mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 26
Dołączył(a): 3.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 20:01 
Cytuj  
Jestem kompletnie nowym graczem i mam kilka pytan.Gralem dzisiaj pierwszy dzien i biegalem zakrecony nie wiedzac za bardzo o co chodzi :) .Gram lowca/nekromanta i wszystko bylo ok gdyby nie "slabosc" mojej postaci (nawet dyplomu lowcy nie moge zdobyc bo NPC mnie ownuje),czy postacie na poczatku sa naprawde takie slabe czy cos zrobilem zle?Jezli ten setup postaci jest cienki to moze polecicie mi cos,i jeszcze jedno czy postacia z gry fabularnej mozna grac (przenosic ja)do trybu pvp?TY


_________________
Bartz


Posty: 30
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 21:57 
Cytuj  
Nie gram w polską wesję, ale mogę ci poradzić na początek. Jeżeli wybierasz skille to staraj się wybierać z jednej szkoły, bynajmniej na początku i władować w daną szkołę wszystkie punkty atrybutów. Zastanów się czym twoja postać ma być, bo jeżeli postać jest do wszystkiego to do niczego. Poczytaj na www.guildwarsguru.com, bo polskie forum na www.guildwars.pl nie działa w pełni. Poczytaj różne fora to moja rada. A odnośnie pytania czy można przenieść postać z "trybu fabularnego" [PvE] do PvP, to tak, jest to możliwe. Jednakże jeżeli chcesz coś osiągnąć to radziłbym nabić do tego 20lvl'u no chyba że zaczynasz kampanie w Tyrii [Guild Wars:Prophecies], to wtedy tam w mieście Ascalon jest arenka PvP dla nisko-lvl'owych postaci.

Good Luck!

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 11:14 
Cytuj  
niestety, ale jesteś taki słaby albo nie myślisz podczas gry. pre-searing i post ascalon to lokacje wprowadzające i misje/questy, które tam możesz znaleźć są uproszczone ze względu na ułatwienie wprowadzania w świat GW.


Posty: 26
Dołączył(a): 3.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:08 
Cytuj  
W tej chwili uzywam wersji trial (factions) ktora byla niedawno w Cd-Actions (takze chyba nie moge odwiedzic lokacji o ktorych piszesz) i probuje rozne postacie i inne rzeczy ale w tygodniu bede mial pelne wersje GW i GW:F. takze chce poprostu wiedziec czego chce i z czym to sie je zanim zaczne grac "na powaznie". 8)


_________________
Bartz


Posty: 30
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:48 
Cytuj  
Jak będziesz zaczynał grac radzę zacząć grac od Guild Wars: Prophecies, gdyż jest najbardziej "newbie friendly".

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2006, 15:53 
Cytuj  
Skoro grasz factions to pewna ważna informacja - w Guildwars nie ma soloable content (pomijając farm buildy i spoty). Po prstu moby są zbyt zróżnicowane i w sporych grupach i solowanie jest dośc kłopotliwe. Jak masz problemy to weź henche.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.