mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:00 
Cytuj  
mam pare pytan postanowilem kupic GW ale to bedzie oje pierwsze zetkniencie z GW... wiec oplaca sie kupowac sam GW factions albo nightfall??
2.jezeli kupie np. factions to bede musial jescze za cos placic??
3.gdzie moge dostac podstawke GW
4.mam slaby moniteorek 16.... musialbym stawiac recznie grafe 1024 itd bo u mnie 800x600 wygloda ja 1024 .... a pzy wlozeniu pzewaznie wbija mi OUT OF RANGE
porsze o odpowiedz

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 15:29 
Cytuj  
0. Jezeli masz zamiar grac tylko PvE to wystarczy ci jedna czesc jednak GW to CORPG czyli netowka nastawiona na PvP. <- Moje zdanie jest takie ze lepiej zainwestowac w NWN2 niz kupowac jedno GW :)

2. jak kupisz jakies GW to placisz tylko za zakup chyba ze chcesz miec tam 2 sloty wiecej na postacie albo co

3. w kazdym Saturnie dostaniesz Prophecies+Factions+ przedmioty bonusowe...

4. ja tam na technicesie nie znam :-)


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 20:15 
Cytuj  
Też kupię sobie GW - Nightfall oczywiście.
Guild Wars: Factions/Nightfall nie potrzebuje pierwszej części do uruchomienia gry, a z tego co czytałem w necie oraz CD-Action wiem, iż GW:N jest lepsza od swoich poprzedniczek, a kosztuje tyle samo co reszta :).
BTW od jutra, tj. 09.12.06, w Guild Warsach są polskie serwery !


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 20:33 
Cytuj  
a prophecies to jest podstawka??
no w sumie wydaje mi sie ze jezeli kupie nightfala albo factionsa to tez bede mial mozliwosc pvp nie?? czy jezeli niekupie podstawki a kupie nightfall to tez moge sie tzaskac z innymi?? skoro ten addon dopiero co wszedl do shopow (nightfall) to zakladam ze w wiekszym sklepie dajmy na :wtf: to media markt bedzie go mozna kupic razem z podstawkom ::))


Posty: 30
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2006, 15:02 
Cytuj  
Każdy dodatek to gra samodzielna, w każdej jest inna kampania do PvE (nie wiem jak tam z PvP jest bo nie gram w tym trybie ;P), ale jeśli konto mamy zarejestrowane na np. Faction i podstawkę to możemy postacie przenosić miedzy tymi dwoma kampaniami.


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2006, 20:12 
Cytuj  
no cuz dziekuje wszystkim za pomoc kupielm podstawke :)) mam nadzieje ze narazei mi to wystarczy mozna zamykac temat:))


Posty: 2
Dołączył(a): 10.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2006, 01:54 
Cytuj  
Ludzie przestańcie wciskać innym kupowanie podstawki. Tyria umarła i tak już pozostanie. Niedobitki i tak przejdą na Factions lub Nightfalla. A nowi co mają zrobić? Będą się męczyć z każdą misja bo na instancji będa 2 bądź 3 osoby. Zastanówcie się kórwa najpierw co ludziom wciskacie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.