mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 02:11 
Cytuj  
Spodobała mi się wizja Gadgeta(linia fabularna,nieco mniejszy swiat na poczatek-czestsze interakcje z graczami,gildie itp)Jeden z nas w poście napisał,ze fajnie by bylo gdyby istnialo takie miasto gdzie sa same ruiny,"moze jedna gospoda"a poza tym mnostwo potworow,demonow etc.Pomysl swietny.A co wy na to zeby istnialy np miasta Ophidian i Terrathian?Czy inne dziwne miejsca?Proponuje by gracze zgłaszli tu swoje pomysly moze ktorys z GM`ow wykorzysta czesc z nich?W koncu bedziemy mieli rowniez te satysfakcje,ze wnieslismy cos w ten Nowy Wsapnialy Swiat! :smile:


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 14:50 
Cytuj  
Jeszcze jeden pomysl wyczytalem gdzies tu w postach :smile: Co wy na to by straze w kazdym miescie roznily sie wygladem?Np w Britt mieliby czerwone tuniki a w Minoc jakies inne :smile:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2002, 22:26 
Cytuj  
Ja mam tylko male pytanko czy mozna sie dowiedziec jakie zmiany beda w skillach i czy wszystkie beda dzialaly nie tak jak teraz??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2002, 11:01 
Cytuj  
Jak juz mwilem:
1. zroznicowanie guardow w zaleznosci od miasta
2. wprowadzenie wojen miedzy miastami, np. w Bryt sa ludzie a w reszcie NPC. Oglasza sie ze szykuje sie najazd na Bryt np. i ludzie bronia, jaks ie nie uda to kazdemu ginie z banku np. 1/10 kasy, albo nie ma wendorow przez jakis czas.
3. zeby mozna bylo kupic u NPC exp zbroje z zelaza. Oczywiscie drozej (nawet duzo) niz u gracza ale zeby byla mozliwosc.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 13
Dołączył(a): 1.03.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 13:50 
Cytuj  
hmmm...
chcialbym zwrocic uwage na lucznikow, powinno ich byc wiecej niz w poprzednim swiecie aby sie tak jednak stalo trzeba trzeba ten zawod w jakis sposob polepszyc. Maltretowalem juz dawno temu Gadgeta i juz wiem ze przynioslo to skutek z czego sie bardzo ciesze, w poprzednim swiecie bylem lucznikiem i oprocz siebie znalazlem 2 gosci( masakra) mam nadziej ze lucznictwo sie polepszy i bedzie nas wiecej mam w planach zalozenie gildii zrzeszajacej tylko lucznikow POZDROWA FOR @LL

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 14:47 
Cytuj  
No wiesz lucznictow nie jest zbyt popularna a skoro ludzi nie ma za duzo to sie nie dziw ze lucznikow tez jest znikoma ilosc


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 11:17 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-01 13:50, Raditz napisał:
mam nadziej ze lucznictwo sie polepszy i bedzie nas wiecej mam w planach zalozenie gildii zrzeszajacej tylko lucznikow POZDROWA FOR @LL

Hm jakby lucznictwo sie polepszylo .. i dalo by siej akos grac to ja z checia bym zostal lucznikiem :smile: probowlame na pcozatku ale strasznie sie gralo... cos tam niby polepszyli ale i tak jest ciezko :wink: Gildia z samymi lucznikami hmm.. :wink: Thx za Pozdrowka Takze pozdrawiam.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 11:36 
Cytuj  
Co do nowego serwera to mi osobiscie sie bardzo podobaly wszystkie sugestie Gajetka :smile: co sie wtedy naprodukowal ;> + nasze dopowiedzi.. i inen sugestie i moze wyjsc calkiem fajna "zecz" Wojny MIedzy Miastami ? Ale jak to rozwiazac jak np ktos jest magiem i co chwile jest w innym miescie ? :smile: no nie wiem ciekawe tylko trzeba by to jakos ladnie popalnowac :wink:
Pozdrowienia.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 11:40 
Cytuj  
Wojny MIedzy Miastami ? Ale jak to rozwiazac jak np ktos jest magiem i co chwile jest w innym miescie ? :smile:
[/quote]

