mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 10:54 
Cytuj  
Witam wszystkich mam cos do powiedzenia i jak narazie z tego co sie orientuje narobie sobie wrogow ale i przyjaciol . Otorz planuje otworzenie zaraz po tym jak powstanie nowy swiat na Dark zonie gildie ktora bedzie zrzeszac wszystkich zlodzieji wojownikow rzemieslnikow i magow jacy tylko beda chcieli soe do nas przylaczyc ( stan na dzis 15 czlonkow - i rosnie z kadza chwila ) . Bedziemy zajmowac sie tym co dotychczasz robil chaos na cl-u tylko ze w lepszym wydaniu wszystkie osoby zainteresowane proszone o kontak albo tu na tym forum albo pod numerem gadu gadu 1707321 dzieki i pozdrawiam :smile:))

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 11:17 
Cytuj  
brr....
nie zamierzm tu bluzgac, ale...
pomysl nie wydaje sie najlepszy =]
swiat ma w koncu otoczke fabularna a w niej nie ma zbyt duzo miejsca na chaos (zreszta nie wiem, zalezne od GM)
pozatym chaos przeszkadza. przeszkadza graczom.
bedziece mieli radoche jak w 15 (czy wiecej w koncu liczba ciagle rosnie) usieczecie 3 gornikow w kopalni?
hym?
ze niby bedziecie stac przy drogach i zabijac przejezdnych? heh, przejezdni nie bada misli wiele kasy bo jak sie o was zwiedza to beda do lasu, czy innego mista szli jedynie w todze, reszte rzeczy zostawiajac w banku po prostu, wiec smierc im bedzir rypka, co z kolei popsuje klimat.
zreszta gildiei tak beda istniec od poczatku.
albo po prostu my zalozymy czasowy order i od poczatku bedziemy GRAC 24h/d i bedziemy was siekli az wam sie odechce
simpel
czyli ja jestem PRZECIW
BTW: a co zrobicie jak wszycy do ws przylacza? wszak przyjmujeecie kazdego wojownika, rzemieslnika maga i zlodzieja?
_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BIGos dnia 2002-03-02 11:20 ]</font>


Posty: 47
Dołączył(a): 17.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 11:23 
Cytuj  
ja nie chce zle mowic o takiej 1 ildi ktora juz byla na DZ nazywala sie "zakon smierci" dzialal mniej wiedzej na tej zasadzie ze dostawali zlecenie na czlowieka zabijali, grabili cilo zabierali glowe i dostawali kase... Masakrycznie duzo skarg byla na wyzej wymieniona gildje. i ja rowniez tego nie popieram wiec podpisuje sie pod slowami BIGos'a. Posdro... Uiui

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 11:26 
Cytuj  
jak to juz wspominalem... jesli ktos bedzie chcial na serwie robic chamski chaos i PK... to ja zrobie chamski order i antyPK
ponadto jednego koledzy nie przewidzieli...
zalozenie gildii nie bedzie teraz prostym zadaniem...
juz nie ma guild deada w sklepach...
Gadget
BTW jak byslicie? co poradzi 15 chałośnikow w starciu z 1 GMem? :razz:

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 11:28 
Cytuj  
ej..no.. conajmniej dwoma :razz:

"chaos" nie pasuje do fabuły..a co niepasuje 3ba wyciąć..

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ro6ert dnia 2002-03-02 11:33 ]</font>


Posty: 47
Dołączył(a): 17.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 11:30 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-02 11:26, Gadget napisał:
jak to juz wspominalem... jesli ktos bedzie chcial na serwie robic chamski chaos i PK... to ja zrobie chamski order i antyPK
ponadto jednego koledzy nie przewidzieli...
zalozenie gildii nie bedzie teraz prostym zadaniem...
juz nie ma guild deada w sklepach...
Gadget
BTW jak byslicie? co poradzi 15 chałośnikow w starciu z 1 GMem? :razz:


No to juz nie bede oni mieli latwego zycia... oj nie...

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 12:17 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-02 11:26, Gadget napisał:
jak to juz wspominalem... jesli ktos bedzie chcial na serwie robic chamski chaos i PK... to ja zrobie chamski order i antyPK
ponadto jednego koledzy nie przewidzieli...
zalozenie gildii nie bedzie teraz prostym zadaniem...
juz nie ma guild deada w sklepach...
Gadget
BTW jak byslicie? co poradzi 15 chałośnikow w starciu z 1 GMem? :razz:

Stawiam na Gm'a co moge wygrac ? :razz:P hm a tak wogule to jak zalozycie gildie to chyba ta "glowna" gildia bedzie was scigac.. wiec macie male szans :wink: zreszta mozna sie zawsze dogadac..wkoncu dookola sami znajomi :wink: Wiec Zycze powodzonka :wink: Ale cos kiepsko was widze ;>
Pozdrowienia.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 13:57 
Cytuj  
Ubije

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 14:36 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-02 13:57, ziemni napisał:
Ubije

Ziemni no wlasnie to chyba wszyscy staraja sie mu wytlumaczyc :grin: ze oni beda w 15 czy ilus tam na cala reszte ... ladna proporcja :grin:


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 15:14 
Cytuj  
Ziemni to ja bede latal z jakas pala i ich dobijel. Moge?
prosze bardzo prosze :smile:

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 15:18 
Cytuj  
Jezeli chca to robic klimatycznie - moim zdaniem niewidze przeszkud, tylko od razu mowie z niebeda mieli latwego zycia bo jest duzo wiecej ludzi ktorzy podobnie jak ja by taki "chaos" tepili i zapewniam ze skutecznie.

