mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 23:20 
Cytuj  
Bylo super. Odszedłem z honorem jako jeden z pierwszych :smile: :smile: :smile:
Robil ktos jakies screeny? Ja mam kilka ale nie najlepszych. Nie wiem jak je gdzies umiescic, wiec jak ktos moze gdzies je udostepnic to niech da maila to wysle. Niestety powalajace one nie sa :sad:


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 01:28 
Cytuj  
dawaj to na gadget.irc.pl
acha w szeregach obroncow walczyl rowniez moj przyjaciel Foutless.polegl ale polegl z honorem i zadowoleniem.obaj czekamy na nowy swiat.acha gadget FAQ jest w trakcie robienia troche mi to wiecej czasu zajmie ale to zrobie.przed startem nowego swiata bedzuie na pewno ach te kobiety :smile:

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 01:44 
Cytuj  
Juz wyslałem. Osoba wymieniona wyżej rzeczywiście walczyła i mężnie razem z nami poległa :smile:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 02:15 
Cytuj  
Nie no bylo super. Ale ktos mi zapie#$%^& moje sprzety. Ciekawe po co mu jak wieczny down jest...


Posty: 1
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 08:58 
Cytuj  
bylo super, extra i wogule zajebiscie. Szkoda ze musialem polec tak szybko ale jestem dumny z swojej postaci, ze udalo jej sie tak walczyc :smile:.
Pachet co do twojego pytanie to to chyba stare przyzwyczajenia daly o sobie znac i mimo ze to byl koniec co po niektorzy nie mogli sie powstrzymac od kradzierzy

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 09:03 
Cytuj  
No ludzie są dziwni. Wiedzą, że i tak zaraz będzie po nich, al ei tak się obładują ile się da...

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 09:54 
Cytuj  
Ja walczyłem w 'piżamie' (czyli w todze, jedynie) i bez butów, a jedyne co miałem, to magiczna księga i po 700 każdego z regów w plecaku... i dzięki temu padło parę wrażych istot, jak i parę osób z 'naszej' strony... :grin:

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 09:56 
Cytuj  
:smile: Ja również zginąłem z honrem i laaagiem :smile: Cóż :smile: Przyszło mi obudzić się w objęciach tytana... uciec też nie zdązyłem... ach ten brak agility :smile: A tak błagałem o butelki :smile:)) albo chociaż o regi :smile: Padłem między trzema tytanmi u wejścia do ostatniego bastionu starego świata. Tak było i tak zapisane będzie... pokój duszom naszych byłych avatarów...


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 15:08 
Cytuj  
Przyznam zabawa byla przednia. Na ale zginac trzeba bylo :smile: Lecz przed smiercia powybijalem troche potforkow :smile: Moj koniec byl piekny. Tak wlasnie sobie wyobrazalem moja smierc. Powiem tak smok to nie przeciwnik na walke jeden na jeden :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.