mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 16:37 
Cytuj  
Chciałbym przedstwaić Wam grę na którą "zużyłem" ostatnie 8 miesięcy mojego grania. Jest to Endless Online. Ściągnąć można ze strony http://www.endless-online.com/ . Graficznie prezentuje się w 2D, lecz modele postaci są miłe dla oka. Niektóre lokacje są prawdziwym dziełem.(np. fabryka robotów) I na tym plusy grafiki się kończą. Nieco monotonne lokacje i wygląd elementów otoczenia jest mizerny. Teraz omowie muzyke. W grze jest kilkadziesiąt utworów. Doskonale pasują do klimatu gry. Nie będę Wam robił obszernej recenzji, poprostu ściągnicjie i nie pożałujecie.(w eo gra bardzo dużo polaków, jest chyba 7 gildi polaków. Ja polecam tą w której ja jestem czylui PLH. no to na tyle xD)


_________________
=_=
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 18:33 
Cytuj  
:wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
:wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: OMG szajs nie z tej ziemi.......
NIE POLECAM

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 18:37 
Cytuj  
@UP
1. Nie spamuj tak tymi emotami
2. Nie znasz skrótu "WTF"

----------------------------------------------------------------------------
Nie lubię mangowych gierek...

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 18:51 
Cytuj  
@UP
mądry sie znalazł
nastempny noob ktury myśli że jest gwiazdą forum

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 21:08 
Cytuj  
@UP
Może i jestem największym NOOB'em (jeżeli znasz znaczenie tego słowa), ale nie stawiam takich byków jak ty.

Przestań zaśmiecać to forum bardzo, ale to bardzo tępymi i infantylnymi TEMATAMI

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 21:10 
Cytuj  
jak masz problem to mozesz mnie pocałowac w dupe

JESTEM DYSLEKTYKIEM oile weisz co te słowo znaczy.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 21:11 
Cytuj  
a i tez czasami zaszybko pisze i sie mi myli :]

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 21:51 
Cytuj  
Jack Pirat napisał(a):
nastempny ktury


nigdy sie nie przyczepilem ze ktos robi bledy ortograficzne
(ja jakos zaczynalem pisac na komputerze wtedy kiedy raczej malo rzeczy rozpoznawalo polskie znaki i tak jakos zostalo)

ale naprawde: krytykowac kogos ze jest noobem i robic jeszcze bledy... eh...

btw. http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=23879 - no comments.


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran


Posty: 5
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 17:49 
Cytuj  
Trzeba było za młodu książki czytać, a nie oglądać Ramba na widele.

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2007, 20:36 
Cytuj  
moze ktos napisac jakiegos tutoriala , jak uczyc sie skilli, gdzie expic na poczatku itp.


_________________
Obrazek

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 mar 2007, 16:06 
Cytuj  
Ok napisze.
Najpierw expij na kozach w newblandzie (czyli krainie dla nowych graczy) zanim nie nabijesz 1 lvl. Teraz masz do wyboru odrazu pójść na maina czy zdobyc 2 lvl i sie doszkolić. W tym momencie chcę powiadomić o małym błędzie korzystnym dla gracza. Zbieraj kozie rogi, a jak bedziesz przeciązony to zdejmij rogi i zabijaj nadal kozy. Jak wypadnie róg to weż go później wyrzucone. I tak w nieskończoność. Będzie pisać że masz obciążenie 240 najwięcej lecz i tak mozesz to robic w nieskonczoność. Rogi sprzedaj u czarownicy w mainie. Na mainie proponuje walczyć z grzybami i geggimami na zasadzie uderz i ucieknij. Grzyby zachowaj do pewnego questa, a futra geggimow mozesz sprzedać. Na 3 lvlu spróbuj z gnomami na pustyni. Ale nie atakuj golemów i gnom raiderów! Narazie preferuje ciągłe bycie warriorem. Na 4 lvlu zresetuj statystyki i zostan magiem. Oczywiście musisz wybrać u Wise Mana na rynku klase postaci. Zdobywamy 500 golda 4 int i 2 wis i idziemy do japan town(dojscie napisze później). Kupujemy błyskawice i nie zapominamy dodac punkty do czaru(w panelu czarów). Radziłbym również kupić self heal u ninjy w Aeven(główne miasto). W tym momecie czas kupić strzały. Kosztują 600 a są najlepszą "tarczą" w grze. Dodają do ataku i statystyk. Teraz czas na lepszą zbroje bo zapewne najlepszej teraz nie masz. Radziłbym pójść na szkielety(popytajcie o drogę) bo z nich wypada dragon armor lub kupić np. Royal suit za ok. 200 sztuk złota. Jeśli nadal jesteś magiem spróbuj kupić Robes of Sacrum za 1.5k luc soccery armor za 1k. No to narazie tyle. Teraz expijcie na wilkołakach i birdamanach(pójdzcie z miksturami) KONIEC...


_________________
=_=
Obrazek
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 13.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2007, 23:52 
Cytuj  
Każdy się broni dysleksją. Z TEGO MOŻNA SIE WYLECZYĆ. Rusz dupsko, weź słownik i ucz się. A nie denerwujesz ludzi po forach. Ściągnij sobie Firefoxa 2.0 który ma wbudowany słownik to będziesz dobrze pisał (sam używam bo każdy ma prawo sie pomylić, ale nie do tego stopnia co on!).
Co do tematu:
Grałem,fajne,znudziło mi się xD.


_________________
Obrazek
Hackneli mi stare konto dodge52 :(.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 10:20 
Cytuj  
Ech Zgadzam sie z dodge'm ,
Apropo tej gry , dobre tu jest pvp ?? bo zbytnio mnie nie obchodzi grindowanie lvl'a bardziej mnie obchodzi pvp

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 08:08 
Cytuj  
Otóż PvP jest ale od 4lvl. Fajnie się toczy na arenie wojny gildi xD. Chociaż są areny dla każdego działające na zasadzie zabijania 1 ruchem. Czyli na tych specjalnych ma się 1 życie i walczy się tylko z bezpośredniego uderzenia.


_________________
=_=
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 09:33 
Cytuj  
Czyli co ?? Zabijasz ludzi jednym Hitem ??
Jak tak to jest to zerowe pvp

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 09:20 
Cytuj  
nie normalne PvP jest do 4lvla. A zabijane 1 hitem dla każdego.


_________________
=_=
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.