mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 15:02 
Cytuj  
http://www.narutorealm.com/

Jest to projekt gry osadzonej w świecie znanego na całym świecie anime jakim jest Naruto ;], jest to jeszcze nie wykończony projekt, ale autorzy mówią, że klient pojawi się wkrótce. Gra z pewnością nie będzie płatna, przynajmniej nic o tym jeszcze nie wiadomo. Ktoś musi przecież grę najpierw przetestować.

http://www.youtube.com/watch?v=f5j3YzvsZOI

póki co można obejrzeć filmik z głównego menu ;D


_________________
Obrazek

*

Posty: 100
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 15:41 
Cytuj  
Ciekawe...

Szkoda ze nie pokazali filmiku z gry ;/
Bo menu to zamało.


_________________
Obrazek
Obrazek
HaHa! xD

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 17:07 
Cytuj  
Ja spróbuje, może być ciekawe ;) tylko kiedy wyjdzie...

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 17:35 
Cytuj  
no właśnie nie jestem pewny co do daty "wyjścia" tej gry... piszą, że klient pojawi się wkrótce, ale nikt z nas nie wie ile to "wkrótce" trwa... może tydzień, może miesiąc... miejmy nadzieję, że dwóch miesięcy nie przekroczy. Mam dobrą wiadomość, na końcu filmiku o menu piszą, że wkrótce pojawi się gameplay movie, czyli filmik z gry. Póki co proponuję uzbroić się w cierpliwość i poczytać trochę informacje na stronce :)

Cytuj:
Q:How do I sign up for Alpha?
Alpha sign ups were long ago and are now closed, Sorry xP. At the moment there are still Gold member spots left.


Chyba w wersję Alpha nie pogramy... trzeba zostać Złotym Członkiem (:P nie wiem o tym członkowstwie za dużo), ale może nawet lepiej nie grać w wersję Alpha i trudzić się z błędami...

Cytuj:
Q: Do I have to pay to play?
No, you can play for free. Although small donations would help us greatly and certain privilages are granted to those who donate (Gold Members) and this SHOULD NOT be considered as demanding payment. It is a small friendly donation for our efforts that you can decide to donate or not.


gra jednak darmowa :D

http://www.narutorealm.com/?id=faq <- zainteresowani radzę poczytać :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 100
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 17:57 
Cytuj  
No to zapowiada sie ciekawie jak darmowa :D
Miejmy nadzieje ze jak najszybciej wyjdzie Open Beta!
Ta gra to bedzie 2D czy 3D ?? (szczeze wole 2D)


_________________
Obrazek
Obrazek
HaHa! xD

*

Posty: 110
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 18:05 
Cytuj  
ja na tej grze jestem zarejestrowany z 2005 roku :o a pozatym juz gdzies to bylo btw. na forum sa kilka screenshoty

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 18:28 
Cytuj  
Diablos używałem opcji szukaj wpisałem Naruto... nie znalazło... Gra będzie 2D, nie zadawaj takich pytań przed przeczytaniem FAQ :)


_________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 18:38 
Cytuj  
Gra wygląda ciekawie, conajmniej ciekawie. Z niecierpliwościa czekam na wyjście Clienta.


_________________
Silvan


Posty: 22
Dołączył(a): 30.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 07:21 
Cytuj  
Ta gra już jest od dawna zapowiadana, ale coś mi się wydaję, że sobie trochę poczekamy, bo czytając update'y na stronie, to są one robione sporadycznie.


Posty: 10
Dołączył(a): 22.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 10:30 
Cytuj  
A Wie moze ktos Za ile ona bedzie Mam nadzieje ze nie bede musial czekac roku Bogral bym sobie w to bo ogladalem Filmkiki z NAruto xD Zapowiada sie fajnie :P


Posty: 4
Dołączył(a): 26.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 16:13 
Cytuj  
Zapraszam na polską stronę:

www.NarutoRealm.pl

jest ona prawie gotowa, ale szukają mimo wszystko chętnych do pomocy, głównie GRAFIKA !!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.