mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 18:19 
Cytuj  
link:
http://www.ddo-europe.com

krótki opis:
Było już o tym w innych działach ale tutaj info o trialu się przyda :)

jest to gra Dungeons & Dragons Online: Stormreach. Dostępny jest 7 dniowy trial więc zalecam najpierw umówić się z kumplami i grać razem ;]. Oczywiście można zakładać kilka kont, ale nie będzie można grać tą samą postacią. Po trialu można oczywiście wykupić abonament, ale nie o tym zamierzam mówić. Być może wielu z was grało w gry NIEMMO tego typu... Teraz można wybrać się na wyprawę z przyjaciółmi. Są te wszystki kostki oraz rzuty obronne jak w rpg'ach, Gra polega na wykonywaniu questów, rozwijaniu postaci, pracy zespołowej i uzbrajania się w coraz to lepsze, ładniejsze rzeczy (heh jak w każdym rpgu nie ? :p). Jeżeli ktoś grał w Neverwinter Nights to mogę takiemu gościowi przekazać że to jest prawie to samo ;p, tylko nie ma ograniczenia na server 1-64 players, aczkolwiek niestety gra jest troszkę jak Guild Wars... chodzimy po zwielokrotnionych tych samych obszarach wyłącznie ze swoim party... na szczęście nie ma tak jak w GW i można bez powracania do miasta zabierać nowych towarzyszy... Można to zrobić w obszarze wykonywania questów... Jeżeli o zadania chodzi no cóż... jest ich bardzo wiele ;p, żaden trialista nie będzie chyba w stanie wykonać wszystkich w ciągu 7 dni ;p. W grze jest ogromne multum umiejętności, z których to każda przydaje się w zupełnie innych celach, bądź też w połączeniu z inną pozwala nam na wykonanie danej akcji - skradania się czy też wyszukiwania. Są też różne atuty - bojowe czy też wspierające naszą postać biernie.

O rasach:

Obrazek
Ludzie - są najbardziej liczną i uzdolnioną rasą, doskonale nadają się do wykonywania każdego bodaj zawodu (patrz O klasach). Mają dużo szczęścia, mają złe przyzwyczajenia i są strasznie chciwi ( coś o tym wiemy no nie? :P ).

Obrazek
Elfy - są znane ze swojej delikatnej natury, oraz zamiłowania do poezji, tańca, śpiewów czy też sztuk walki. Celem życia elfów jest uczynienie świata piękniejszym dla potomności.

Obrazek
Konstrukty - zostały zaprojektowane przez rasę ludzką do absolutnej dominacji nad światem. Jednak ludzkim błędem było rozdanie im "własnej" inteligencji. Konstrukty zbuntowały się i wiodą awanturnicze życie.

Obrazek
Krasnoludy - są znane ze swoich umiejętności rzemieślniczych, oraz zamiłowania do walki. Są bardzo odważne i awanturnicze. Lubią pić piwo, oraz wszelkiego rodzaju inne trunki. Nie dla picu zapuszczają sobie brody. Jest to dla nich symbol honoru i wysokiego mniemania o sobie. Ścięcie brody jest najgorszą karą dla krasnoluda, a gdy ktoś bez powodu zetnie mu zarost może być pewien, że nie długo już ponosi głowę...

Obrazek
Niziołki - są urodzonymi złodziejaszkami, aczkolwiek nie wszyscy mają ręce do takiej roboty. Są bardzo towarzyskimi istotami. Nie wiedzą co to strach i wbrew pozorą potrafią nieźle przyłożyć. Niziołki tworzą sobie odmienne społeczności, wśród których dominują inne wyznania. Są bardzo inteligentne i zwinne.

O klasach:

Jak to w D&D, aczkolwiek nie ma klas prestiżowych jak w Neverwinterze:

Fighter - Wiadomo, wojownik... posługuje się wielorakim uzbrojeniem i zwykle ciężkimi zbrojami i tarczami, no bez wątpienia taki się jeden chociaż w party przyda... Zresztą on w każdej prawie grze sam zwykle robi za całe party nie ? :P.

