mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 74
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 01:09 
Cytuj  
Mi tam osobiscie sie nowy sc podoba. gralem troszke przed tym na cl i stwierdzam, podobnie jak kloodi ze rozmawiac sie tam nie da. Za usmieszek wyladowalem w pierdlu - bez sensu... poza tym lagi jak cholera nie daja grac. tutaj wszystko pachnie swierzo polozona farba i az milo mi sie zrobilo jak water elementhal wyskoczyl na mnie bo mu rybki podbieralem (skutek starcia oczywisty), a potem healer zrobil u siebie hotel dla duchow.. no troszke jeszcze jest do popracowania i przykro mi ze masa ludzi potracila swoje postacie... tez bym sie wkurzyl.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 01:12 
Cytuj  
mam taka prosbe. nie zakladajcie nowych topicow a tym bardzie osoby ktore nic nie stracily na kasacji kont.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 01:20 
Cytuj  
FURZYK... podobac mi sie bedzie jak mi wroca moje skille i statsy z poprzedniej edycji, a teraz to jest po h... Niektórzy nabili juz sobie ponad 80 str. Teraz po tym padzie nie beda tak ststy rosly czyli jesli nie zrobia cofki to mamy juz bogów na nowym SC. Ot co...

*

Posty: 74
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 01:21 
Cytuj  
tylko mi nie mow ze nie moge sie wypoweidziec na temat nowego sc... no chyba ze to twoj server :wink:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 01:24 
Cytuj  
nie zabraniam sie wypowiadac ale juz jest full topicow o tym wiec na cholere nowy?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 74
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 01:27 
Cytuj  
kloodi - szkoda ze Ty i cala reszta potracila postacie bo przynajmniej czasem moglbys mnie wspomoc finansowo, jednak z mego punktu widzenia to chyba OK, bo wszyscy zaczynaja od poczatku... i sa rowni.. z reszta jesli ciagle remontuja SC to mozna sie spodziewac ze za jakis czas znow bedzie trzeba sie narodzic od poczatku.. mozna by pomyslec o jakiejs konwersji postaci na przyszlosc...

*

Posty: 74
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 01:35 
Cytuj  
dopsze lobo - as you wish my liege :wink:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 01:43 
Cytuj  
Ja ci dam ku**a rowny! Nie po to tyrałem przez bite 2 miesiace na postac zeby teraz byc rowny z jakims NB!!! :mad: Moze wogole zaczniemy kasowac swoje postaci co jakies dwa tygodnie, zeby wszyscy byli rowni, co? Zastanow sie czasem co piszesz!!! :mad:

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-02-23 01:45 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 01:49 
Cytuj  
Przepraszam za tego posta, ale dopiero sie o tym wszystkim dowiedzialemk i jestem mocno wku***ony, a tu jeszcze ten koles mi wyjezdza z tekstem, ze "to chyba OK", no poprostu musialem...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 01:49 
Cytuj  
dolaczam sie do powyzszego posta


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 01:54 
Cytuj  
Wyluzujcie panowie, on sie wyraza za siebie, dla niego to OK. Ja tez nie po to pakowalem zeby teraz byc rownym. Ale co jak bedziesz musial byc rowny? Na jego miejscu i ty i ja i wszyscy inni by wie cieszyli. Mysle ze nie potrzebnie sie wyladowujesz na FURZYKU, chcesz go zniechecic do gry na SC?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 01:56 
Cytuj  
on wyraza sie za siebie i ja tez, jemu sie podoba a mi nie.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 02:04 
Cytuj  
Mi tez sie tu nie podoba, NOX RULEZ. Zreszta chyba kazdemu sie tam podobalo i kazdy z checia by nawet kolejny tydzien poczekal zeby tylko NOX wrocil...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 02:12 
Cytuj  
nie rozumiem co ludize widza w POLu np magowie, na NOXie jest najlepszy system czarow(przez sciany itp.) jedyby bol to to ze po gm nie staty nie rosly.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 74
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 02:26 
Cytuj  
Psyche - pewnie masz racje - w koncu sam bym sie wkurzal na twoim miejscu - moze na dawnym sc nie mialem tak rozbudowanej postaci jak wy wszyscy ale tez cos tam stracilem. Pewnie ze szkoda.. tyle ze we mnie to tak nie ugodzilo jak w was... jestem jednakze optymista i licze ze drugi raz cos podobnego ze strony GM-ow sie nie zdarzy...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 02:30 
Cytuj  
ja tam bylem optymista za pierwszym razem.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 09:53 
Cytuj  
Hmm Ja bym wolal aby bylo jak awniej na Noxie Gm juz w nim poprawili sporo rzeczy i bylo nawet dobrze, a jak mówią że ta nowa wersja jest zla to niech zostana przy starej i poczekamy aż wydadzą nowa wersje Noxa ci włosi, bo nawet CL mimo ze lezal dluszy czas poszanował prace lusdzi ktorzy wlorzyli swoj czas na granie i nie pokasowal im kont.Sc tez by zyskało bo podobno DZ tez robi od nowa, ale oni z powodo kradziezy kont wiec pare osob pewnie tez by przeszlo na SC. To wszystko co mialem do powiedzenia jestem za powrotem do starego SC na Noxie pewnie powiecie ze pare osob sie sieszy ze gramy od nowa tak Newbe, lub Gm co juz maja rozwinieta postac na max i im sie juz nudzi, ja swojej postaci nie rozwinolem na max wiec chialem nia grac do konca a tu znowu od poczatku zombiaka zabic nie moge !!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sqwa dnia 2002-02-23 09:55 ]</font>

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 09:56 
Cytuj  
a ja odnalazłem questa :smile:
i jestem szczęsliwy. I nikomu nie powiem. :smile:


_________________
Obrazek

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:28 
Cytuj  
Eee tam.. Ja osobiście przeżyłem 3 kasacje postaci i wszyscy byli magami (a jak wiadomo to strasznie niewdzięczny skill jeśli chodzi o rośniecie). Dostrzegajcie lepiej plusy a nie minusy, bo jednak w końcu gra się dla gry, a nie dla wypakowanje postaci (choć to i też ważne). Teraz możecie zacząć kimś innym, prowadzić nowe życie itp. :wink:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:46 
Cytuj  
KURWA co jest mam konto gralem juz a tu co chwile wyskakuje napis o tym ze nie mam konta ,a gralem juz co kurwa jest !!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.