mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 13:20 
Cytuj  
No cholpaki wiem ze armagedon byl niedawno i ze si sprezacia jak tylko mzecie ale moze jakis wiesci, przecieki, wrazenia z testow etc? :grin:

I wogole jakies info moze :wink:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 13:52 
Cytuj  
hmn... dobra.. kilka wiesci
- dzieki uprzejmosci pewnej osoby - nie wiem czy moge ja wymienic a jak moge to sama sie mzoe dopisac :razz:
mamy nowa maszyne i lacze...
maszynka taka zabawkowa :razz: PIII 1Ghz 1 giga ramu... na jakis czas starczy :razz: dodatkowo maszyna ta stoi na 2megowym laczu, a niedlugo bedzie jeszcze jedno lacze.. wiec w przypadku padu jednego lacza, bedzie mozna laczyc sie na inny adres a serwer bedzie ten sam.
- nowy skil - zielarstwo - przezaczony dla alchemikow i magow, oze byc traktowany zarobkowo na poczatek, a pozniej jako uzupelnienie podrecznego skladziku regow
- od nora napisane rybactwo.. sieci beda dzialaly, a dodatkowym bajerem beda wylawiane smieci w stylu kosci czaszki i muszle...
a z muszli mozna bedzie wyciagnac perly dla maga... chyba dobre
- o magii pisalem - system nauki czarow itp
- tak samo o kowalstwie pisalem - jest chyba ukonczone, dziala... a przedmioty o najlepszej jakosci sa naprawde wymiatajace - lepsze od expow z DZ...
- ciezar zbroi zostal znacznie zwiekszony - ma to doprowadzic do czestszego noszenia ringmaili i zbrojek sqrzanych... oczywiscie zbroja sqrzana bedzie dawala dodatkowe bonusy :razz:
- powoli sa meblowane miasta i stawiani NPC'e potwory itp...
- nie wiem co jescze. nie pamietam. a co do tego co i jak to moga sie betatestery odezwac i napisac co sobie mysla.
Gadget

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 14:32 
Cytuj  
Zapowiada sie ...(brak slow)...!!!! jak ruszy to chyba obleje egzaminy do LO i przestanej jesc, pic, szczac, tzn. w tym swiecie - tylko i wylocznie UO. A swoja droga czy? (jak?) mozna zostac betatesterem :wink: ??

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 15:07 
Cytuj  
Akurat mi sie nudzi wiec pozwolilem sobie zebrac tutaj posty dotyczace zmian. Dzieki temu powinnysmy miec lepszy obraz Nowego Swiata.

--------------------------------------------
Cytuj:
2002-03-02 13:26, Gadget napisał:
historia swiata siega swiata DZ...
przedstawie tu tylko zarys jej...
w kazdym razie magia, ktora jest czescia spajajaca cale zycie w sosarii przestala byc kontrolowana przez magow...
jak wiecie na DZ magia paral sie prawie kazdy.. i wielki mag, i kowal ktoremu dupa byla za ciezka zeby nosic rude... i kowal i rybak.. zaczeli byc wielkimi magami.. nie moglo to pozostac bez odzewu ze strony natury, oraz zlych sil...rozpoczely sie niekontrolowane zmiany...
najlepsi magowie zamkneli sie w Wind szukajac w madrych ksiegach sposobu na zaradzenie tej sytuacji w pewnym momencie problemy byly tak silne, iz odizolowali czesc swiata od reszty magiczna bariera
wiedzieli ze niewiele da sie uratowac, lecz swiat bedzie mogl sie odrodzic
wiely przyplacilo to zyciem, niewiele osob przezylo caly kataklizm gdy fale magii zalaly swiat.
zostala garstka najsilniejszych...
postanowili zalozyc swa stolice w Nujel'm ...
wprowadzili swoje zasady, na przyklad gildia magow kontroujaca magie, gildie wojownikow, tworzaca trzon struktury wladzy swiata, oraz Jezdzcow Rownin... takze gildia kupiecka peni wazna role w tym swiecie...
magowie przeszukuja stare kroniki, aby otworzyc portale do ziem zamieszkalych wczesniej.. lecz praca ich ciezka jest i niewdzieczna... czy im sie uda bez Waszej pomocy? malo prawdopodobne...
a zyciodajnego miejsca brakuje... wyspa nie jest wielka...
Gadget


Cytuj:
2002-03-02 15:17, Gadget napisał:
tu mam do powiedzenia doozo ale nie wiem do konca jak to dziala bo ro6ert to psuje, ale mniej wiecej zarys przedstawie
kowal bedzie potrzebowal arms lore, aby wykowac lepsze rzeczy
ogolnie kazdy przedmiot bedzie podpisany kto go wyql...
lecz nie bedzie widac, jakiej jest jakosci :razz:
wiec szanujacy sie wojownik, tez powinien miec sporo arms lore, aby go kowal nie oszukal...
w kazdym razie mozna robic nawet bardzo bardzo dobre rzeczy... lepsze niz pod koniec na DZ :smile:
ponadto
nie bedzie mozna sprzedawac vendorom rudy...
przetapianie jest trudniejsze :razz:
ponadto zeby uzyskac czesc metali, trzeba by grudki metalu przetapial alchemik, a niektore mag...
metale beda mialy wlasciwosci.. niektore beda lekkie, niekote ziezkie ale lepiej na nim beda rosly umiejetnosci kowalstwa..
albo w pewnych zbrojach bedzie mozna ...
eee nie napisze :razz:
to tak mniej wiecej, jak napisalem za doozo to mnie ro6ert pobije, jak za malo to dopowie:)
pozdrawiam
Gadget


