mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 21:59 
Cytuj  
Doceniam cala prace GM, ale zastanowmy sie czy warto bylo robic taka brutalna zmiane. Rozwazmy wszystkie plusy i minusy :grin:
+ moze mniej bugow, ale za krotko gralem zeby to dokladnie stwierdzic
+... (prosze o dopisywanie)
Minusy:
- strata calej dotychczasowej pracy GM i graczy
- burdel w menu rzeczy mozliwych do produkcji przez rzemieslnikow (pokazuje sie wszystko co mozna produkowac, nie wiadomo co mozna robic a co nie, nie wiadomo co ile i jakich kosztuje surowcow)
- brak lagow (bo prawie nikt teraz nie gra :razz:)
- niby dziala wkoncu klient 3d ale nie da sie wpyisywac komend (pewnie znowu jakas stara wersja wymagana)
- stara wersja klienta wymuszona przez emulator (na innych nie chodza komendy itp), wiec wieksza liczba bugow itp. (np. w trybie full screen klient sie wywala)
- wiele doswiadczonych graczy zapewne odejdzie z serwera
-.. (dopisujcie...)

To takie moje refleksje po pol godziny gry. Prosze o podawanie swoich spostrzerzen.
Pozdrawiam :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Devotus dnia 2002-02-22 22:13 ]</font>

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 22:12 
Cytuj  
Cytuj:
- burdel w menu rzeczy mozliwych do produkcji przez rzemieslnikow (pokazuje sie wszystko co mozna produkowac, nie wiadomo co mozna robic a co nie, nie wiadomo co ile i jakich kosztuje surowcow)


Do poprawki na dniach

Cytuj:
- brak lagow (bo prawie nikt teraz nie gra :razz:)


30 i rosnie w miare zakladania kont

Cytuj:
- wiele doswiadczonych graczy zapewne odejdzie z serwera


Niby dlaczego? Lepszy swiat, wiecej mozliwosci. Kwestia sposobu patrzenia na to wszystko.


_________________
There is no beginning, there is no end,
There is only change.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 22:18 
Cytuj  
Cytuj:
burdel w menu rzeczy mozliwych do produkcji..
--------------------------------------------------------------------------------
Do poprawki na dniach


To ok.

Cytuj:

Niby dlaczego?

Bo stracili caly dorobek miesiecy gry? :grin:
Napewno troche osob poprostu rzuci ultime (tak jak ja niegdys to zrobilem po padzie SG)

Cytuj:
Lepszy swiat, wiecej mozliwosci. Kwestia sposobu patrzenia na to wszystko.


Hehe, tak samo mowiliscie jeszcze niedawno o NOX'ie :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Devotus dnia 2002-02-22 22:21 ]</font>

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 22:22 
Cytuj  
Cytuj:
Hehe, tak samo mowiliscie jeszcze niedawno o NOX'ie :smile:


Za duzo by bylo tych zmian, to jest bilet w jedna strone. We will see soon...


_________________
There is no beginning, there is no end,
There is only change.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 22:34 
Cytuj  
No cóż, zasadniczo miałem stworzyć nową postać wiec taka zmiana mnie nie denerwuje.
Bardziej niepodobają mi się te przedmioty do produkcji gdzie niepodawane jest ile surowca trzeba i czy skill jest osiągniety.Na Noxie było to bardzo dobrze rozwiązane i boje się że na Pol-u tego się nie da zmienić.Przynaimniej jak sie wam uda to bedziecie lepsi od innego free sharda na którym powiedziano mi że tego nieda się zrobić.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 22:36 
Cytuj  
Nic nie che mowic ale proponuje udac sie za cmentarz w Brit :razz: pelno tam potworow a zwierzakow jak na lekarstwo a wogóle jakos od poczatku to nie to moze jutro zmienie zdanie ale dziaiaj se juz odpuszczam :razz:

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 23:03 
Cytuj  
Ale wy marudni jestescie... troche wyrozumialosci... A co do plusow :
+ zaloze nowe postacie, nie bedzie mi sie nudzic
+ nie bedzie niektorych bugow
+ beda (albo juz sa) lodzie
+ wszyscy zaczynaja od nowa, dzieki czemu wszyscy maja rowne (prawie :smile:) szanse

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 23:06 
Cytuj  
nie wiem czemu ale skille baardzo wolno rosna (podczas 4h gry zdobylem 2.5% - suma wrzystkich zfobytych skilli) Poprawcie to bardzo prosze bo powrot bohatera do poprzedniego stanu sily i umiejetnosci bedzie bardzo trudne (mi po 3 tyg grania na noxie nawet niezle mi szlo a tytaj watpie czy przez 2 miechy bede mial jakiegos GMa)


_________________
My Silent Enigma...

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 23:22 
Cytuj  
Teraz to jestet wyscig do GM, powini zwrocic stare postacie

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 23:28 
Cytuj  
Devotus grales na SG ??? o jak milo wkoncu kogos spotkac z tamtych pieknych czasow :grin: :grin: :grin:

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 23:29 
Cytuj  
Ja po 1 uderzeniu szkieleta dostalem +1dex, poszedlem na ryby, po 2 zarzuceniach +1dex, wrocilem na CM, znow 2 lub 3 ciosy i +1dex
Kurde, cos jest nie tak? A skile to jak poprzednicy pisza... stoja prawie w miejscu. Niedlugo bede mial 100 str, 100 int a skile na poziomie prawie zerowym...
JA KCE NOXAAAAAAAAAA :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: kloodi dnia 2002-02-22 23:31 ]</font>

