mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 14:38 
Cytuj  
Mam przyjemność ogłosić iż powstał nowy wspaniały shard World of Gothic. Ale może najpierw cos o Ultimie Online ogólnie :):

Ultima Online jest jedną z najstarszych i niewątpliwie najbardziej znaną grą zaliczających się do gatunku MMORPG (Massive Multiplayer Online Role Playing Game). Gry tego typu polegają na kierowaniu życiem stworzonej przez siebie postaci w świecie zamieszkałym przez innych graczy. Z początku jedynym dostępnym dla graczy serwerem był oficjalny serwer Origin`u (firmy, która stworzyła Ultime). Jednak w miarę wzrostu popularności gry zaczęły powstawać emulatory oryginalnego serwera pozwalające każdemu amatorowi internetowej rozrywki stworzenie własnego wirtualnego świata u siebie w domu. Serwery te zaczęto nazywać shardami (od ang. „odłamek”). Niektóre z nich stanowią wierne odwzorowanie oryginalnych serwerów, inne zaś poszły dalej wzbogacając świat Ultimy Online o wiele istotnych zmian. Ultimę Online można zakupić w dobrych sklepach lub też ściągnąć z sieci darmową wersję

Na shardzie World of Gothic można zobaczyć miedzy innymi to:)...

-Całkowicie nowy świat, oparty na znanym z Gothica
-Dwie w pełni grywalne rasy: ludzie i orki
-Nowy system walki: bronie jednoręczne, dwuręczne, kusze i łuki
-Nowy system magii: magia Innosa, Adanosa, Beliara i Filiara(Sekta)
-Nowe umiejętności: Famerstwo, Zielarstwo, Pszczelarstwo, Malarstwo
-Nowy system walki PvP: uzyskany dzięki nowej magii i walce
-Bitwy Gildii (Guild Wars): Każda gildia wybiera sobie zamek i umawia się z inną gildią na wielką bitwę (8vs8)
-Walki na Arenie: teraz możesz wyzwać każdego (nawet swojego przyjaciela) na walkę na arenie - podliczane są wygrane i przegrane, jest ranking, a więc jest o co walczyć
-Całkowicie inne rudy: Żelazo, Srebro, Złoto, Laos, Maos, Haos, Czarna Ruda (Laos, Maos i Haos to poziomy magicznej rudy znanej z Gothica)
-Nowe drewna: Zwykłe, Sosnowe, Cedrowe, Wiśniowe, Mahoniowe, Dębowe
-Nowe skóry: Cienka, Gruba, Wargowa, Trolowa, Smocza, Demoniczna
-Zmieniona Inskrypcja: skrybowie piszą teraz tylko czary znane z Gothic'a
-Kopiąc rudę natkniemy się nie na żywiołaki rud, a na pełzacze różnej siły
-Całkowicie nowe potwory: potwory znane z gier Gothic (Ścierwojad, Polna Bestia)
-Rangi obozowe: raz w tygodniu odbywają się zapisy do obozów (Stary, Nowy, Sekta)
-Rangi klasztorowe: raz w miesiącu odbywają się nabory do klasztorów (Innosa, Adanosa, Beliara)
-Polska wersja językowa: przystosowana do World Of Gothic polska wersja językowa Ultimy Online
-Profesjonalna ekipa: złożona z ludzi mających wieloletnie doświadczenie ekipa udzieli rad i pomocy przy grze
-Klimat znany z gry Gothic I
-Muzyka zaczerpnięta z Gothic'a I
-Nowe bronie: na WoG występują bronie znane z Gothic'a I
-Kamieniołom: dostać się do niego można za przeklinanie w grze
-Więzienie: dostajemy się do niego za nieprzestrzeganie regulaminu
-System głodu: postać słabnie, gdy jest niedożywiona
-Każdy kupiec żyje swoim życiem, rozmawia, odbywa różne czynności
-W nocy każdy kupiec idzie spać: i rzeczywiście jest w nocy w łóżku
-Nowe kombinacje przy tworzeniu postaci
-Brak przejawów Samurajów czy Ninja: w Gothic'u czegoś takiego nie było i nie będzie
-Profesjonalne łącze (2mb): mieszczące na serverze do 60 graczy bez laga

W skrócie: World Of Gothic różni się od gry Gothic: silnikiem, kształtem świata, brakiem tak dużej ilości zautomatyzowanych questów (na WoG są 3) oraz innym systemem zdobywania umiejętności (ekipa uznała, iż system Ultimowy jest o wiele ciekawszy).