Cytuj:
2002-03-03 17:18, Gadget napisał:
Cytuj:
2002-03-03 14:30, Thomas napisał:
Tyle jest mowy o górnikach, kowalach i magach. Czy ktoś z kolei wie jak sprawa będzie się miała z wyżej wymienionymi zawodami? CZy będzie można być jednym i drugim naraz? I czy taki żemieślnik będzie zależny od odstawców surowców, czy sam będzie mógł sobie iść narabać drzewa, czy nakopac rudy?

bedzie mozna byc na raz i tym i tym
bedzie surowce mogl kupowac w sklepie.. ale niewiele tego bedzie...
sam bedziemmusial zadbac o dostawy - czy to kupujac, czy samemy zdobywajac
G.


Cytuj:
2002-03-02 14:57, Gadget napisał:
tak... magia...
od tego trzeba zaczac, iz magiem trzeba sie urodzic.
ksiegi magii nie da sie nigdzie kupic...
sa dwie drogi by ja zdobyc... jedna to urodzic sie magiem, inna - oddac wielkie ale to wielkie zaslugi dla ludzkosci...
nastepna sprawa w magii
magia nie bedzie tak jak do tej pory
zasada bedzie taka, ze zaklec bedziecie sie uczyc.
ppodchodzac do maga wystarczy powiedziec magu ucz, albo cokolwiek tymi wyrazami...
pojawi sie informacja czego mag moze nauczyc, wybierzecie dany czar.. diwiecie sie ile bedzie kosztowala nauka tego czaru
nastepnie mag bedzie probowal was nauczyc danego czaru.. czy mu sie uda.. zalezy od waszych umiejetnosci, oraz szczescia
jesli uda sie - to czar znajdzie sie w ksiedze (a ksiega jest nieruszalna.. lezy sobie w plecaku i nie mozna jej ruszyc )
jesli nie... to straciliscie tylko pieniadze :smile:
ponadto nie wszyscy magowie beda mieli wszystkie czary :razz:

co do scroli.. teraz mag bedzie kozystal ze scroli w momencie, gdy zabraknie mu many/regow..
do napisania scrola bedzie potrzebne tyle regow i many ile do zoocenia czaru...
dlatego skryba dalej bedzie oplacalnym zawodem dla maga...
acha.. scroli nie da sie teraz wrzoocac do ksiegi :smile:
cos pewnie pominalem, ale wydaje mi sie ze idee to oddaje
Gadget


Cytuj:
2002-03-02 16:22, Gadget napisał:
zwykli ludzie beda mogli czarowac ze skroli, ale beda mieli problemy z tym..
a najbardziej to magom bedzie sie oplacalo kupowac/robic...
Gadget


Cytuj:
2002-03-03 10:13, tarkus napisał:
Zeby sie nauczyc niektorych czarow trzeba bedzie podrozowac. Czaru X mag powiedzmy w Britt cie nie nauczy. Opowie ci historyjke o pewnym zyjacym, na pustkowiu magu, ktory cie tego nauczy. Czaru z innego poziomu mozesz sie nauczyc tylko w miejscu Y. Mysle ze to troche ozywi klimat :smile:


Cytuj:
2002-03-03 21:22, Thomas napisał:
Czyli będzie można po staremu uczyć się na raz tinkering + carpentry + liberjacking + mining? I czy znajdą tu zastosowanie jakieś inne skille (tak jak to było z alchemią przy wybuchowych skrzynkach, ale oczywiście łączenie alchemi z wyżej wymienionymi to by było przegięcie...)? Czy np. reszte będzie można poświęcić na jakieś skile bojowe, tak na wypadek jakiego pospolitego ruszenia :wink: ? Czy nie będzie to dozwolone?


Cytuj:
2002-03-06 02:50, Ro6ert napisał:
dozwolone jak najbardziej.. taki rzemieślnik musi umieć się bronić jakby co :smile:


To chyba wszystko co powiedzieli GM na ten temat wiec sa to sprawdzone wiadomosci. Jak by co to piszcie to wyedytuje.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 15:25 
Cytuj  
Zapowiada sie naprawde niezla zabawa. Bedzie mistrzowsko!!! :wink:

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 16:21 
Cytuj  
Mnie ciekawi jak bedzie ograniczony swiat. Czy zmienia sie miasta i ich lokalizacja czy na poczatku dostepne bedzie jedno miasto
( odgrodzone od reszty swiata uskokiem palacej lawy :smile:. Jesli byly gdzies odpowiedzi, a ja powielma pytania to przepraszam i prosze o linki :smile: Pozdrawiam

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 16:49 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-12 13:52, Gadget napisał:
- tak samo o kowalstwie pisalem - jest chyba ukonczone, dziala... a przedmioty o najlepszej jakosci sa naprawde wymiatajace - lepsze od expow z DZ...

