mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 19:24 
Cytuj  
Czesc.. czy znalazlby sie ktos tak uprzejmy, i podal mi namiary na LBR do sciagniecia (ew. udostepnil FTPa) gdyz zanim kupie, chcialbym najpierw sprawdzic czy warto wydac te 120zl.
UIN:98277207

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 19:31 
Cytuj  
Mnie tylko ciekawi jak Ty to sprawdzisz. Skoro musisz miec albo nowe konto (z uo:lbr), albo upgrade (z uo:lbr). W innym wypadku to sobie mozesz obejrzec insideUO. Po co sie meczyc, zajrzyj na stratics i obejrzyj obrazki. :roll:


Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 19:35 
Cytuj  
Obrazki mi niewiele dadza.. niestety nie oddadza rzeczywistego klimatu gry.A co do kodu to do LBR dolaczane sa dwa, wiec juz dogadalem sie z przyjacielem i jeden mi odstapi... niestety ftp mi postawic nie moze bo na modemie to by sie leko mijalo z celem :sad:

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 20:07 
Cytuj  
LOL. Nie dośc ze gość chce łamać prawo autorskie to jeszcze pyta innych jak to zrobić . :smile:


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 20:13 
Cytuj  
ice jak chciales sie bawic w hostowanie clki czy co to juz tam mialo byc to jakos lamanie prawa ci nie przeszkadzalo


Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 20:13 
Cytuj  
Ice ja wcale sie nie pytam jak to zrobic, bo tego to chyba zadnego polaka uczyc nie trzeba... ja tylko przosze o pomoc "ludzi dobrej woli" ktorzy zdaja sobie sprawe ze 120 to wydatake jednak wysoki...tymbardziej ze zadeklarowalem gotowosc placenia tych 10$ wiec i tak uwazam ze to jest wystarczajace obciazenie dla kieszeni Polaka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 20:26 
Cytuj  
Ja sam sciagnalem klienta UO:LBR z netu, przyznaje. Kod potrafie zdobyc w legalny sposob, o czym kilka osob sie juz przekonalo. A oryginalna kopia gry (z 1337 komiksem i figurka) leci do mnie samolotem :smile:.

Temat klienta byl juz poruszany, a ja nie jestem upowazniony do rozdawania namiarow. Szczegolnie kiedy nie mam pewnosci co do zamiarow. Innymi slowy musisz sie wykazac i samemu poszukac/znalezc.

P.s. Ice, czy polska wersja bedzie miala komiks i figurke? Czy tez bedzie to wydanie w 'pudelku DVD' bez dodatkow?


Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 20:34 
Cytuj  
Coval, hmm "nie jestem upowazniony".... to moze jakas mala podpowiedz? dwa ostatnie dni spedzilem na przeszukiwaniu stron warezowych i juz mi myszka wysiadal od zamykania popup-ow. Moje zamiary sa jak najbardziej czyste dlatego zalezy mi na czasie, bo jesli uznam ze warto to chcialbym sie jeszcze zmeiscic w okresie promcyjnym na LBR UIN:98277207

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 02:06 
Cytuj  
Ale zrozum, ze sobie nie obejrzysz jak to wyglada w tym promocyjnym okresie. Rownie dobrze mozesz biegac w uo:r i bedzie to samo.
Jak chcesz zobaczyc to musisz upgradnac konto do uolbr a tego kodu podejrzewam ci kumpel nie dal :sad:. Naprawde looknij na stratics screeny a darmowy miesiac pograj sobie na uo:r, ktore mozna dzisiaj kupic prawie za grosze z tego co czytalem, zreszta podejzewam ze klienta juz masz..


