mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 42
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 03:20 
Cytuj  
Wydaje mi sie ze czar In Lor znacznie psuje klimat gry ... Bylo by lepiej gdyby magowie mogli go rzucac tylko na siebie ... i zeby byl to czar wysokiego kregu . Jedni w tym czasie poruszaliby sie z pochodniami lub latarenkami a inni ( W koncu one czemus powinny sluzyc ) przesiadywali noca w pobliskich tawernach . Na DZ dalo sie poznac nowego gracza po pochodni ... pozniej juz nikt ich nie uzywal ... A moze wogole pozbyc sie czaru In Lor ... co o tym myslicie ?

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 09:54 
Cytuj  
Pomysl dobry chodz na poczatku durzo ludzi bedzie starjowac bo trudno sie przerzucic. Powiem tak na CL wprowadzili ze In Lore mozna rzucic tylko na jedna osobe. W tedy szybko ograniczyla sie liczba ludzi z In Lore bo magom sie rzucac nie chce na wszytkich ludzi. Tak to rzucal raz i mialo z 10 osob In Lora.

Wiec ja bym byl za czyms takim. Mag moze rzucu In Lore tylko na jedna osobe (nie koniecznie tylko na siebie) i koszt czaru albo bylby podniesiony albo dlugosc jego dzialania skrocona (z praktyki pamietam ze In Lore potrafil nawet kilka dni byc aktywny).


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 08:27 
Cytuj  
in lor nie jest jedynym sposobem aby rozjasnic sprawe...

Kane


Posty: 42
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 13:37 
Cytuj  
No tak , powiedzmy ze potionki In Lor nie beda dostepne ... lub baaaaardzo trudne do zrobienia ...


Posty: 18
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 15:09 
Cytuj  
Czy wy odrobinke nie przesadzacie? Dla mnie czar nightsight nie ma az tak gigantycznego wplywu na klimat aby cos w tym zminiac. Nightsight to tylko taki bajerek ktory uprzyjemnia gre, nic wielkiego, a wy chcecie zrobic z tego wyskopoziomowe zaklecie.
Cytuj:
2002-03-17 03:20, cymesky napisał:
Jedni w tym czasie poruszaliby sie z pochodniami lub latarenkami a inni...

... a inni ziwekszyliby by kontrast i jasnosc swoich monitorow, bo watpie ze wojownik np. zamiast tarczy wlozylby do swojej reki jakies swiecidelko, watpie tez w to ze ktos spedzalby noce w jakichs knajpach, ludzie maja malo czasu na granie i nie marnowaliby jego polowy siedzac bezczynnie.
Jezeli jednak uwazacie ze nightsght rozwala wam klikmat, i ze zmiany z tym zwiazane nie moga ciepiec zwloki, proponuje aby raczej pojsc w kierunku tego co proponowal Ruter i nie robic z tego czaru przywileju tylko dla wielkich mistrzow magii.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 15:25 
Cytuj  
Ojejq.. identyczna propozycja poszla na forum CL nie chce mnie sie wywodu powtarzac ;( Na moim monitorze noce sa calkiem jasne - mozna grac bez problemu, o ile gra sie w rl nocy. Za dnia slonce tak swieci ze na monitorze w uowskiej nocy nie jestem w stanie NIC zobaczyc.
Co wiecej - bez in lore komp oblicza zrodla swiatla jak pochodnie, latarnie, kaganki itp. W efekcie w nocy bez in lore gra mi chodzi 2 razy wolniej - slimaczy sie strasznie.
Wiem ze bardziej klimatycznie by bylo jakies blekitne swiatlo wydobywajace sie z laski maga albo lewitujace nad jego kapelusikiem ale moj sprzet by zastrajkowal - po zakupy do miasta musial bym qmpli wysylac bo inaczej mialbym komiks na ekranie :/

*

Posty: 58
Dołączył(a): 3.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 17:07 
Cytuj  
hehe jak ci zwalnia przez swiatla (swoja droga mi tez troche niekeidy) to wylacz opcje swiatel kolorowych w menu gdzies tam jest ... :smile: Co do in lora to wsumei moze on byc kierunkowy (na jedna osobe), lecz czy to sie oplaca ? i tak nkt (zaden wojownik ani mag) niebedize chodzil z pochodnia czy latarnia bo musi miec albo tarcze w lapie albo rzucac czary z wolnymi rekami ....


_________________
"Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.