mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 18:16 
Cytuj  
Witam. Szukałem tematu o grze nie znalazłem więc pisze :lol:

CSM to manager Counter-Strike'a gdzie będziesz odpowiedzialny za cały team CSowy, personel oraz tygodniowe rozchody i dochody.

Twoją pracą jest odnalezienie co potrzebuje udoskonalenia w Twoim klanie, nad czym musisz pracować. Przeglądając poszczególne sekcje możesz zarządzać swoimi graczami, finansami, personelem, taktykami, meczami i wiele więcej!

Czy będziesz utrzymywał się na szczycie i awansował do wyższych dywizji, czy inne klany będą dla Ciebie zbyt dużym wyzwaniem, i będziesz spadał do niższych lig - pracuj nad poprawieniem sie!

Wszystko zależy od Ciebie, menadżera profoesjonalnego klanu CS!




http://www3.cs-manager.com



Naprawde polecam wszystkim fanom i nie fanom cs'a :P gra jest godna polecenia gdyż jest wyjątkowa ma swój własny silnik to nie jakieś vallheru czy coś to naprawde super gra jedyna jej wada to rejestracja za która trzeba zapłacić 3.66PLN via sms :] ale to naprawde nie dużo jak na taka świetna gre POLECAM GORĄCO :] moj nick FizMan jak ktoś chce spara to pisać chętnie moi gracze zagrają :wink:


aha dodam jeszcze ze na dole strony jest choose language i wybieramy polish i mamy gre po polsku

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 18:51 
Cytuj  
Zarejestrowalem sie wyslalem sms'a ale cos na poczatku pisalo o 15-dniowym czyms :p (nie chcialo mi sie czytac) Czy to nie znaczy ze po 15 dniach musze jeszcze raz wysylac?


Posty: 3
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 19:19 
Cytuj  
Z tego co zrozumiałem dostajesz po rejestracji 15 dniowy trial na różne funkcje dostępne tylko dla VIPów. Później możesz bez problemu grać bez nich.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2006, 20:26 
Cytuj  
dokladnie kazdy nowy uzytkownik ma 15-dniowego Vipa i moze oglądac mecze w 2d i takie tam :P zapraszam do rejestracji dodge moze spar ? :D
jak coś to wal na pm :) zmówimy sie :wink:

*

Posty: 100
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2006, 17:59 
Cytuj  
Ja sie zarejestrowalem ^^ Moj nick Platko

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.