Pozdrawiam
Slimi

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 15:47 
Cytuj  
Hmmm... mi kolesie nie przeszkadzaja, to nawet fajnie ze bedzie kogo lac ale nie podoba mi sie troche postawa Gmow. W koncu chodzi o klimat a co to bedzie za klimat bez chaosu? Cos takiego jest potrzebne, wjazdy na ich "gildie" itp. W koncu bylo by nudno jakby wszyscy byli swieci. Ja jestem za!!! Chaosnicy laczcie sie! Bedzie was latwiej pozabijac!

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 15:52 
Cytuj  
Mi chaos nie bedzie przeszkadzal dopoki bedzie zachowany klimat wkoncu w normnalnym swiecie tez sa rozbojnicy... ktorzya maca psuja przeszkadzaja i rabuja...wiec dlaczeog nie mialo by byc takiej zorganizowanej grupy przestepczej a do walki z tym "terrorem" :cool: chyba powinni stanac mieszkancy swiaata a nie Bogowie no chyba ze Chaos przejdzie wszelkie pojecie :grin:


_________________
Here is the Door and there is the Way!

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 15:57 
Cytuj  
Wlasnie o to mi chodzi, Gmowie powinni zostawic wiecej swobody w tej sprawie o takie problemy powinni rozwiazywac gracze i straznicy :smile:


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 17:11 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-02 11:28, Ro6ert napisał:
ej..no.. conajmniej dwoma :razz:
"chaos" nie pasuje do fabuły..a co niepasuje 3ba wyciąć..

Ja tez sie dopisuje. Moze to wam nie nie odpowiadac, ale nie dam zwyklych graczy zabijac. Wiec jest nas juz trojka :razz: Z tym, ze ja zajmuje sie zakladanie kont. Wiec moze ktos poda wasze namiary to juz nie bedziemy musieli was scigac :razz:
lianka

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 17:14 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-02 15:57, Aiku napisał:
Wlasnie o to mi chodzi, Gmowie powinni zostawic wiecej swobody w tej sprawie o takie problemy powinni rozwiazywac gracze i straznicy :smile:

Gmowie będą pilnować fabuły i jakiegoś sensu w nowym świecie.. zabijanie innych graczy nie będzie karane ale będziecie musieli wpasować to o czym mówicie w historie naszego świata.. czym będą kierować się wasze postacie, jaki jest ich cel ? żądza mordu ? chęc wzbogacenia się ? czemu tą drogą a nie inną ? do czego chcecie doprowadzić / co osiągnąć ?...... znajdzie się jeszcze wiele pytań.. radze dobrze zastanowic sie nad odpowiedziami :wink:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 19:02 
Cytuj  
Takie pytanko. Czym chaos nie pasuje do "fabuly"? I wczym to psuje gre. Dla mnie lepsze jest granie PvP bo wieksze wrazenia z gry a nie uganianie/uciekanie przed zwierzetami. Wiadomo co zrobi taki stforek w przeciwienstwie do takiego gracza. Jak mowicie ze nie pasuja tacy gracze do fabuly to od razu zlikwidujcie wszystkie potworki i niech ludzie zajma sie tylko handlem. Przeciez nie ma swiata bez mordercow i im podobnych.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 21:44 
Cytuj  
Przyznam szczeze ze raczej nie gralem na DZ ale chaos nie pasuje do DZ. Przynajmniej z nazwy i zachowania. Wedlug mnie jak juz ma cos takiego powstac to jakos w innym stylu niz ten twor co jest na CL. Wedlug mnie zanim zbierze sie grupa ludzi chcacych tworzyc taka bande to powinni najpierw pogadac z GM-ami na ten temat.
Np. Mozna by to tak rozwiazac jak sa wojny miast. Chodzi mi mianowicie o cos takiego ze tacy ludzie nalezeli by do jakiegos miasta i tam mieli by wladze i ochrone. Taka zbuntowana provincja mogla by napadac ludzi w okolicy swojego miasta bez karnie, ale jak chcieli by najechac inne miasto to straz by ich atakowala (ludzie na pewno tez).

Jednym slowem jestem pzreciwny chaosowi. Zamiast tego jak juz cos takiego musi byc to niech bedzie pod postacia wojny prowincji (miast).


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 22:04 
Cytuj  
Cytuj:
Takie pytanko. Czym chaos nie pasuje do "fabuly"? I wczym to psuje gre. Dla mnie lepsze jest granie PvP bo wieksze wrazenia z gry a nie uganianie/uciekanie przed zwierzetami.

na przykład tym, że nasz świat stworzą ludzie, którzy przetrwali kataklizm..razem. To rodzi poczucie więzi a nie chęć zabijania bliźnich. Oczywiście, świat bez PvP byłby nudny..znajdzie się miejsce dla tych "złych" ale nie bedzie polegać to na zabijaniu wszystkiego co nie jest zwierzakiem/enpecem.. napewno nie.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 22:08 
Cytuj  
na początku zaistnieją cztery organizacje (jeśli uzyskają odpowiednie poparcie graczy) wplecione w fabułe świata, z konfliktami pomiędzy nimi.. Będzie okazja do popisu zarówno 'erpegowaniem' jak i Pekilowaniem :wink:Zresztą odsyłam do tego co napisał Gadget gdzie indziej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.