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 23:48 
Cytuj  
Ludzie uspokojcie sie... a jak myslisz Kloodi ? czemu teraz wylaczyli serw ? :smile:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:10 
Cytuj  
No sorry ja gralem na SC od 2 miesiecy dzien i noc mialem zaiebista postac GM z 5 skilli
staty 88/63/69 z xiverem i gunafem mielismy gildie z Twierdza duza wieza i mala i ogromna ilosc roznych broni zbroi , a tu nikt nic nei mowil i sobie skasowal wszystko
2 miesiace cienzkiej pracy :sad:
Panowie GM nie dalo by sie czegos wrocic ??
Skille moze staty :smile:
PLIS
Napewno duzo ludzi sie zgodzi z moim zdaniem

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:12 
Cytuj  
Bayu, gralem na SG (gornikiem/kowalem Kahaldem, ale pewnie mnie nie znales bo ciagle w Minoc siedizalem i rude kopalem :smile: ), masz racje to byly czasy... dopoki w wakacje serw nie zakonczyl dzialalnosci :sad:
Teraz jeszcze pare moich wywodow na temat obecnego stanu SC : :>
Po pierwsze jak juz mowilem sporo doswiadczonych graczy rzuci ultime i to juz stalo sie faktem... i zawsze bedzie nam ich brakowac mimo, ze na serwer przyjdzie dwa razy tyle nowych :cry:
Co prawda mozna by bylo im oddac skille bo raczej wiadomo co kto mial ze znanych graczy, ale wtedy serwerem rzadzila by garstka grandmasterow (tych co by sie o te skille upomnieli), majacych pod soba rzesze NB (tych co kiedys mieli np. 70% - 80% jakiegos skilla, ale nie moga tego udowodnic). Nie trzeba mowic ze bylo to by "troche" niesprawiedliwe. Tak wiec oddac skille wszystkim albo nikomu (czyli nikomu, chyba ze GM wpadna na pomysl jak przekonwenterowac postacie z NOXa do POL).
Po drugie po dokladniejszym zapoznaniu sie z serwerm doszedlem do wniosku ze NOX sie chowa :smile: Tutaj w koncu wszystko dziala (booki, mapy..) i wystarczy pare kosmetycznych poprawek (lista rzeczy do robienia przez rzemieslnikow!) zeby bylo naprawde dobrze. Buga zadnego jeszcze nie spotkalem :grin: Jeszcze jedno, jak ktos slusznie zauwazyl, dobrze by bylo wykasowac wszystkie poblokowane tematy bo nie maja zadnej racji bytu na nowym emu.

Pozdrawiam :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Devotus dnia 2002-02-23 00:14 ]</font>

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:13 
Cytuj  
Joka czy ty nigdy wczesniej na SC nie grales ? Juz odbyly sie dwie zmiany emulatora i jakos tez mialo ludzi poodchodzic ale jakos sie trzyma. I albo bedzie pol albo nox ale napewno skilli na polu nie pooddaja :smile:



Co ja bym dal zeby SG wrucilo :cry: :cry:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bayu dnia 2002-02-23 00:16 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:17 
Cytuj  
Na Sc gram od rowno 2 miechy i cwiczylem ciezko zeby miec dobra postac. A tu mi ja skasowali. Mogli powiedziec tydzien przed to bym sie zabawil :grin:
Wyrznol polowe graczy na serverze itd
a co ja mam teraz robic ,nawet mi sie nie chce polonczyc caly czas pisze ze nie ma takiego konta a juz gralem z 2h :sad:
Co to ma kurcze byc ???????

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:24 
Cytuj  
nie bylo warto. teraz sie zastanawiam nad dalszym graniem na SC skoro co 2 miechy(pazdziernik 1, grudzien 2, luty 3) jest zmiana emu i trzeba od nowa. to jest poj****e. LUDZIE MIEJCIE SERCE I SPOWROTEM NA NOX. :evil: :evil: :evil:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-22 22:22, Thaxyllis napisał:
Za duzo by bylo tych zmian, to jest bilet w jedna strone. We will see soon...


to wkoncu o co wam chodzi. z tego co mowisz to istnieje mozliwosc ze znow jak zrobi sie postacie to i tak w dupe bedzie sie mozna pocalowac bo znow na co innego przeskoczycie. a teraz to jeszcze kurwa musze czekac na konto :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:30 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-22 23:48, Zajec napisał:
Ludzie uspokojcie sie... a jak myslisz Kloodi ? czemu teraz wylaczyli serw ? :smile:

Zajec, mam takie samo wyrazania swoich mysli jak inni, wiec dlaczego niby ja nie moge opowiedziec o swoich refleksjach z polgodzinnej gry? Spojrz moze najpierw na temat a potem zacznij uspokajac! Ja widze minusy i o nich pisze. Ty widzisz plusy i tez piszesz. Z jakiej racji w takim razie jestm uspokajany???

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:45 
Cytuj  
A moze by tak zrobic ankiete na stronie SC albo na forum SC komu sie bardziej na NOXie podobalo a komu teraz na POL-u? I tak pewnie niestety NOX juz nie wroci ale tak dla wlasnej ciekawosci ją zrobic...?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.