mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 31
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 12:12 
Cytuj  
Wiele juz padalo opinii nt. Vanguarda, w roznych postach i porownania go do WoW-a.
Ja z kolei, jako ze chyba duzo osob grajacych w EQ2 gra teraz w V, mam prosbe o porownanie V do EQ2. Bo wiele podobienstw widac w wygladzie tych gier i chyba mechanizmie rowniez.

Wdzieczny bede za pomoc osob aktywnie zaangazowanych w gre EQ2 (np. Royal Legion) i szczera odpowiedz:
Czy gracie nadal w EQ2 czy wszyscy przeniesli sie do V?

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 12:37 
Cytuj  
prawie całe RL przeniosło sie do VG.
W RL w eq2 zostały głównie osoby, które przyłączyły sie do gry stosunkowo niedawno przed wyjściem VG
Ci co sie przenieśli to chyba wszyscy juz nie grają w eq2, bo nie da sie na 100% grać w 2 mmo
Cytuj:
Bo wiele podobienstw widac w wygladzie tych gier i chyba mechanizmie rowniez.

Nie zgadzam sie z tym. Mechanika, grafika, PVP, wszystko jest inne i za cholere nie wiem gdzie tam widać podobieństwa- no chyba, że w nazwie rodzaju gry mmorpg.
Grafa ladniesza - szczególnie tekstury ziemi w VG (eq2 -uhh jak sobie przypomne te paskudztwa w bonemire to mnie skręca)
mechanika - oprócz tego ze za kille i questy dostajesz expa to mechanika działania skilli jest całkiem inna, do tego najważnejsze - możesz pojść wszędzie, nie ma sztucznych ścian nie do przejścia.
Crafting, dyplomacja to juz inna bajka

Troche czuje się jakbym porównywał Fallouta z Baldurem(2)- i to i to dobry RPG z grafika izometryczną, ale oparty na różnych systemach.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 12:50 
Cytuj  
Prosze tylko bez flamowania ^^


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 15:53 
Cytuj  
A mi tym czasem Vanguard bardzo przypomina eq2 ale by wydac fachowa ekspertyze trzeba pomeczyc high-end game w Vanguardzie. W everquescie high end byl znakomity, obaczymy jak to bedzie tutaj. Royal Legion w eq2 nadal istnieje, grajacych osob to cos kolo 20 + zaopatzenie z Britanic Lore.

BTW- Best tank on server ( caly w discoverach ). Nie wiem czy same ciolki graja na Frengrot ale gdzie nie pojdziemy z ekipa w glab jakiegos dlugiego questa lub dungeonu to mamy same discovery:)


Czesc mojego ekwipunku, klata wypadla wczoraj:D jak do tej pory najlepsza i jedyna na servie.Obrazek

Zwroc uwage na iteamizacje w Vanguardzie. W eq2 iteamy nie mialy duzego znaczenia, w Vanguardzie roznica pomiedzy jakosciami iteamow jest ogromna.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2007, 17:00 
Cytuj  
mialy znaczenie , co prawda nie tak jak master skille ale jednak mialy , roznica miedzy vendor syfem a itemami klasy fabled czy legendary np byla olbrzymia i dawala przewage . Twinki od ktorych sie roilo na pvp serwerach byly bardzo ciezkie do sklepania , samo zjawisko twinka jest typowe dla levelowek bez full loot , i predzej czy pozniej w tego typu grach sie pojawiaja . Do raidow w eq2 to za bardzo nie moge sie wypowiedziec bo bylem zaledwie w nekropos co jest raczej mid-end dungeonem , ale pve jest tam pomyslane calkiem do rzeczy , mimo ze teraz uwazam to z tbc o klase wyzej .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.