Paladin - Jak wyżej ale dodatkowo ma atuty pomagające mu w walce z charakterami złymi i nieumarłymi. Również stanowi główną siłę ognia, ale z Fighterem raczej nie ma szans ( chyba że ów Fighter ma zły charakter ^^ )

Barbarian - Muszę tłumaczyć ? Barbarzyńca - niezawsze chodzi w najcięższych zbrojach, ale wysoko skacze, nosi ciężkie bronie oraz szybko pływa... Połączenie jego szybkości i siły czyni z niego doskonałego zwiadowcę.

Rogue - Łotrzyk, który otwiera zamki i rozbraja pułapki. Jest też postacią, która świetnie sprawdza się w wyszukiwaniu sekretnych przejść. Doskonale nadaje się na zwiadowcę, ponieważ używa lekkich pancerzy i uzbrojenia typu noże, sztylety, krótkie miecze czy lekkie buławy... Jest to jedna z moich najbardziej ulubionych klas ;p. Co prawda w D&DO:S nie potrafi kraść ekwipunku, ale na tylu graczy ilu tu gra to może nawet i lepiej hehe.

Ranger - Łowca służy również za zwiadowcę, a ponad to posługuje się głównie bronią dystansową. Jedyne czego mu do prawdziwego łowcy brakuje, to zakładanie pułapek. Oczywiście nienajgorzej walczy wręcz - zdarzają się tacy łowcy którzy preferują wyłącznie walkę wręcz. Również nadaje się do wyszukiwania sekretnych drzwi czy skrzyni.

Cleric - W każdym party nie powinno zabraknąć postaci odpowiedzialnej za leczenie kompanii. Nie jest on jednak tylko po to. Posługuje się wszystkimi typami pancerzy, i świetnie nadaje się do walki z nieumarłymi. Jest on postacią niezastąpioną, która również potrafi buffować - dawać aury wzmacniające towarzyszów

Wizard - Czarodziej, w przeciwieństwie do czarownika, skupia się na jednej z wybranych szkół magii i przez całe życie udoskonala ją. Ma mniej many niż czarownik, ale zaklęcia z własnej szkoły potrafi wywołać znacznie potężniejsze. Może przywoływać zwierzątka ;d

Sorcerer - Czarownik jest bez wątpienia ( w wielu rpg'ach ), zaraz po wojowniku, choć nawet krążą pogłoski że nie, najpotężniejszą jednostką w tej grze. Oczywiście na początku sprawia spore problemy i trzeba bardzo uważnie rozwijać postać, gdyż tylko bezbłędny czarownik może "siec". Może przywoływać zwierzątka ;d

Bard - Jest to klasa niezbyt przeze mnie lubiana, aczkolwiek jest to człowiek orkiestra. Może posługiwać się bronią ręczną, dystansową, magią, co do pancerzy nie jestem pewien... Dodatkowo inspiruje kompanów muzyką tymczasowo zwiększając ich siłę ataku, czy też klasę pancerza. Jak już mówiłem nie lubię tej klasy, więc nie wiem o niej za wiele...

Hehe... krótki opis :), no ale cóż - zachęcam do gry.

W razie kłopotów postaram się pomóc przez gg: 2241139


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 18:42 
Cytuj  
Nie rozumiem, co trial robi w darmowych ? Jak juz wspomniales info o trialu bylo, kto chce to znajdzie.


_________________
@polygamia

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 18:45 
Cytuj  
ile kosztuje abonamet ??
(niemam zabardzo kasy by placic)-wiec pytam sa "dobre"darmowe serwey??


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 18:56 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Nie rozumiem, co trial robi w darmowych ?

@Atherius
Figuruje :)
@iniemamocni
1. najpierw sobie przetestuj - po to Trial jest
2. 129,90 za grę + 15euro abonamentu... Zwykle fajne gry = płatne gry = drogie gry ;/.
3. darmowych servów nie spotkałem...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 20:01 
Cytuj  
iniemamocni napisał(a):
ile kosztuje abonamet ??
(niemam zabardzo kasy by placic)-wiec pytam sa "dobre"darmowe serwey??