-------------------------
A czy magiczne przedmioty sa planowane jakies konkurencyjne do przedmiotow expowych? czy tez nikt znowu w magikach biegac niebedzie bo w porownaniu z expowym zelazem sa do dupy?

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 17:02 
Cytuj  
sprawa sprzetow magicznych...
sprzety magiczne... beda troche inne... nie bedzie sie juz tak jak do tej pory czlowiek o nie potykal... ale bed niezle
Gadget

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 17:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-12 16:21, Templair napisał:
Mnie ciekawi jak bedzie ograniczony swiat. Czy zmienia sie miasta i ich lokalizacja czy na poczatku dostepne bedzie jedno miasto
( odgrodzone od reszty swiata uskokiem palacej lawy :smile:. Jesli byly gdzies odpowiedzi, a ja powielma pytania to przepraszam i prosze o linki :smile: Pozdrawiam


ograniczony swiat...
hmn.. zostanie na poczatk ograniczony do 4 miast, lecz nie uskokiem lawy :smile:
sa lepsze sposoby :razz:
Gadget
PS - jak opanujecie ten teren.. od Was bedzie zalezala dalsza ekspansja...


Posty: 23
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 17:37 
Cytuj  
Tak jak myslalem, juz nie moge sie doczekac :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 20:05 
Cytuj  
Jak wszyscy, jak wszyscy....


Posty: 5
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2002, 15:05 
Cytuj  
hmmm..... jakie te miasta beda , to znaczy beda to jedne z tych , ktore istnialy czy jakies nowe ? Ja maze o miescie raju - plaze , piasek , palmy , domki z drewna i z strzechy , rzeczki itd. :smile:
ojojojoj nie moge sie doczekac , chyba zaraz zawalu dostane :wink:


_________________
W blyszczaca zbroje przyodziany , swietlisty orez dzierzacy , aniol zaglady , niszczyciel i odnowiciel ... Upadnie ksiaze ciemnosci , w plomieniach przeznaczenia szczeznie i wruci krol wygnaniec na swe dziedziny ...

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2002, 16:35 
Cytuj  
zapomniałeś o laskach tańczących w bikini na plaży... a może bez bikini ? :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 17:26 
Cytuj  
bez bikini mniam :smile:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 17:32 
Cytuj  
,mnie tylko jedno ciekawi jesli nietore rud bedzie mogl przetopic alchemik czy mag to bedzie oznaczac ze musze miec skille Arms lore Alchemy Magery Mining Blacksmits heh to troche duzo jak na samo kucie ale ok taka royalowa zbroja o nienagannej jakosci bedzie kupe kasy warta :smile:))
*KAMIKAZE*

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 17:38 
Cytuj  
Przetapiac nie znaczy kuc. Pozatym pewno zrobia tak ze bedzie potrezbne tylko magery albo alchemia bez miningu bo inaczej to 2 umiejetnosci do przetapiania by byly potrzebne.

Slimi

*

Posty: 58
Dołączył(a): 3.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 19:11 
Cytuj  
Hej.

Hehe a nie lepiej poczekac i dowiedziec sie wszystkiego samemu grajac ? Odkrywanie swiata jest o wiele przyjemniejsze niz czytanie o niusach :smile: Moge powiedziec tyle ze jak znowu zagracie to niepoznacie tego swiata :]

Howgh.


_________________
"Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia."

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2002, 20:45 
Cytuj  
Gurbin - taaaak ;D Na pewno fajnie by bylo si tego dowiedziec grajac ale zmiany dotyczace zapominania skilli skutecznie to ograniczaja - wszyscy sie beda bali sprawdzac co robi dany skill bo sie okaze ze jest im niepotrzebny i beda sie musieli bujac potem z questami tylko dlatego ze sami cos chcieli odkryc :smile:

A jak nie bedzie mozna farbowac skor to wale krawiectwo i niech ktos inny poluje na kominiarzy by robic skory czarne, na krowy by robic skory w ciapki i na swinie by robic rozowe skory. /powiedzial Mornelithe oddalajac sie na fotel - zapewne ze skory demona albo rockersa bo caly czarny ;P

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 13:10 
Cytuj  
Ja tez mam fotel w skorze ale caly niebieski. Z czego to??? :wink:

Ktos zaproponowal zeby mozna bylo trzymac bron w lewej rece. A moze by tak wprowadzic specjalistyczna bron do walki oboracz jak np rapier+lewak albo cos takiego?


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 14:30 
Cytuj  
niebieski? No kazdy wie ze ze smurfa albo z policjanta! :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.