mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 00:21 
Cytuj  
http://www.uo.com/uokr/kingdomreborn.shtml

ale się zawiodłem, to ma byc rewolucja? :||||||||||||||


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 09:16 
Cytuj  
No... Mimo, że screeny same w sobie nie są jakieś über piękne, to grafika wygląda o niebo lepiej niż dotychczas :|

Edit:
http://www.uo.com/uokr/UOKR/UOKR.html <- notka a propos klienta.
Wyjdzie w 2007, trochę późno imo.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 10:33 
Cytuj  
Wyglada to dosyc ladnie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 11:31 
Cytuj  
Dobre posuniecie IMO.
Grafa ladna a UO nie straci swojej magii.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 11:44 
Cytuj  
Szczerze mowiac, mi tez sie podoba. Az chcialoby sie zagrac :D.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 11:49 
Cytuj  
Ale trochę chyba późno na ten krok, wg. mnie powinni coś takiego zrobić z 2 lata temu...


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 14:07 
Cytuj  
Ladnie to wyglada nawet. Czy to w koncu ten engine Unreal, o ktorym kiedys krazyly ploty? Ciekawe czy teraz zrobia nastepny krok w dobra strone i popracuja nad oldschool shardem?

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 15:10 
Cytuj  
to ja chyba od 07 zaczynam grac na osi :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 15:17 
Cytuj  
Z tego co wiem to ten Darkscribe jest uległy, więc pewnie coś tam popracują

A tam w ogóle to mi się podoba, ale jak dostałem o tym info, jeszcze przed wklepaniem tego adresu do przeglądarki liczyłem na coś a'la UXO :((


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 18:27 
Cytuj  
Miejmy nadzieje ze ten projekt nie upadnie.
Wyglada calkiem smakowicie w rzeczy samej.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 18:54 
Cytuj  
Mnie też się bardzo podoba :) .

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 20:19 
Cytuj  
Nom fajne :]

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 18:08 
Cytuj  
Dupa

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 21:49 
Cytuj  
Nadrion, moglbys rozwinac? :)

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:00 
Cytuj  
a i owszem :P

IMO to zenada co robi EA bo dopiero teraz dotarlo do nich ze 8mil graczy poszlo gdzie indziej do innych mmo, tylko ja mam takie male pytanko: dlaczego dopiero teraz sie obudzili ??

zaczynaja cos robic i obawiam sie ze to moze byc juz za pozno :< chociaz z 2 strony z tego co wiem duzo ludzi z wowa np. juz ma dosc lvlowania bo to staje sie nudnawe tak ja w uo pogon za kasa itp. :<

tylko ja mam z deka dosc ludzi z EA bo co jak co zaplon to oni maja nie powiem. 3 lata czekali na zmiane szaty graficznej wiec duze :wtf dla tych panow. i niemowie tu o samej grze jako grze mmo bo uo jest chyba jedynym i nie powtarzalnym mmo , tylko czemu tak jest ze jak jest cos dobre to nie robia i nie trzymaja tego takim jakie jest tak jak w pilce wygranej druzyny sie nie zmienia chociaz to nie regola. ja sie tylko obawiam ze UO zejdzie na psy jak SB bug na bugu i free zrobili i jest kicha straszna :< z uo moze byc to samo

moim skromnym zdaniem polaczenie aos z pre aos uo bylo by cool nie mowie zeby zastepowac pre aos tylko polaczyc to jakos w calosc. niektore rozwiazania z aos sa fajne i przydatne ale nie wszystkie. A co do EA powinni sie przyznac ze popelnili blad i przeprosic all usersow i tyle, powinni sie zachowac po mesku ^^ a nie jak wystraszone dzieci ktore zepsuly cos i sie nie przyznaja do tego :<<

pozdrowionka :)

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 10:05 
Cytuj  
lol jakie 8 milionow graczy, w UO gralo max 200 000 ludzi :D


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 14:00 
Cytuj  
Nadrion cos ci sie z WoW pomieszalo i nawet tam nie ma 8 mln , ale pewnie bedzie jak wypuszcza exp pack.

EA to EA nie ma sie co niczego dobrego po nich spodziewac , ale mowimy o UO , niedoscignionym wzorze najlepszego mmoga jaki kiedykolwiek powstal , ja nie musze miec 3D w tej grze , ba! nie musze miec nowej grafiki starczy mi stary byleby tylko byl odpowiedni ruleset , na cholere mi tam 3D? , bo jest trendy? , to zle bo ja nie jestem trendy i raczej robie wszystko na opack :wink:

Zagram i niech to bedzie tribute dla staruszki Ultimy
widze tez ze ludzie ze starej ekipy sa zadowoleni z tego wiec tym bardziej mnie to utwierdza ze warto


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 15:51 
Cytuj  
eeeeh to byla przenosnia no ale jesli ktos nie skumal jego problem :<
a co do grafy to mi tez sie podoba glownie chodzi o aos i z tym cos powinni zrobic a nie z grafa chodzilo mi raczej o to ze robia cos zeby zatrzymac graczy a nie pomysla o zrobieniu np. shardu pre aos sam juz quit zrobilem od uo bo mialem dosc siedzenia samemu na mapie i grania z garstka osob ktore smigaly jako tako pvp bo wsumie to robilem tylko w uo

a wow to kupa jest imo zreszta jak 99% dzisiejszych mmo wszystkie opieraja sie na jednym lvl gold i ladna grafa i to wszystko wiec nie mow mi ze wow to uber mmo bo po wydaniu exp packa bedzie gitara gralem z 2 miechy i pojebalem bo lvling mnie nie bawi wole skill cap jak w uo lecz uo id DEAD i to jest problem :<<<

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 16:29 
Cytuj  
wow jest fajny, ja tam gra :P


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 19:50 
Cytuj  
Nadrion napisał(a):
wiec nie mow mi ze wow to uber mmo bo po wydaniu exp packa bedzie gitara gralem z 2 miechy i pojebalem bo lvling mnie nie bawi wole skill cap jak w uo lecz uo id DEAD i to jest problem :<<<


gdzie napisalem ze wow jest uber? , czytaj uwaznie napisalem ze ma ok 6 mln graczy , po exp pack bedzie mial jeszcze wiecej , co chyba kazdy kto ma troche rozeznania w obecnym rynku mmo zrozumie

dla devsow innych mmo wow jest uber bo blizz zbil na tym majatek a oni moga sobie jedynie pomarzyc o takim playerbase

leveling smierdzi i mnie tez nie bawi , niestety bedziesz go widzial coraz czesciej :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.