To sie da zalatwic kasujac moongate i inne teleporty :wink:


Posty: 5
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 17:53 
Cytuj  
Witam , witam .... eee ludzie zrobcie cos ze skorzanymi zbrojami bo nikt z nich w sumie nie kozysta , a powinno byc tak , ze w skorze walczy sie lepiej ( oczywiscie lepsi woje ) , tzn. szybciej itd. No i noszac skore powinno sie miec wieksze szanse na unik itd. :smile:)


_________________
W blyszczaca zbroje przyodziany , swietlisty orez dzierzacy , aniol zaglady , niszczyciel i odnowiciel ... Upadnie ksiaze ciemnosci , w plomieniach przeznaczenia szczeznie i wruci krol wygnaniec na swe dziedziny ...


Posty: 5
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 17:58 
Cytuj  
Wprowadzcie mozliwosc walki dwoma bronmi na raz , np. dwoma mieczami , po jednym w raczce :wink: .
Powinno byc tak , ze mozna vendorom sprzedac wszystko.
I najwazniejsze - Zeby mozna bylo kupic KAPTOR !!!! :wink:


_________________
W blyszczaca zbroje przyodziany , swietlisty orez dzierzacy , aniol zaglady , niszczyciel i odnowiciel ... Upadnie ksiaze ciemnosci , w plomieniach przeznaczenia szczeznie i wruci krol wygnaniec na swe dziedziny ...

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 18:17 
Cytuj  
W skorze walczy sie szybciej

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2002, 22:39 
Cytuj  
Ale kosztem gorszej 'obrony tulowia'. A co do walki dwoma brońmi, bardzo chetnie. Nie byloby to jak dwa scimitary lub dwie katany mmmmmiodzio :grin:


Posty: 24
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 10:55 
Cytuj  
quote/ co wy na to zeby istnialy np miasta Ophidian i Terrathian?Czy inne dziwne miejsca?Proponuje by gracze zgłaszli tu swoje pomysly moze ktorys z GM`ow wykorzysta czesc z nich?W koncu bedziemy mieli rowniez te satysfakcje,ze wnieslismy cos w ten Nowy Wsapnialy Swiat! /quote
Chcialbym zauwazyc ze twierdze Ophidian i Terratian istnieja. Moze nie wszyscy tam dotarli. W koncu Lost Lands to dzika kraina ;>>


_________________
R0N nadal wierzy w ludzi.


Posty: 24
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 10:59 
Cytuj  
Wojny miedzy miastami maja sens gdy inne miasta sa zamieszkale.:/ Jak bedzie >100 graczy online to zaczna sie rozlazic po innych miejscach niz Britt. Wtedy obiecuje ze zrobie wysilek napisania calego systemu do takich wojen :smile:
R0N


_________________
R0N nadal wierzy w ludzi.


Posty: 24
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 11:02 
Cytuj  
Dwa miecze w rekach? Nic prostszego. Mowicie ze chcecie, to sie zrobi :smile:
R0N


_________________
R0N nadal wierzy w ludzi.

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 11:39 
Cytuj  
No i koniecznie jakis bonus do walki toporem dla drwala.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 13:28 
Cytuj  
Drwal ma bonusa do walki toporem...


Posty: 18
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 15:33 
Cytuj  
Ron mozesz sprawdzic czy w nowym swiecie drwal bedzie mial tego bonusa do damage? Jesli tak to konkretnie jakich toporow on dotyczy?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2002, 18:32 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-03 10:55, tarkus napisał:
Chcialbym zauwazyc ze twierdze Ophidian i Terratian istnieja. Moze nie wszyscy tam dotarli. W koncu Lost Lands to dzika kraina ;>>




Bylem. Losty sa prawie puste, nie liczac CM i fortu orkow. Terratian (w ich palacau) byl slownie: JEDEN (Avenger i nie bylo cial pozostalych wiec nie chodzi o to ze byly wybite akurat) ktory sie dziwnie zachowywal, na poczatku mnie ignorowal a poznije zabil i dalsza czesc zwiedzania mialem black&white.

Jak to maja byc ich miasta to ja je zajmuje na przyszla siedzibe, bo ladne miejsce, dobrze polorzone i z wodospadem :smile:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.