mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 00:02 
Cytuj  
Wg informacji zamieszczonych na stronce ignitiona versja programu ktora obecnie posiadamy jest ostateczna i nie bedzie modyfikowana ani rozwijana przez autora - znudzilo mu sie :razz: Ponaddto ignition dokonuje zmian w ofsetach zaldownago do pamieci kompa klijenta - efektem tego sa czeste pady i zwichy klijenta.
Jest pewnien programik ktory jest rozwijany i modyfikuje na stale klijenta uo - uo-rice.
I tu sugestia do GM - moze wstawicie ten program na stronke SC. Prawdopodobnie jest mozliwe kozystanie z uoassista przy spatchwoanej versji klijenta uo-ricem ale mi ta sztuka nie wyszla. Testowalem Uo-rice na CL i efekt byl zadowalajcy.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 08:59 
Cytuj  
Mysle ze propozycja jest interesujaca, potestujemy "w wolnej chwili" RICE'a i pewnie umeiscimy i u nas.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 15:04 
Cytuj  
Heh, ja używam i jestem z niego bardzo zadowolony :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 18:51 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-20 08:59, Szerszen napisał:
Mysle ze propozycja jest interesujaca, potestujemy "w wolnej chwili" RICE'a i pewnie umeiscimy i u nas.


Sorki szerszen ale gralem tylko jeden dzien z nim na CL dlatego taki post ... a chodzilo mi wlasnie o testy. Notabene podobno RIP NOX lepiej tolerowal rice niz ignition - :grin:

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 21:17 
Cytuj  
ja równiez uzywam Rice od poczatku SC third UP czyli na POLU


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 04:41 
Cytuj  
moze jakis hmm link?:-P


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 12:06 
Cytuj  
http://www.google.com.pl i wpisz UO-RICE albo cos takiego, 5 minut szukalem i znalalzem :smile: i w koncu nie wyswietla mi sie to glupie ladowanie ignition, tylko jest nowy client, jee, thats rulez :smile:

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 15:02 
Cytuj  
dzieki;-)
ale ja jesem taki leniwy, ze lubie bezposrednie linki;-P
ale poszukam..a co tam i tak jestem szczesliwy, bo pokombinowalem troche i odpalilem td:))))))))


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 18:30 
Cytuj  
Dla leniuszkow link o ktorym zapomnialem - przepraszam :sad:
http://stud4.tuwien.ac.at/~e9425109/UO_RICE.htm

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 19:02 
Cytuj  
Dzieki Scorp:)))))))))
to jest to co leniuszki lubia najbardzie;-P
pzder


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 22:50 
Cytuj  
No to mi sie podoba. Koniec z ignition. Tylko teraz moglby ktos rozgryzc jak pod to podpiac UOAsissta. Wtedy to byloby juz naprawde fajnie.

Pozdarwiam


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 23:11 
Cytuj  
Podobno jest cos takiego jak scrackowany UOA, natomaist normalnymi spsobami sie nie da, toto jak probowalem i efekty:
1. SPOSOB - Odpalac na normalnej konfiguracji, przez uopatcha.exe, sposob odpalania w opcjiach ustaiwony na old
EFEKT - Odpala sie patch, nie da sie odpalic samej gry
2. SPOSOB - To samo tylko na standart sposob odpalania
EFEKT - ten sam
3. SPOSOB - ten sam tylko sposb odpalani gry advanced
EFEKT - ten sam
4. SPOSOB - uopatch.exe, uo.exe, client.exe to sa te same clienty juz po rice'sie, z ktorych da sie odpalic gre
EFEKT - omija patchowanie, gra sie odpala normal, lecz UOA znika, gry sie wyalcza gre, odpala sie ona znow, tym razem z UOA (sic!), jednak przy logowaniu wysakkuje jakis blad i mozna dosjc do momentu wybranai postaci, jednak bedzue veryfing account zanim wybierzemy postac
5. SPOSOB - Wybieramy zeby odpalal sie z client.exe w katalogu UO (poczywisice juz po rice) zamiast jego standartu
EFEKT - tne sam co wyzje, wyskakuje blad po tym jak sie UO samo 2 raz wlaczy
P.S Kazdy spsob testowany na 3 roznych sposobach uruchomien (nie wiem cyzm sie roznia), lecz potem juz nie oppisywalem tego samego 3x, jak ktos na cos wpadnie to rpsoze o zamieszczenie tego tutaj

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 23:19 
Cytuj  
A czy ten blad ze oststnich sposob nie jest spowodowany stastcaem i roznica 65:80 czyli stare uo:nowe uo???


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 23:21 
Cytuj  
Zekomo stara versja uoassist daje sie odpalic z versja klijenta 1.0.x ,- info ze stronki imagine nation a konkretnie ich forum :grin:
Warunkiem udanej operacji jest nie pobierania update do uoassist. Jesli ktos sie zgodzi na wstawienie tego "starego" assista na stronke to wysle mu majlem :grin:
Ja mam swieza versje uoassist i takie same objawy jak ty Drizzit. Co zreszta napisalem w pierwszym poscie. Ale ja musze miec patchowanego uoassista :sad:

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 23:22 
Cytuj  
To moze ktos juz posiada takie UOA z kraczkiem i by sie mogl podzielic nim z innymi. Z przyjemnoscia bysmy skorzystali :smile:


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 23:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-21 23:19, Szerszen napisał:
A czy ten blad ze oststnich sposob nie jest spowodowany stastcaem i roznica 65:80 czyli stare uo:nowe uo???


Ja podejrzewam ze osi zaszyla protokol szyfrujacy w uoassist i stad te kwiatki. klijent dziala a uoassist nie. JEsli dziala versja niepatchowan uoassist ze specjalnym kodem aktywacyjnym na IN ( tez POL) to bedzie i chulac na SC - kwestia tylko pogrzebanai sie w tym :grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 23:30 
Cytuj  
JA mam takie uoassit - z IN - ale warunkiem wysylki jest zamieszczenie go na ogolnie dostepnej stronie dla kazdego kto bedzie chcial sciagnac. Tylko mowie nie testowalem go - wiec nie podam gotowych recept :sad:

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 23:38 
Cytuj  
Ja moge go udost. mozesz mi go wyslac, maila masz w profilu.


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 00:17 
Cytuj  
Jak mozesz to daj teraz zaraz to odrazu wsadze na strone. I juz beda mogly ludziska sciagac.


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 00:47 
Cytuj  
wyslane - a tu male info - moze pomoc :grin:
Post z forum IN ,- jak trzeba przetlumacze ale jest chyba jasno wytlumaczone :grin:
---------------------------

Hello everyone. I just wanted to know how to set up the uoassist for Imagination. I got the zip file but i do not know how to set it up. Thank you for your help
--------------------------------
Extract all the files in the zip file to one directory. then make a shortcut on your desktop with the following target:
"D:Ultima OnlineuoassistUOAssist.exe" /JustUpdated /LaunchUO /NoPatch

The /JustUpdated /LaunchUO /NoPatch is the essential part here. I hope the zip file also contains a registration key. you need to write this in to make uoa work. How you write it in: Open your shortcut to UOA. push the ?-mark in downright corner of UOA. Push registration and write your key...

There you go... Now all should work, and you are all ready to go. Have fun!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.