mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 22:22 
Cytuj  
Karol opuscil L2, kon zglosil sie na moda i ucial szybko dyskusje na temat "kto ma byc modem"... :O gulp* widze ze cos drgnelo. Moze i ja sie dolacze...?

Mam pare pytan:
-jak wam sie gra podoba? przesiedliscie sie na dobre czy za wczesnie zeby o tym mowic?
-wszyscy siedzicie w Royal Legion czy juz jest kilka polskich gildii? ;)
-jak to jest z wymaganiami sprzetowymi? Jakie jest minimum zeby grac a nie ogladac slideshow?

...nic, mam nadzieje ze komus sie uda oderwac i odpisac. ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 22:26 
Cytuj  
zeby byl sens grac:
Procesor 3GHz
Pamiec: 2GB
KG: X1600 256MB nie wiem jak GF ale raczej 6600GT

co do gildii:
maruderzy na open pvp i pve :wink: + RL na team pvp


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 01:42 
Cytuj  
-jak wam sie gra podoba? przesiedliscie sie na dobre czy za wczesnie zeby o tym mowic?

na dobre ;)

-wszyscy siedzicie w Royal Legion czy juz jest kilka polskich gildii? ;)

Royal to "order" a ja czuje wewnetrzny wstret do grania z paladynami :)
j/k
Chlopaki maja rewelacyjna gildie i pewnie jak bym wiedzial wczesniej, ze tu graja to tez bym zaczal orderem ale wyszlo inaczej.
Anyway wszyscy polacy ktorych znam po stronie shadows sa w Incestrial Knights.
Tyle ze nie siedzimy na gildiowym vencie tylko na PL.

-jak to jest z wymaganiami sprzetowymi? Jakie jest minimum zeby grac a nie ogladac slideshow?

No idea.
Mi w domu na Athlonie64 3500+ (czyli 2.2GHz), 2GB RAM i karta GF 7800GT chodzi bardzo dobrze.

W pracy na Althlonie "starym" 2000+, 1 GB RAM i Radeonie 9800 (chyba - pamietam ze to byla kiedys dobra karta na AGP) musze grac przy najnizszych detalach i wtedy da sie spokojnie solowac.
W grupie, gdzie sie raczej wszystko szybko dzieje, gra sie kiepawo.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 02:57 
Cytuj  
Tuxek, myslalem ze umarles...

Polecam frengrot TeamPvP jak dusza wolisz -order u nas, shadow u karola. Daj znac jak bedziesz w swiecie.


_________________
OrleOko czuwa...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 10:39 
Cytuj  
No po prostu! Tux!

To Ty zyjesz?!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 11:34 
Cytuj  
Pogloski o mojej smierci byly mocno przesadzone :D nawet nie narzekam, moze na brak czasu na mmo :har:

Chlopaki maja...

Hmm, EQ zawsze tworzyl swietne community ;) RL jest dosc mloda gildia ale naprawde swietnie zgrana.


Wymagania...
Errr, a kiedys sobie obiecalem ze zlamanego grosze juz nie wloze w komputer! ...przynajmniej dopoki SPSS nie rzezbi ;) Widze ze platforma PCIx16 mnie nie minie :har:


Cytuj:
Polecam frengrot TeamPvP jak dusza wolisz -order u nas, shadow u karola. Daj znac jak bedziesz w swiecie.


Znaczy ze albo mam bic Karola albo was? :har: sa jakies inne servery teamPVP? :O


Ciekawe czy Brad juz sie wyleczyl z "Vision ^tm", niewtajemniczonym podpowiem ze Vision to np. unstackable metal do smithingu przez ponad rok w EQ (tak zeby bylo hardcorowo), itp. Ludzie pisali petycje, maile ale odpowiedz zawsze byla "status quo is closest to our Vision of the game and will not be changed". Ktos pamieta jeszcze Teh Vision^tm? :D

http://www.bradmcquaid.com/images/gu_20 ... 5B1%5D.jpg

(c) /gu comics


Nic, zmontuje sobie psionicista pewnie goblina ze wzgledu na hp, chociaz nie wiem - bycie malym i zielonym przekracza wszelkie bariery psychiczne u mnie :O

...tak sie zastanawiam, jesli kon nie zacznie narzekac po 3ech miesiacach gry to znaczy ze Vanguard to naprawde COS! ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 13:10 
Cytuj  
woooohhhaaa :) giera imba jak to zobaczylem to mi klapa opadla nie ma tego zazyganego swiata cukierkowego :) jak w wow masakra no jestem pod wrazeniem ale gdzies tam slyszalem ze narazie serverki laguja jedno jest pewne za neidlugo przesiadam sie z wow na Vanguarda pozdro all

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 13:42 
Cytuj  
Tuxedox != PvP.

Reroll PvE!

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 14:00 
Cytuj  
Diac napisał(a):
ale gdzies tam slyszalem ze narazie serverki laguja jedno jest pewne za neidlugo przesiadam sie z wow na Vanguarda pozdro all


lag to napewno nie wina serverow - duży ISP w Kraku - mam stale 90-200 ms na EU frengrot - akurat co do serverów to sony zawsze dobrze je obsługuje

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 14:09 
Cytuj  
Potwierdzam. Problemy z lagiem to w 99% wina ISP. Gra miala bardzo gladki start.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.