Wejdz sobie na ddo-europe.com i poczytaj... nikogo nie interesuje, ze nie masz kasy, prywatnych nie ma i nie bedzie.

codi89 napisał(a):
Atherius napisał(a):
Nie rozumiem, co trial robi w darmowych ?

@Atherius
Figuruje :)
@iniemamocni
1. najpierw sobie przetestuj - po to Trial jest
2. 129,90 za grę + 15euro abonamentu... Zwykle fajne gry = płatne gry = drogie gry ;/.
3. darmowych servów nie spotkałem...


To zamiesc jeszcze w innym dziale, podbijesz statystyki.


_________________
@polygamia

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 20:04 
Cytuj  
codi89 napisał(a):

@iniemamocni
1. najpierw sobie przetestuj - po to Trial jest
2. 129,90 za grę + 15euro abonamentu... Zwykle fajne gry = płatne gry = drogie gry ;/.
3. darmowych servów nie spotkałem...


nawet niechce mi sie sciogac bo:
1.po co mam tesowac-tylko 7 dni-a jak mi sie spodoba narobie sobie wiekszego smaku
2 dla mnie za drogo
Cytuj:
Zwykle fajne gry = płatne gry = drogie gry ;/.

niestety smutna prawda
3.jak by byly to bym przetestowal i wybral jakis niestety trudno niezagram
Atherius napisał(a):
prywatnych nie ma i nie bedzie.


zawsze warto bylo zapytac


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 20:57 
Cytuj  
żebyś mi później nie mówił, że zniechęcam ludzi do gry... sam sobie zamieszczaj gdzie chcesz... co ty w ogóle na tym forum robisz ? Nie chcesz pomóc - nie pomagaj = siedź cicho... Żadnych statystyk nie nabijam ani nic... Tamten temat został zamknięty, ponieważ autor nie zamieścił odpowiednich danych na temat gry... Też masz... znajdź mi dział Triale, a wyniosę się tam... Póki co nie wkurzaj ludzi... Odnośnie tych twoich wypowiedzi "info o trialu było"... Nie każdy odwiedza tamten dział... Ja naprzykład nie dowiedziałem się o Beta Testach wielu gier, na które czekałem... Dlatego teraz wszystko będę tutaj zamieszczał, póki ostrzeżenia od Moderatorów nie dostanę... Napewno lepsze takie topiki niż większość śmieci które przychodzą wraz z takimi ludźmi(?) jak ty...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 21:35 
Cytuj  
Temat o trialu nie zostal zamkniety...
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=19110

W dziale newsy najczesciej zamieszczane sa informacje o trialach np. ostatnio The Matrix Online, wczesniej Auto Assault i wielu, wielu innych. Skoro ktos nie zaglada do tego dzialu to trzeba specjalnie dublowac tamaty w dziale 'darmowe' ... przeciez do nowych, platnych gier nie ma i nie bedzie darmowych serwerow, wiec chyba wiesz o co mi chodzi.


_________________
@polygamia

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 06:33 
Cytuj  
dobra dzięki za tego Matrixa - pogram sobie ( też czekałem :) ), ale ja nie zaglądam w inne działy ;p... może po trochu mój błąd ;/. Ok dzięki anyway..

EDIT: pytałem jednego z modów - powiedział, że tu można zamieszczać informacje o trialach - to zamieszczam ;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 07:00 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Temat o trialu nie zostal zamkniety...
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=19110

W dziale newsy najczesciej zamieszczane sa informacje o trialach np. ostatnio The Matrix Online, wczesniej Auto Assault i wielu, wielu innych. Skoro ktos nie zaglada do tego dzialu to trzeba specjalnie dublowac tamaty w dziale 'darmowe' ... przeciez do nowych, platnych gier nie ma i nie bedzie darmowych serwerow, wiec chyba wiesz o co mi chodzi.


