mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 17:30 
Cytuj  
Zapewno ktos wpadnie na tego topica i powioe ze kurwa znowu ktos pisze jakies glupoty.Ale mnie juz to przestalo bawic poprostu. A wałek jest taki. Po QUESCIE w minoc ( to byl chyba drugi ) mialem szate ( ROBE )i trzymalem ja sobie w banku. Az pewnego dnia wziolem sobie ja zalozylem.I co sie okazalo??? Daje 38 AR na wejsciu.!!! No to spoko.Mam zajebista rzecz. Potem sie z nia cos stalo ( nie ktorzy wiedza co np: Thax ). Po kilku dniach grania byl kolejny quest tez w minoc. Zdobylem tez taka szate. I z tego co mi wiadomo takie magiczne szaty nie powinny sie dostac w rece graczy ale jak sie juz dostana ( tak jak sie u mnie zdarzylo ) to powinienem dostac jakas rekompensate za strate takiej zabawki. A propo drugiej szaty co sie z nia stalo ???Powiedzialem jednemu GM'owi ze jest taka znowu on powiedzial reszcie i co sie stalo ????Byl sobie pad ( to nie jest nowosc wiem ) i mialem szate na sobie przed padem i mi kurwa zniknela.Teraz nikt nie wie co sie stalo .GM'i na mnie leja i mnie to wkurwia na maxa. Prosze o ponowne rozpatrzenie mojej prosby ( to do GM'ow ) DZWIEKI.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 18:16 
Cytuj  
Hmm a tak btw to co sie stalo z pierwsza?
I skoro twierdzisz ze niepowinny sie dostac... no to nikt takiej niema, o co ci chodzi? :smile: Jak wrocimy na Noxa to napewno wszystko bedzie ok! :grin: Chyba tylko szary jest przeciw :grin::D:D

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 20:29 
Cytuj  
Te szaty to byly przedmioty przeznaczone tylko dla GM'ow w Questach i nie powinny sie znalesc w rekach graczy. A gdybys ty mial takie cacko tez bys sie domagal rekompensaty.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 20:51 
Cytuj  
Hehe nie domagam sie rekompensaty za stracone przedmioty, po prostu nie i koniec... Moglem zginac, ktos mol to ukrasc itd. i potem bede wmawial GMowi ze "ja naprawde mialem pelna plyte z royala i w banku 4 deedy na domek" i ze musi mi oddac bo to przez buga :smile: Niema tutaj aluzji to twojej osoby.

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 20:51 
Cytuj  
jak sie znalazlo u ciebie przez bug to niema oczym gadac... chyba ze to sam zglosiles... ale watpie czy cokolwiek z tego dostaniesz (no moze bana :razz: )

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 21:28 
Cytuj  
Jasne ze przez BUG Yerpen tej szaty szukal.
I cale szczescie ze jej juz nie masz, jak bys ja mial dalej to by byla moja :grin: :grin:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 22:21 
Cytuj  
Jest taki motyw ze sam sie przyznalem ze mam taki przedmiot. Po drugie to juz kurwa drugi taka szata wiec mi nie pierdolcie ze Yerpen jej szukal.Bo cos mi sie wydaje ze po kazdym bossie z questa taki shit wypadal. ( wiec Butcher sprawdz swoja szate truth black bo moze to tez jest taka )I to juz sie drugi raz przyznalem. Cos powinienem dostac za dobrowolne oddanie ( to nie sa zbugowane rzeczy tylko podpakowane przez GM'ow ) tych cacek. ( chocby nawet bana ) heheh

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mardaag dnia 2002-03-28 22:25 ]</font>

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 00:44 
Cytuj  
Nie mam szaty z True BLacl. GM mi ja wziol.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 00:45 
Cytuj  
Meldowanie bugow to obowiazek a za wykorzystywanie jest kara :smile: Jak ci znajdzie takie cos na tobie to bedziesz sie klucil 30min zanim odposci :smile: (bo skad miales wiedziec ze to bug :grin: :grin: :grin: )

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 02:21 
Cytuj  
co tam jakies szaty ja po ostatnim cofnięciu serwera jestem na srodku moza kurwa na koniu i jeszcze nie utonołem dryfuje na moim wiernym rumaku hehehehe ale mnie to wkurwilo troche ze tak powiem chcialem se pograc a tu dupa blada bo zapomnialem zamontowac motorka w dupir rumaka a hiter słabo służy jako wiosło :cool:


_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 08:31 
Cytuj  
Bloob ja jestem za tym zeby zostac przy polu tu mi sie podoba tu nie ma takiego problemu ze jak slill nie rosnie to i staty nie i jest jeszcze wiele innych zalet a ze bugow jest duzo to i na noxie bylo z poczatku.

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 11:26 
Cytuj  
KURWA MAC!!!! ILE RAZY MAM POWTARZAC ZE TO NIE BYL BUG. TO BYLA NORMALNA SZATA Z QUESTA TYLKO ZE PODPAKOWANA PRZEZ GM'OW. TYLKO ZE MI ZNIKLA PO PADZIE. I GM;I NIC Z TYM NIE ZROBILI A MNIE TO TROCHE WKURWIA. JAK JUZ TO TAKIE RZECZY NEI POWINNY SIE WOGOLE POJAWIC. A NIE KTOS JA DOSTAL A POTEM SIE JE ZABIERA. TO TROCHE BEZ SESNU.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mardaag dnia 2002-03-29 11:28 ]</font>


Posty: 47
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 15:14 
Cytuj  
No i teraz dupa Mardaag... GM`y zawsze moga to zwalic na BUG albo pad serwa... a ze ty dostales walka to juz niewazne... A swoja droga to mam nadzieje ze niebedzie zadnej zmiany na NOX`a, bo jak rozumiem moja postac wtedy pojdzie sie jebac... i chuj... znowu od poczatku mam grac??? To juz troche wkurwia... :razz:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 15:39 
Cytuj  
Heh... Kurwa czytajcie co ludzie pisza... POSTAC ZOSTANIE PRZENIESIONA Z 3 SKILLAMI I STATSAMI!!!


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 75
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 19:32 
Cytuj  
3 skille to troche malo :sad:


Posty: 47
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 19:52 
Cytuj  
Eeeee tam 3 skille... co to jest??? A POL`a to i tak wole od NOX`a i tyle...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 20:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-29 08:31, Bayu napisał:
Bloob ja jestem za tym zeby zostac przy polu tu mi sie podoba tu nie ma takiego problemu ze jak slill nie rosnie to i staty nie i jest jeszcze wiele innych zalet a ze bugow jest duzo to i na noxie bylo z poczatku.

NA POCZATKU teraz juz tak niema :smile: A dla twojej info to jestem juz 4 statsy w tyl a teraz zaczely rosnac z predkoscia swiatla i nabijaja wszyscy...


Posty: 44
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 21:27 
Cytuj  
NA POCZATKU teraz juz tak niema :smile: A dla twojej info to jestem juz 4 statsy w tyl a teraz zaczely rosnac z predkoscia swiatla i nabijaja wszyscy...

[/quote]
No i co z tego, ze rosna szybciej jak ciagle cofa (po connection) w to samo miejsce? Trzy cofki na dzis mi wystarcza :smile:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 19:33 
Cytuj  
Skoro tematem jest 'walek'..
To czy potwory respawnuja sie w calkowicie zamierzonym tempie? Bo stoje sobie juz calkiem dlugo w jednym miejscu i czekam na harpie :smile:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2002, 04:38 
Cytuj  
pewno wziela chorobowe. miala dosc ze ciagle ja bijesz i sie teraz kuruje.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.