mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 09:08 
Cytuj  
Wrocilem sobie z wczasowania i patrze, a tam zaproszenie do LOTRO Alpha. Czy ktos sie jeszcze dostal coby mozna razem popykac?

Oczywiscie NDA, ale jak uda mi sie uruchomic za jakies 8 godzin (2GB klient i dw na poziomie 50Kb/s :/ ) to sie podziele wrazeniami.

ps. W ogole to czytalem troche niepochlebnych opinii na temat tego tytulu, macie jakies blizsze wiesci?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:04 
Cytuj  
Ja chyba się nawet nie zapisywałem ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:32 
Cytuj  
ja tez , podziel sie wrazeniami zysio


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:46 
Cytuj  
Oo ale właśnie przyszło zaproszenie do Archlorda.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:47 
Cytuj  
mi przyszedl tylko pr0n :(
niby zawsze cos ale nie oto mi chodzilo :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 12:56 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mi przyszedl tylko pr0n :(
niby zawsze cos ale nie oto mi chodzilo :wink:

podziel sie wrazeniami plx


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 14:16 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Aldatha napisał(a):
mi przyszedl tylko pr0n :(
niby zawsze cos ale nie oto mi chodzilo :wink:

podziel sie wrazeniami plx


Pewnie nie ma czym, same dziury.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2006, 06:28 
Cytuj  
Przegapilem w mailu jedna istotna informacje. Ta alfa sie skonczyla. Nastepna 6 wrzesnia. ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 23:06 
Cytuj  
Pogralem dzisiaj z godzinke i kilka wrazen:

PLUSY:
+ Calkiem ladna grafika. Elegancka trawa. Modele ludzi, chyba tez moga byc na pierwszy rzut oka.
+ Walka podobna jak w WoW, ale z tego co zauwazylem mozna ustawic skill w kolejce do odpalenia.
+ Ciekawe questy, niektore musza byc wykonane, animowane wstawki (jedna trafilem na razie, moze na tym sie skonczy). Na razie to nie wiedzialem opcji grindowania.
+ Fanie zmienia sie wyglad bohatera po zalozeniu czegos.
+ wielki plus - wydaje mi sie ze sa badgesy do zdobywania w kazdej krainie
+ Niezly model plywania, nie wiem czy da sie zanurkowac

MINUSY:
- Taki sobie performance. Niby wszystko pieknie chodzi, ale jak cos sie zaczyna dogrywac to raptem spada fps do 3 na chwile po czym wraca do normy
- Zoning - wchodzisz do karczmy - ekran loadingu
- Animacja - jakos mi sie w ogole nie podoba. debuffy spowalniajace nie zmieniaja nic w animacji, postac po prostu wolniej sie porusza
- modele zwierzat - wilka to moznaby pomylic z jakims przerosnietym szczurem

I najwiekszy minus. Jakos po poltorej godziny grania po prostu mi sie znudzilo. Nie wiem czemu. Zrobilem czwarty level i mi sie odechcialo. Jednym zdaniem: "LORTO jest jak transwestyta. Niby pieknie, niby ladnie, a jednak chuj."
Zobaczymy co dalej. Jutro jakies skriny postne. Moze cos nagram.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 08:41 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Pogralem dzisiaj z godzinke i kilka wrazen:

PLUSY:
+ Calkiem ladna grafika. Elegancka trawa. Modele ludzi, chyba tez moga byc na pierwszy rzut oka.
+ Walka podobna jak w WoW, ale z tego co zauwazylem mozna ustawic skill w kolejce do odpalenia.
+ Ciekawe questy, niektore musza byc wykonane, animowane wstawki (jedna trafilem na razie, moze na tym sie skonczy). Na razie to nie wiedzialem opcji grindowania.
+ Fanie zmienia sie wyglad bohatera po zalozeniu czegos.
+ wielki plus - wydaje mi sie ze sa badgesy do zdobywania w kazdej krainie
+ Niezly model plywania, nie wiem czy da sie zanurkowac

MINUSY:
- Taki sobie performance. Niby wszystko pieknie chodzi, ale jak cos sie zaczyna dogrywac to raptem spada fps do 3 na chwile po czym wraca do normy
- Zoning - wchodzisz do karczmy - ekran loadingu
- Animacja - jakos mi sie w ogole nie podoba. debuffy spowalniajace nie zmieniaja nic w animacji, postac po prostu wolniej sie porusza
- modele zwierzat - wilka to moznaby pomylic z jakims przerosnietym szczurem

I najwiekszy minus. Jakos po poltorej godziny grania po prostu mi sie znudzilo. Nie wiem czemu. Zrobilem czwarty level i mi sie odechcialo. Jednym zdaniem: "LORTO jest jak transwestyta. Niby pieknie, niby ladnie, a jednak chuj."
Zobaczymy co dalej. Jutro jakies skriny postne. Moze cos nagram.


Pozycz postac jak mozesz i jak mozesz to daj lynka na jakis dl, chetnie bym to obaczyl ( jako ze mam kobiete fanatyczke Tolkiena, musze sie zaznajomic z tym co mnie czeka...)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 08:44 
Cytuj  
#wow-pl

Ale jest nadzieja. Fajne rzeczy maja, kilka pomyslow, a poza tym to alfa. Wiadomo jak wygladaja alfy. WoWa to ciezko bylo w alfie w ogole ogladac afaik.