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba


Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 02:15 
Cytuj  
Wlasciwie to dostalem kod z UO:LBR wiec w zasadzie zainstalowac moge tylko LBR gdyz podejzewam ze ow kod nie bedzie dialal z TD czy inna wersja. A pozatym informacja ze mozna dostac UO za grosze jest chyba nieprawdziwa ,gdyz wczoraj w empiku znalazlem egzemplarz UO:R i cena wynosila 119zl a to chyba nie sa grosze. Jedyna mozliwoscia dostania gry taniej, wydaje sie byc aukcja internetowa, lecz zanim otrzymam przesylke bedzie juz troszke za puzno. :sad:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 03:45 
Cytuj  
eh.. wyjasnijmy sobie pare spraw messed up one
z uolbr dostajesz dwa kody jeden jest do zalozenia drugi do upgrade'u konta zeby moc wchodzic do ilshenar w 2d i wysluchiwac roznych wyc zwanych przez ea dzwiekami i muzyka
tym do upgrade'u nie zalozysz konta i vice versa takze jak nie masz konta jeszcze to z samym kodem do upgrade'u nic nie zdzialasz a jak dostales kod do tworzenia konta co jest bardziej prawdopodobne to nowy klient ci nic nie pomoze bo dziala tak samo jak zwykly uor.. nowe monstery dzwieki itp jak juz ktos mowil widac dopiero po upgradedzie istniejacego konta kodem z uolbr kthx dobranoc ;[


Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 04:08 
Cytuj  
Troszke mnie zmartwiles ta wypowiedzia, gdyz spodziewalem sie iz kod preznaczony do tworzenia nowego konta, utworzy to konto tak aby odrazu bylo przeznaczone dla klijenta LBR, natomiast jesli faktycznie jest tak jak mowisz, to wyglada na to ze bede musial zamowic LBR w ciemno. :sad:
Wiec jeszcze raz...... jesli zaloze nowe konto za pomoca kodu dolaczonego do UO:LBR to aby zagrac w LBR musze dodatkowo upgrade'owac swiezo zalozone konto drugim kluczem?

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 06:23 
Cytuj  
:<


_________________
Ikspil

*

Posty: 112
Dołączył(a): 3.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 08:00 
Cytuj  
Mam pytanie. Widzieliscie screeny do LBR, wybaczcie ale mnie sie nie podobaja, jakies takie mechaniczne, co to ma byc cyberpunk? Czy moze tinkerstwo przezylo prawdziwa rewolucje, jesli ktos widzial wiecej screenow, lub moze jakies demko niech prosze powie, ze sie myle, bo bardzo bym chciala pogiercowac w kolejna ultimke
Pozdrawiam


_________________
Każda droga, która ogranicza warianty przyszłości, może okazac się śmiertelną pułapką.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 12:07 
Cytuj  
jesli zaloze nowe konto za pomoca kodu dolaczonego do UO:LBR to aby zagrac w LBR musze dodatkowo upgrade'owac swiezo zalozone konto drugim kluczem?
Tego chyba jeszcze nikt nie wie :sad: Z instrukcji wynika, ze nie. Niektorzy mowia, ze tak. Sam jeszcze nie sprawdzalem bo robilem tylko upgrade.


_________________
I wish to place a trash barrel~

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 12:11 
Cytuj  
Aeris -> Te roboty itd mozna spotkac w Ilshenarze i to tylko w kilku miejscach. Nie ma sie czym przejmowac :wink:


_________________
I wish to place a trash barrel~


Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 12:16 
Cytuj  
Wiec ...jesli zdania sa podzielone, prosze aby wypowiedzial sie ktos kto zalozyl nowe konto kodem z LBR do zakladania konta.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 12:16 
Cytuj  
To ja rozwieje wasze wszystkie watpliwosci, bo juz przetestowalem wszystkie opcje.

Jesli chcesz miec konto o statusie UO:LBR to masz 2 opcje.

1. Zakladasz konto z kodu (do zakladania konta), ktory dostales w pudelku UO:LBR i zadnym innym.
2. Zakladasz konto kodem ze starszej edycji UO i upgradeujesz kodem pudelka UO:LBR. Oczywiscie nie musisz zakladac nowego konta, mozesz wykorzystac juz istniejace.


Posty: 10
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 12:20 
Cytuj  
No, wreszcie jakies konkrety...dzieki Coval poprawiles mi troszke humor :smile:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 13:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-19 12:20, Messed Up napisał:
No, wreszcie jakies konkrety...dzieki Coval poprawiles mi troszke humor :smile:

...bo chodzi o to, ze jak zaloze konto przy pomocy normalnego kodziku, to upgrade opyle za RL money :sad:... po co tyle krecisz, powiedz od razu, o co biega :sad:


_________________
Vhailor

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.