny www.dragonraja.pl :) Za pare dni bedzie to juz dzialajacy adres naszego serwera.

Trwaja prace nad stronka rowniez w jezyku angielskim (sama gra jest zangielszczana, ze tak sie wyraze), przewidujemy i zapraszamy do siebie rowniez graczy spoza Polski.

A teraz w odpowiedzi na ponizsze tematy:

- exp x 8, job x 4. Dlaczego? Raz, ze chcemy w ten sposob skusic graczy, dwa - stawiamy wiekszy ciezar na zabawe i wojny nacji, niz na levelowanie. Taka wysokosc expa pozwala w sensownym czasie (ale napewno nie w ciagu paru dni... nadal to kwestia wielu tygodni) stworzyc postac do walk, joba, czy co tam sobie jeszcze wymyslicie.

Pracujemy nad skryptami questowymi, ktore pozniej w latwy sposob z poziomu GM'a bedzie mozna implementowac w grze, aby urozmaicic nieco ubogi system eventow.

Jeden wielki minus serwera o ktorym musze napisac, to tlumaczenie. W obecnej chwili i rowniez 1 kwietnia podczas oficjalnego startu, tlumaczenie lokacji nie bedzie wygladac za ciekawie. Wszystko szlo z koreanskich krzaczkow na angielski poprzez babelfisha, wiec o poprawnej gramatyce zapomnijcie. Jest to niemniej jedna z priorytetowych spraw ktore beda poprawiane w pierwszej kolejnosci - oczywiscie na poprawny angielski, nie polski.

Serwer uciagnie kilkaset osob zalogowanych jednoczesnie, wiec nie przewidujemy limitow w zakladanych kontach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na forum i strone podana przez Lunatica, a sceptykom proponuje poczekac i zalowac pozniej, ze maja plecy ;)

Do zobaczenia w The Lost World.


Posty: 6
Dołączył(a): 23.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 00:31 
Cytuj  
good news ale widzac mentalnosc niektorych osob to... :D ale co tam ;) mam nadzieje ze tutaj nie stanie sie tak jak na innych stronach typu macikowo.net czy jakoś tak :D


Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2006, 10:16 
Cytuj  
Adres strony www i forum serwera ulegl (nareszcie) zmianie :P

WWW: www.dragonraja.eu
Forum: www.dragonraja.eu/forum/

Do zobaczenia w grze, dla wszystkich ktorzy od MMO wymagaja czegos wiecej niz ladnej grafiki...


Posty: 2
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 11:12 
Cytuj  
Jakoś żaden z tych linków u mnie nie działa :(

A tak przy okazji to 15 maja rusza New DragonRaja: The Return Of The King http://www.newraja.com/
gra ma być darmowa :D


Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2003
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 08:49 
Cytuj  
mamy chwilowe problemy techniczne zwiazane z dostawca ktory udostepnil nam miejsce na stronie, w tej chwili przenosimy wszystko na nowy serwer. Domena bedzie taka sama, takze te linki dzisiaj wieczorem najprawdopodobniej beda juz dzialac.

Newraja to spory konkurent, ale mimo wszystko wiele osob woli grac z polakami w wiekszosci na naszym serwie :) Wydaje mi sie rowniez ze Ci z newraja nie bardzo ida do przodu z plikami serwerowymi ktore juz dr-int i my wypuszczamy, sa daleko w tyle nawet z najpowazniejszymi bugami, co nie wrozy im niczego dobrego...


Posty: 2
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 11:21 
Cytuj  
Cytuj:
Newraja to spory konkurent, ale mimo wszystko wiele osob woli grac z polakami w wiekszosci na naszym serwie


też bym wolał pograć z polakami na polskim serwie

Cytuj:
Wydaje mi sie rowniez ze Ci z newraja nie bardzo ida do przodu z plikami serwerowymi ktore juz dr-int i my wypuszczamy, sa daleko w tyle nawet z najpowazniejszymi bugami, co nie wrozy im niczego dobrego


niewiem czy ida do przodu czy nie ale przynajmniej serw działa cały czas a wy nawet nie umiecie stronki postawić więc co do serwera to też mam watpliwości czy bedzie działał tak jak powinien.
Liczą się działania a nie obiecanki, pisać można dużo ale coż jeżeli nic z tego nie wynika.

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.