A, no i jeszcze jeden duzy minus. Nie zauwazylem muzyki w grze. Tylko dzwieki. To samo w menu. Zadnej. Mam nadzieje, ze to sie zmieni, bo inaczej nie mam zamiaru w to grac.

W WoWie na rajdach wylaczalem sobie muzyke, zeby lepiej venta slyszec i ktoregos razu zapomnialem wlaczyc. Jakie bylo moje rozczarowanie nastepnego dnia tą grą. Gralem i w ogole zastanawialem sie o co chodzi, ze raptem, bez zadnego powodu gra przestala mi sie podobac. Po pol godziny sie zorientowalem ze nie ma muzzik, wlaczylem i gralem jeszcze kilka miesieccy z wypiekami na twarzy ;-)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 11:27 
Cytuj  
Kurde. Odkrywam ta gre i z kazda chwila stwierdzam, ze jednak jest zajebista. Muzyka jest. Nie wiem czemu wczoraj nie bylo, a moze tak mi sie wydawalo. Poza tym szczegolowa grafika.

Tutaj stoimy na lace pelnej kwiatow widzianej od gory:
Obrazek

Zobaczcie co sie dzieje po przekreceniu kamery:
Obrazek

Przekrecam dalej, okazuje sie, ze stoimy w kwiatach po pas:
Obrazek

Tutaj po wejsciu na trawe:
Obrazek

Wszystko porusza sie ladnie, jakby troszke giete bylo wiatrem. Jak zawieje mocniej to wygina sie w jedna strone. Super. Liscie na drzewach tez sie ruszaja.
Kazdy krzaczek, kamyczek, patyczek na ziemi, ktory wyglada jak element tekstury po przekreceniu kamery okazuje sie byc obiektem 3D.


A tak wyglada to w max detalach. Water reflex na max, pixel shadery, filtrowanie anizotropowe i antialiasing 4x. Niech wow sie chowa plx:
Obrazek

Najlepsze jest to, ze przy zwiekszeniu detali nawet nie odczulem spadku FPS. 50+

Nagralem krotki filmik. Jakby ktos udostepnil mi kawalek miejsca na jakims zaufanym FTP to chetnie umieszcze. Podczas nagrywania FPS spadlo do 20, wiec nie jest miodzio wielkie, ale i tak daje rade ;]


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 11:52 
Cytuj  
Zych ziomalu daj dotknąć ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 12:13 
Cytuj  
pvp? nie, to dziekuje za next crap


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 12:18 
Cytuj  
Jest PVP. Nie wiem jakie, dopiero co z noob zone wychodze. Czytalem na forum, ze bedzie. Nie wiem jakiego typu. Na pewno nie open.

Mowie na razie to co zauwazylem. Wycofuje sie z kiepawej animacji ;] Nagralem filmik jak kowal kuje cos. Z paleniska unosi sie chmura goracego powietrza, ktora rozmazuje obraz tak jak nad ogniem irl.
Poza tym jak sie dostanie debuffa spowalniajacego to postac widocznie kuleje, a nie biegnie normalnie. I to bylo juz przed zmiana grafiki na full.

Niestety o mmowatosci gry nie moge nic jeszcze powiedziec. Jak na razie to gra mi sie jak w zajebistego singla. I tyle.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 15:16 
Cytuj  
singla....ddo ver 2? :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 15:25 
Cytuj  
pvp wymyslili tak (tak wynika z opisu gdziestam) ze mozna bedzie rownolegle prowadzic postac potwora - czyli organizowac pulapke w krzacunach na niecnego hobbita ("my precioussssssss"). Rozwoj takiej postaci bedzi eniezalezny od rozwoju postaci klasycznej; w miare zdobywanego dosiwadczenia bedzie dostep albo do wzmacniania statow aktualnego monstera albo bedzie mozna sie przesiasc na wiekszego (oooooooo jeah, Balrog ftw? :>).
jak dla mnie interesujace :>

juz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2006, 19:59 
Cytuj  
dziwnie wymyslili mam nadzieje ze zycho opisze jak to wyglada w praktyce..je


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 07:51 
Cytuj  
Kompletnie nie mam ostatnimi czasy sie bawic, a beta wkrotce sie konczy. Zdolalem dobic loremastera do 9 levelu, ale takie urwanie lba w robocie (zwolnienia,urlopy), ze siedze po 12 godzin i nie mam po prostu fizycznie czasu podciagnac postaci wyzej i zobaczyc co gra naprawde oferuje. Jesli ktos mialby ochote podlevelowac tego charka to PM me. Przydaloby sie stestowac PvP dla Ae ;]. I inne zagadnienia dot. mmo, bo jak juz mowilem. Na razie to sie gra jak w zajebistego singla. Questow od pyty. Na kazdy level mam conajmniej 5-7 questow. Problem w tym, ze po zrobieniu 3-4 dingam, a fabula jest calkiem ciekawa. Fajnie sie zbiera ziele fajkowe dla starej i schorowane hobbitki.
A, questow typu idz i zabij jest zadziwiajaco malo. A jesli juz sa to zazwyczaj sa jakos, bardzo logicznie, wplecione w chain.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:26 
Cytuj  
Właśnie dostałem maila z zaproszeniem na stress test 12-14.01.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.