mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 15
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 10:33 
Cytuj  
Bardzo fajna szata graficzna, wogole klimatyczne to to i ladne, ale ma pewne braki.
W rozdzielczosci 800x600 jest troche nieczytelna, wystarczylo by dorzucic pasek przesuwania obok wyboru podtematow, no i jeszcze sporo z tych podtematow sie nie otwiera, chocby dzial download.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 14:04 
Cytuj  
Ta stronka jest narazie zdeka niedopracowana ale lepsza od wczesniejszych z grafy :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sqwa dnia 2002-03-10 14:06 ]</font>

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 14:34 
Cytuj  
Jako autor layoutu, chcialbym cos napisac :smile:
No wiec, ramki zostaly wprowadzone niezalezni odemnie, co do scrollingu po lewej stronie to juz wspomnialem o tym ROKKYU'owi, gdyz problem ten zauwazylem juz dawno. Nie wiem czy to poprawil czy nie, ale mniejsza o to. Co do poddzialow, to nie otwieraja sie dlatego ze pan Szerszen musi przerzucic je w php, co by aktualizacja byla latwiejsza, niestety nie wiadomo mi kiedy to nastapi. A tak wogole to ciesze sie ze Wam sie podoba, siedzialem nad tym 4 godz :razz:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 16:03 
Cytuj  
Strona jest super - tylko to przewijanie menu bocznego by się przydało ...
Teraz to jest naprawde strona Strefy Cienia :smile:

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 17:07 
Cytuj  
Thx Wert wzruszylem sie :wink:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 19:43 
Cytuj  
mi sie wydaje czy wrocili stara "biala" "niepasujaca do 'cienia' " oprawe graficzna??? :sad:


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 20:01 
Cytuj  
Tez mi sie wlasnie jakos tak wydaje... Dlaczego?

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:52 
Cytuj  
Sadze iz powodem jest to, ze na czas modernizowania tamtej wersji, zostala improwizoryczie wrzucona ta, co by ludzie mogli sciagac pliki i modyfikowac login, czytac faq itd. itp. Albo layout zostal dokladniej obejrzany i zrozumiano ze smierdzi :razz:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 22:59 
Cytuj  
Czyżbyć sprytnie umieścił jakies ukryte podteksty :smile:.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2002, 23:07 
Cytuj  
Hmmm... sam nie wiem... Jestem po prostu pelen krytyki wlasnej ;] Nigdy nie jestem zadowolony z tego co robie, bo zazwyczaj odwalam jakis shit w krotkim czasie (lenistwo;). Ale nie ma co sie doszukiwac specjalnych podtekstow... :razz:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 00:55 
Cytuj  
To ja dopowiem - nie ma problemu zeby dorobic raporty z bazki danych na nowy layout ale musi byc on najpierw dopracowany a nie tak jak zostalo to zrobione:

a) zle kodwanie/brak tagow deklarujacych kodowanie polskich liter
b) urwane linki do obrazkow
c) nieczytelne menu - nie wiem jak wy ja nie widzialem wyraznie napisow w ciemnoniebieskim na czarnym tle.

Nastapil powrot do poprzedniej wersji z wyzej wspomnianych powodow, zwlaszcza ze podmieniajac strone
a) autorzy podmiany nie poinformowali mnie o tym
b) nie zadbali o to aby wazne informacje nadal byly dla wszystkich dostepne

===================
Z uwag do szaty graficznej - moich - obrazek na gorze byl zbyt wielki - w 800x600 zajmowal polowe ekranu a to troche duzo jak na strone, ktora ma pelnic funkcje w duzej mierze informacyjna.

HOWGH!


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 16
Dołączył(a): 9.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 08:46 
Cytuj  
Zostawcie chłopaków w spokoju. Jeszcze mają dużo kont do zapisania. Wolicie konta, czy stronkę?


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...więc piszmy!

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 13:53 
Cytuj  
Szerszen masz absolutna racje, to jest po prostu chała. Ten caly layout wogole nie byl projektowany z mysla o netli, tylko o nieoficjalnej stronie qmpla. To ze dostal sie w łapki ROKKYU'a to nie moja wina, mi nic o tym nie bylo wiadomo, dopoki qmpel sie nie pochwalil... Gdybym wiedzial ze moj projekt ma szanse wejsc na strone glowna netli, to zrobilbym cos dokladniejszego, bardziej obmyslanego, pasujacego do kazdej rozdzialki itd. itp. Ale nie chce mi sie czegos takiego robic bo jestem za leniwy, wole sobie shity odwalac, przynajmniej jest to mniej stresujace, a wogole sadze ze ten bialy layout choc przeczy "Strefie Cienia" jest idealny, gdyz jest przejrzysty latwy w nawigacji, a co najwazniejsze przemyslany :razz:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 14:15 
Cytuj  
Juz z Rokkyu dyskutowalem w tym temacie.
Robic strony tez trzeba umiec.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 15:38 
Cytuj  
Hmmm... no w to nie watpie, ale co to ma wogole do rzeczy? Nie wspominalem ze kod to improwizorka robiona w duzym pospiechu? Czlowiek calkiem inaczej zabiera sie do tworzenia jakiegos shitu dla zabawy przeznaczonego qmplowi, niz do powaznych projektow na strony glowne serverow... :wink:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 21:30 
Cytuj  
Ja tam wole wyjsc z zalozenia ze albo robie dobrze albo wcale - spieprzony projekt powoduje echo - takie jak tutaj mamy.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2002, 23:11 
Cytuj  
Yeah, whatever :wink:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 00:10 
Cytuj  
Alith & Szerszeń ---> to może się dogadacie miedzy soba co do strony i Alith przysiądzie i ją zrobi porządnie (jesli bedzie chciał :smile:) bo ta jego strona mi sie osobiscie ( i nie tylko chyba mi) zdecydowanie bardziej podobała i moim skromnym zdaniem bardziej pasowała do samej nazwy "Strefa Cienia", przez to że była (jest?) bardziej mroczna.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 00:13 
Cytuj  
My sie juz dogadalismy :smile: Ja jeszcze ze 3 latka pocwicze i bedzie dobrze :lol:
Ech... gdyby nie lenistwo... magna est veritas :razz:
P.S.
Niech obecny wyglad zostanie, nie wazne ze nie jest mroczny, wazne ze jest przejrzysty i mozna z niego sciagnac ignitiona i inny stuff :wink:

_________________
Qui non est mecum, contra me est...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Alith Anar dnia 2002-03-12 00:18 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 08:56 
Cytuj  
Tia, dogadalismy sie, z ta roznica ze Alithowi sie odechcialo - a szkoda, bo uklad sie zapowiadal ladnie i potrzebowal szlifu tylko - ale szlifuje sie diamenty przed wystawieniem ich a nie w trakcie.

Ale ja jeszcze w innej sprawie - podczas "powrotu" do poprzedniej szaty graficznej, przez nieuwage zostal podmieniony client.exe z wersji 2.0.x na wersje 3.0.x - prosze tych co go zciagneli o ponowny download - gra chodzi rowneiz z clientem 3.0.x ale... sa problemy ze slowkami zawierajacymi n - nie wyswietlaja sie - np. nie powiecie za zadne skarby swiata bank.

To tyle ode mnie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.