mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 23:02 
Cytuj  
Nie wiem za dużo o tej grze bo sam od dziś w nią gram i dopiero ją poznaję.

Gra toczy się na wyspach (a dokładnie na 6). Mamy wiele możliwości. Od kopania rudy i wytapiania z niej oręża (oczywiście im lepsza ruda tym lepszą broń z niej zrobimy) do budowania domu/sklepu.

Naszym zadaniem jest sobie mieszkać na tych wyspach i robić coś pożytecznego np. walczyć z potworami. Poprzez wykonywanie danej czynności rośnie nam jej poziom. Posiadamy 15 skili do rozwinięcia.
Możemy także wykonywać qesty ale od razu ich nie warto robić ponieważ lepiej zapoznać się z wyspą i nabić trochę umiejętności.

Na początku mamy trening składający się z 9 zadań. Nauczą nas podstaw rzemiosła.

Aha i np. za gotowanie odpowiada inne miasto, rąbać drewno trzeba w innym a zdobywać rudę i wytapiać w innym tak jak reszta czynności.

Na stronie głównej bardzo przydatny jest Manual. Tam opisane jest np. jaki poziom miningu potrzeba aby wydobywać Iron albo co jest potrzebne do zrobienia takiej zbroi ze złota itp. itd.

Najlepiej samemu poznać grę a z pewnością się spodoba :)

http://www.syrnia.com

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 17:46 
Cytuj  
Polecam naprawde bardzo ciekawa gierka


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 20:26 
Cytuj  
szkoda ze nie Smyrnia.A pozatym gierka ciekawa.Gra posiada kilka skilli ktore nie sa nadzwyczajnie rozbudowane ale zawsze to cos


_________________
Obrazek

*

Posty: 142
Dołączył(a): 26.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 15:31 
Cytuj  
Gra polega na nieustannym robieniu skilli i zarabiu kasy na ekwipunek by potem go kupowac.
Czyli standard,lepiej poszukac czegos w lepszej oprawie.


_________________
http://mfo3.pl/281609

*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 17:31 
Cytuj  
Jedynie wyspa The Outlands jest PvP.
Zapraszam do Clanu: Polish Knights. Hasło: polska

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 17:55 
Cytuj  
Ta gra jest naprawde fajna. Dołączyłem do teog klanu co tiko podał, ale nie widze za bardzo jakiegokolwiek działania klanu. 0 newsów, 0 postów...


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 22:58 
Cytuj  
Puki co niema potrzeby na clanowym forum nic zamieszczać (chyba, że zasady). Ci którzy nie grali 5-7 dni zostaną zapewne usunięci.

News może dotyczyć miejsca spotkania gdzie zostanie omówiona przyszłość clanu tj. ustalenie planu wzajemnego wsparcia członków klanu. Ale to nie jest konieczne jeżeli nie będzie zgody co do rozdzielenia rzemiosła aby każdy mógł pomóc clanowi swoją zdolnością, której nikt inny z clanu nie trenuje. Każdy może pracować na swój rachunek ale sądzę, że współpraca byłaby cieakwsza.

Zawsze zostaje wsparcie mieczem gdy ktoś okradnie członka clanu albo zaatakuje ;)

Na razie się rozwijamy i mogę powiedzieć, że mamy już w miarę dobrego kowala.


Posty: 21
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 18:51 
Cytuj  
Gierka ciekawa... rąbałem drewka przez 4 godziny aby dostac około 15 expa w skilu "Constructing" za wybudowanie własnej chatki.. gra mi sie bardzo podoba ale jak tak dalej pójdzie to 10 lvl skila zrobie moze za rok :D

PS: Czy w skilu "Smithing" tesz jest tak ciężko..?

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 19:25 
Cytuj  
constructing uczysz się w szkole w jednym z miast...

smithingu sienie uczysz w szkole i jest o wiele łatwiej


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 19:59 
Cytuj  
Mój nick w grze


niko2003



Podajcie jakis tutorial, ale nie taki jak jest w grze, tylko cos co macie juz opanowane i wiecie ze mozna cos szybciej, lepiej itd.

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 21:27 
Cytuj  
Nie wiem czego chcesz od tego w grze. Moim zdaniem jest bardzo dobry. Szybciej, lepiej? Cuż, ciężko tu coś wymyślić. Tico, macie miejsce na jeszcze jednego górnika-kowala?


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 08:45 
Cytuj  
Mniej i więcej.




Np. teraz mam 10 level mining, 5 woodcuper, 5 smithin używam iron axe do mining. Ogolnie co dalej trzeba robic, gdzie pojsc....

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 09:37 
Cytuj  
wyskiluj się w smithingu tak, żebyś sobie zrobił pełną zbroje+miecz z brązu, zbuduj dom, zostaw tam wszystko oprócz uzbrojenia i jedzenia(upiecz duuużo żarcia). Potem leć do valery i skilluj walke. Potem chyba możesz próbować zwiedzać inne kontynenty


_________________
Obrazek

*

Posty: 100
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 14:10 
Cytuj  
a ja mam takie pytanie jak dom zbudowac?? ;/

EDIT: Juz wiem ^^ :P

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 16:21 
Cytuj  
czy u was syrnia działa? strona mi się nie otwiera.

po prostu nic, w każdej przeglądarce, a dzisiaj rano jeszcze działało

EDIT: Na IE wywaliło mi connection timed out


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2006, 12:36 
Cytuj  
Dziś już wszystko działa.
Kowalstwo ciężko idzie ale wole zamiast w szkole to z wyrabiania broni, zbroi itp. ponieważ mam z tego dodatkowo złoto.

Zapraszam do clanu. Każda ręka do pracy się przyda :)


Posty: 15
Dołączył(a): 18.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 gru 2006, 12:22 
Cytuj  
grałem w gierkę jakiś czas już nie pamiętam jakie poziomy umiejętności. myśle sobie: może wejde zobaczyć ale nie dam rady: pewnie usuwają konto z nieaktywnośći bo za huj nie wejde w highscortes mim pisze jak chce wyszukać swoją postać że takiej nie ma

system umiejętności w runescape jest zgapiony od syrni
zresztą runescape jest połączeniem conajmniej dwóch gier: syrni i another world tyle.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.