mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 3.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 01:40 
Cytuj  
Chce kupic gw ale nie wjem czy zwykle czy gwf dwuch nie moge wjec kture kupic?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 08:13 
Cytuj  
Zaleszy, kture klimaty barciej Ci otpofiatajom.


_________________
Obrazek

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 09:21 
Cytuj  
Kupienie zwykłego oznacza że będziesz grał na mocno wyludnionym (bo w tej chwili 80% łupie w factions) kontynencie w ograną fabułę, tylko z 6 profesjami etc.

Jeśli więc dopiero zaczynasz przygodę z GW to kup Factions - a potem jeśli będziesz planował na poważnie grać pvp, to zakup Prophecies.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 23:03 
Cytuj  
mnie osobiscie (okazyjnego gracza Guild Wars) Guild Wars Faction bardziej wciagnol :) glownie ze wzgledu na klimaty, feudalne chiny :P to jest to co lubie najbardziej :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:52 
Cytuj  
offtopicor0r:

Prophecies? To bedzie jakis oddzielny dodatek only PvP?


_________________
[ i rooted crap here ]

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:57 
Cytuj  
Yahzon napisał(a):
Kupienie zwykłego oznacza że będziesz grał na mocno wyludnionym (bo w tej chwili 80% łupie w factions) kontynencie w ograną fabułę, tylko z 6 profesjami etc.

Niestety tu sie z Toba nie zgodze. Wbijalem sie ostatnio na podstawke GW i dystrykty wcale nie wygladaly na malo zaludnione.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 16:11 
Cytuj  
aLtar napisał(a):

Prophecies? To bedzie jakis oddzielny dodatek only PvP?

tak. to jest oddzielna wersja podstawowa... o.O

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 17:04 
Cytuj  
Wbijalem sie ostatnio na podstawke GW i dystrykty wcale nie wygladaly na malo zaludnione

Fakt, na prophecies jeszcze sporo ludzi sie bawi.


Posty: 24
Dołączył(a): 23.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 19:05 
Cytuj  
Po pierwsze to przed zakupem gry naucz się Polskiego

Po drugie, to początkującym graczon zalecam Prophecies - Łatwiej jest, wierz mi.


Posty: 2
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 17:28 
Cytuj  
jesli kupisz GW:F to popelnisz wielki blad niemajac podstawowego GW:P dlaczego a to dlatego, ze dla 6 profesji czyli woja, necra, monka, mesmera, elementala, rengera poza nowymi skilami jest bardzo mala ilosc innych skili ktore sa w GW:P (chodzi mi o to ze bedziesz mial problem z buildem postaci) jedynie Assasin i Rytualista maja 100% wszystkich skili wiec polecam zakup pierw GW:P a puzniej GW:F albo poczekac dozbierac kase i kupic 2 czesci naraz. AN pomyslal co to by bylo gdyby tylko mozna bylo grac ze wszystkimi skilami + nowymi tylko w GW:F


Posty: 24
Dołączył(a): 23.05.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 12:03 
Cytuj  
jopek - Podział na "Core" +"Factions" jest w 100%-ach wystarczający do przyjemnej rozrywki. A jeśli ktoś chce aktywnie grać PvP to cóż... I tak musi kupić obie części, bo bez obu ani rusz.


Posty: 5
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 18:12 
Cytuj  
Witam.
Zastanawiam się nad zakupem GW albo GW:Factions.
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z was pomógł mi w wyborze.
Pozdrowienia
Zanner

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2006, 18:28 
Cytuj  
BOŻE! Masz odpowiedź wyżej...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 20:23 
Cytuj  
ja tak przy okazji powiem, ze ANet sie zblaznili tym GW: Factions, gdyby nie to, ze są nowe skille bez ktorych ani rusz to z pewnoscia bym tego syfu nie kupił, ponadto przez Rytka i Asske cala dynamika gry gdzies sie zapodziala bo albo czekasz na moment w ktorym nie ma duchow defensywnych rytka, co najczesciej trwa do VoDa, albo ganiasz sie 30 minut po mapie za Assasinem.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 09:59 
Cytuj  
Assasin nie przeszkadza mi jakoś specjalnie, czasem się splitnie i pojedzie solować npc w bazie, ale że i kiedyś R/Me flagowi robili to, czy warriorzy, to niewiele się zmieniło. Za to ritek jest koszmarny... to cudo tak spowalnia grę, w szczególności już w fazie oblężenia wroga schowanego w BG, że nieodłączny jest już VoD w takich sytuacjach, ile razy po 10 minucie mieliśmy wroga zepchniętego do bazy, a potem do VoD się bawiliśmy w próby pojechania go, bo ritek stawia w kącie jakimś duchy. Za mało jest wobes uber skuteczności rit lorda sposobów kontrowania duchów. Jeszcze pod flagą starzy wjechać w duchy smitowanym warkiem, albo miażdzyć je unnatural signetem, ale potem, to już chyba tylko sword warrior w Sentinel armor na Consume Soul by pomógł.

A tak w skrócie, Factions kupiłem, bo bez dwóch nowych klas i skilli o pvp zapomnij. PvE tyle co skończyłem, bo mi potrzebny był jeden green do zrobienia pve monka na pvp. Jeśli Nightfall nie wniesie nowych klas i skilli, a jedynie kolejną kampanię pve, to zdecydowanie go pominę, no chyba że reconnect i domy aukcyjne A.Net spełni do jego premiery. Wtedy rzeczywiście pokażą że rozwijają stare kampanie i potrafią spełnić obietnice.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2006, 11:47 
Cytuj  
Z tym assasinem to jeszcze jest taka sprawa, ze ma te shadow stepy dlatego bardz trudno go dorwac, kiedys R/Me poszedl wybijac npcow ale potem czesto nie mial jak uciec, a ten cwaniak zdejmuje enchanta i sie cieszy.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 43
Dołączył(a): 31.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 gru 2006, 19:56 
Cytuj  
apropo wyludninegoego prophecies sprawdzicie sobie na char logerze na jakiejs stronce <pzewaznie z gury w prawym rogu> ile kont powstaje do prophecies na 30 minut...... mi wyszlo ze 3 nowe konta :)) takze niewiem czy tak wyludniony pozatym pvp tam toczy sie bez pzerwy.. jestem nowym garczem ale wiem jak to wygloda w factions bo kuzyn gra takze moim zdaniem 0 roznicy :))

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.