Żeby obejrzeć screeny z gry zapraszam na stronę:

http://republika.pl/rowleywog/

do działu Galeria. Są to screeny z wersji beta teraz już mamy wersje Open wiec wszystko zaczyna się od nowa czyli każdy może być najlepszy w tej grze.

Dodam jeszcze iż gra jest całkowicie darmowa jedynie wystarczy wejść na stronę

http://bit.polter.pl/wog/

Wejść w dział Gracz---> Konto (złożyć podanie które jest bardzo proste lecz wymaga minimalnej znajomości Gothica) i potem wejść w dział pliki i ściągnąć je zajmuje to dosłownie 1 h ale sama zabawa jest nieziemska:).

Obrazek

Ps. Jeśli napisałem to w złym dziale albo w złym temacie prosze o przeniesienie tego. Z gory dziekuje i przepraszam.

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 15:23 
Cytuj  
Fajnie lubie Gothicka. Mam pytanko czy będzie rosło źoło na bagnach i czy będzie je można sprzedawać? :D


Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 16:26 
Cytuj  
Jest taka możliwość... do tego służy skill zwany Zielarstwo który w miarę używania go rośnie nam w skali 100% oczywiście podstawowa wiedze uczysz się u zielarza. Sadzić możesz na własnym polu albo kupować już gotowe zebrane ziele i zrobić sobie z niego skręta :). Wszystko jest na podstawie Gothica wiec musi być klimat zachowany :)...

*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 16:27 
Cytuj  
Chyba coś server OFF? Mam nadzieję , że wogule server ruszy :)


Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 16:37 
Cytuj  
To jest chwilowy down :) do wieczorka bedzie wszystko wpozadku :)...

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 16:56 
Cytuj  
Gothic to moja ulubiona gra więc chcąc nie chcąc zagrać trzeba :) Jak się da ściągne kolejnego fana i życze bujnego rozwoju WoG (i ziela).

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 17:09 
Cytuj  
Złożyłem podanie o konto i zobaczymy, fajne pytanka z gothica zrobili 8)

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 17:11 
Cytuj  
Zgadzam się, ale mogli jeszcze spytać o to co sądzisz o Gothicu jako o grze :) i oczywiście jakie skutki daje zioło (moja odpowiedż: ciekawe).

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 18:08 
Cytuj  
Ciekawe czy jak się zjarasz bedziesz lepiej walczył (chodzi o gothica) :)

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 18:12 
Cytuj  
Możliwe, że np daje ci bonusy przez 5 minut a potem skutki uboczne :D. Teraz siedze z kumplem na GG i o Gothicu se gadamy. Jak coś ja mam nick Czaszka a on Suchar. Będe przez noc Ultime ściągał więc grać będę dopiero jutro.

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2006, 18:23 
Cytuj  
Ciekawe czy można się uzależnić, w nocy też sobie ściągnę mój nick do najprawdopodobniej Kac. 8)

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 09:16 
Cytuj  
Gra się ściągneła i zainstalowała. Zaczne grać jak kumpel dostanie płytke z Ultmą. Niech Śpiący będzie z wami :)

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:01 
Cytuj  
Właśnie instaluje HURA

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:07 
Cytuj  
Jak się da to jeszcze dziś zagram puki co czekam.

Edit: Przyjeli moje podanie JUPI :)


Posty: 8
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:30 
Cytuj  
A moje odrzucili ;( pisali, że za krótki opis wyglądu zewnętrznego. Zgłosiłem się od nowa i napisałem 3 razy dłuższy :) Może teraz mnie przymą.

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:32 
Cytuj  
Właściwie to ciekawe bo ja miałem krótszy od ciebie i mnie przyjeli :)


Posty: 8
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:33 
Cytuj  
wiem ale może miałeś lepszy :p

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:36 
Cytuj  
Podanie o konto zostało odrzucone.
Zbyt krótki opis wyglądu zewnętrznego.

No NIE ja jego zap******e.
Jak nie drzwiami to oknem :) jeszcze raz

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:38 
Cytuj  
Hehe tylko mi chyba udało się dostać (a mówiłem żeby dać w podaniu numer konta :D)

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 11:49 
Cytuj  
Właśnie złożyłem kolejny raz podanie i zrobiłem przelew :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.