mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 13:57 
Cytuj  
Wybaczcie, ze tutaj to pisze ale nie chcialem, zeby jacys trolle i idioci zrobili sobie z tego tematu kolejne spamowisko. Poza tym sprawa raczej nie dotyczy wszystkich, bo jak wiemy wiekszosc nie ma racji.

Jest ktos taki na naszym forum? Strasznie sie rozplenilo badziewie na boardzie, a ostatnio pisac do Beasta o update banlisty nie przynosi skutkow. Moze na urlopie jest or sth.
Mysle, ze jesli kogos takiego nie ma to przydaloby sie sposrod obecnych moderatorow dzialow wybrac jednego lub dwoch supermodow, ktorzy przejeliby czesc obowiazkow administratorow. Co o tym sadzicie?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 14:02 
Cytuj  
Mnie to tam ryba, imho normalni modzi kluczykując tematy mogliby sporo zdziałać. Pomijam dział flames ;) Swoją drogą za dużo postów z innych działów jest tam wrzucane i dlatego robi się syf. Powinno się zamykać a nie przerzucać.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 14:06 
Cytuj  
Give me Supermoderator plx!11
Ja to juz bym tutaj porzadek zrobil! Juz by same wiosenne porzadki na forum zniknely nawet ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 14:12 
Cytuj  
Ja u siebie kluczykuje tematy, a potem wypieprzam, jak przeskocza na druga strone.
Niemniej zdarza mi sie od czasu do czasu jakis oszolom, ktory po zamknieciu jednego, drugiego i trzeciego watku radosnie zaklada sobie kolejne.

Poza tym mam na mysli tez mozliwosc rozdawania banow elementom typu trade, ktory do kazdego watku dopisze cos zwiazanego z kupa lub czym rownie przyjemnym. Albo trzeba go zignorowac, albo zabanowac. A jak wiemy ignorowac to sobie mozemy my, cala dzieciarnia z piana na pysku bedzie obgryzac porecz od fotelika ze zlosci i odpisywac mu: "Ty chuju". Co jest woda na jego mlyn.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 14:25 
Cytuj  
Heh, przynajmniej oddzielil trollow od wannabe.
Ale co jak co, to przydalby sie jakis ban dla tego pana, tak samo jakis Alufelga, po tym jak sie forum l2 mu sie znudzilo nagle zachcialo mu sie postowac wszedzie o niczym :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 14:28 
Cytuj  
Dla trade ? W życiu. Stosuje się do zasad forum. Flamuje i trolluje jedynie na flames.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 17:18 
Cytuj  
Też mam kilku kandydatów, ale Beast coś się nie odzywa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 17:39 
Cytuj  
ja mam za miekkie serce , wystarczy ze user okaze sie ponetna azjatka i juz bym nie mial sumienia jej zabanowac /sniff :cry:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 17:45 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Też mam kilku kandydatów, ale Beast coś się nie odzywa.


Odzywa sie i jak najbardziej jest, ale ze wzgledu na wykonywana prace nie siedzi na forum 24/7. ;)

Czekam na przemyslane propozycje.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 17:54 
Cytuj  
Ja chcialem przypomniec ze juz dawno Misiu wspominalem o forum o niszowych mmo, o tagach w tytulach, aby odwilzyc ogolne, oraz przenosic pogawedki z niusow offtopowe.
Jak zajzysz na PM z przed roku to tam jest wszystko opisane.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 20:41 
Cytuj  
Wakacje sie koncza, zobaczycie ze od wrzesnia ubedzie trolli...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 21:35 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Wakacje sie koncza, zobaczycie ze od wrzesnia ubedzie trolli...

Moze racja. Sprobujmy to przeczekac jeszcze 2 tygodnie.

Latwo mi to mowic, bo jutro wyjezdzam i wracam we wrzesniu. I raczej tam internetu niet ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 08:06 
Cytuj  
Juz kiedys o tym wspominalem. Najlepszym rozwiazaniem bylaby mozliwosc wlaczenia blokady pisania w moderowanym przez moderatora dziale. I juz. Ktos podskakuje, ty go blokujesz, koles moze czytac, ale nic nie napisze. Jak sie przeniesie do innego dzialu, to tamtejszy moderator moze zrobic to samo :)

X.

PS. Jak znajde chwile czasu, to poszukam moda do phpbb, teraz jestem przelotem, bo urlopuje ;)


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 09:10 
Cytuj  
WoW forum sie troche rozroslo ( szczegolnie w formie zlotu wszelkiej masci trolli) a ja mam mniej czasu na przegladanie kazdego tematu, o2 pewnie tez, a callis gdzies chwilowo zniknal. Moze by znalezc jakiegos chetnego do pomocy tam? Przez pewien czas bylo ok, ale ostatnio znow ciezko to kontrolowac. Jak dla mnie - need 1 more modek tam, co by pomogl troche. Albo to co Xanth napisal - tylko Xanth czy jest mozliwosc wstawiania czegos takiego na 72h tydzien albo miesiac? Bo to by najlepiej pomoglo.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 10:32 
Cytuj  
pomysl x calkiem ciekawy, ta blokda to na ip czy nicka?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 12:13 
Cytuj  
Owszem pomysl xantha bardzo ogarniety.
I burdel mniejszy.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 12:47 
Cytuj  
lutus napisał(a):
WoW forum sie troche rozroslo ( szczegolnie w formie zlotu wszelkiej masci trolli) a ja mam mniej czasu na przegladanie kazdego tematu, o2 pewnie tez, a callis gdzies chwilowo zniknal. Moze by znalezc jakiegos chetnego do pomocy tam? Przez pewien czas bylo ok, ale ostatnio znow ciezko to kontrolowac. Jak dla mnie - need 1 more modek tam, co by pomogl troche. Albo to co Xanth napisal - tylko Xanth czy jest mozliwosc wstawiania czegos takiego na 72h tydzien albo miesiac? Bo to by najlepiej pomoglo.


Wiesz właściwie nie potrzeba pomocy, tylko narzędzi. Jak musze lecieć do Beasta z problemami to czuje się jak donosiciel :)
W rezultacie zapominam za co należy się komuś ban i zaczynam się zastanawiać czy napewno i odpuszczam.
Pomysł Xantha wydaje się bardzo ciekawy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2006, 20:34 
Cytuj  
Co za chryja sie zrobila na pogawedkach?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 20:05 
Cytuj  
Podpisuje sie wszystkimi czterema racicami pod tym co napisal O2 i X.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 22:54 
Cytuj  
Poki co znalazlem pare takich zabawek:
http://www.phpbb2.pl/download.php?d=527
http://www.phpbb2.pl/download.php?d=219
http://www.phpbb2.pl/download.php?d=399

Ten ostatni wyglada fajnie, bo ma wszystko co potrzeba, lacznie z guzikiem "zabron pisania", systemem ostrzezen i dosc duzym supportem na forum phpbb2.pl :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.