A skąd ty możesz wiedzieć, że nie będzie prywatnych serverów? To to samo jak powiedzieć, że nikt nie scrackuje Windowsa Visty, time & efforts matter.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 14:08 
Cytuj  
Windowsa uzywa 3/4 spoleczenstwa, w ddo gra malo os.
Do ff jakos nie zrobili privow, do swg jakos nie zrobili privow.. wymieniac dalej (a te gry do nowych sie nie zaliczaja)? Ludzicie sie, ze pograca za darmoche ? Pff...


_________________
@polygamia

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 14:52 
Cytuj  
ta wymieniaj dalej... do wow'a też nie zrobili privów, do lineage2 też privów nie ma... to nie są najstarsze gry.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 15:11 
Cytuj  
codi89 napisał(a):
ta wymieniaj dalej... do wow'a też nie zrobili privów, do lineage2 też privów nie ma... to nie są najstarsze gry.


Do wowa byly serwery zanim ta gra wyszla, do l2 zajebali org. soft. Do ddo nie bedzie serwerow, przyjmijcie to do wiadomosci. Chcecie grac = musicie zarobic, albo poprosic tatusia o kabone.
W to gra za malo os. , zeby ktokolwiek sie zabieral za pisanie oprogramowania do emulacje.
Jak beda serwery to sobie mozecie pospekulowac, narazie nie ma o czym.
eot


_________________
@polygamia

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 16:47 
Cytuj  
codi89 napisał(a):
ta wymieniaj dalej... do wow'a też nie zrobili privów, do lineage2 też privów nie ma... to nie są najstarsze gry.


do wow-a sa privy ale sa tak dziadoskie ze mozna powiedziec ze ich niema

do lineage 2 sa privy dobre


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 18:27 
Cytuj  
... ja to wszystko wiem ...


_________________
Obrazek

**

Posty: 207
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 19:07 
Cytuj  
Proponuje wrocic do tematu i nie karmic trolla ktory wbiegl tutaj drac morde "CZY SA FREE SERVERY ?!1!11!!?"

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 20:41 
Cytuj  
Bloodstone grasz w to może ? :) Bo jak tak to chętnie w party pochodzę ;p


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 21:44 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
codi89 napisał(a):
ta wymieniaj dalej... do wow'a też nie zrobili privów, do lineage2 też privów nie ma... to nie są najstarsze gry.


Do wowa byly serwery zanim ta gra wyszla, do l2 zajebali org. soft. Do ddo nie bedzie serwerow, przyjmijcie to do wiadomosci. Chcecie grac = musicie zarobic, albo poprosic tatusia o kabone.
W to gra za malo os. , zeby ktokolwiek sie zabieral za pisanie oprogramowania do emulacje.
Jak beda serwery to sobie mozecie pospekulowac, narazie nie ma o czym.
eot


Oj, bardzo byś się zdziwił jak wiele programistów znajdziesz wśród graczy, nawet gier takich jak COH czyteż DD.
Jak już powiedziałem, liczą się tylko chęci.
Napisałem klienta do UO w PHP, a ktoś by mi tu powiedział, że to nigdy nie nastąpi.

Really, nie mów za ludzi, których pasją jest disassembly, reverse-engineering itd, bo ja jestem święcie przekonany, że priv servery powstaną. Nie to, że chicałbym grać, po prostu znam życie, eot z mojej strony


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 207
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 15:16 
Cytuj  
Strone DDO mi sie nie otwiera, ffs...

edit:

oto poprawny adres (do strony downloadu triala)

http://trial.ddo.com/?utm_source=www.dd ... aign=Trial


edit 2:

nie moge sciagnac, jestem zalogowany na fileplanet i jak klikam w download to mi sie wyswietla blad "forbidden" (zabronione)

edit 3:

mozna sciagac przez IE, przy mozilli wywala error "forbidden" :))

Klient zajmuje 1.7 GB, u mnie transfer to 128-130 kb/s wiec zrezygnowalem

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 17:02 
Cytuj  
huh mam taki sam transfer... ściągnęło mi w 4 godzinki... ewentualnie proponuję pobrać przez noc ;] // pzdr0


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.