mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:14 
 
nie wiem, czy wszyscy juz slyszeli, ale wilk stracil status gm za to, ze sprzedal butcherowi zbroje.
z mojej strony chcialbym zaapelowac do gm-ow o danie wilkowi drugiej szansy. uwazam, ze zrobil on wiele dla sc, dla budowania i utrzymania tego specyficznego dla sc klimatu.
chcialbym, aby ten post byl forma petycji badz prosby do gm o przywrocenie wilkowi statusu gm. nie chce tutaj oceniac jego postepowania. niech lista podpisow (mam nadzieje, ze dluga) przemowi sama za siebie. dlatego, kazdego kto jest za, prosze chociaz o slowo poparcia.

_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gallahad dnia 2002-03-22 23:14 ]</font>

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:16 
 
Drodzy ADMINI prosze was dajcie Wilkowi druga szanse, to przezemnie stracil status GMa. Nie potrzebnie go prosilem o ta jebana zbroje, jak bym pomyslam o konsekwencjach jakie moga z tego wyniknac to bym tak nie postapil. PROSZE WAS DAJCIE MU DRUGA SZANSE.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*

Posty: 75
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:20 
 
Tak Butcher ma racje Wilk nie zawinil to wszyskto wina Butchera :smile: Robienie błędów jest ludzkie, przebaczanie tesz

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:21 
 
Co mam wiecej powiedziec? Podpisuje sie pod kolegami. Dodam tylko ze Wilg jako GM bardzo mi pomogl w roznych sprawach, pochwalam go jako GMa. Jestem za tym zeby wrocil!!!

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:25 
 
macie moj glos... sam nie jestem w stanie uwierzyc ze wilk zrobil cos takiego ale jezeli to prawda... nalezy zapomniec o tym zdarzeniu a wg mnie kara powinna byc nie czerwona a zolta kartka...


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:26 
 
Popieram poprzednikow


Posty: 17
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:27 
 
Jestem calkowicie za przywroceniem Wilkowi statusu GMa poniewaz wzorowo spelnial on funkcje GMa. Napewno to zdażenie ze zbroja sie nie powtorzy. Lotar

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:28 
 
tez sie tu podpisuje, wkoncu kiedys mi tez pomagal...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:29 
 
Ludzie. Wilk to najbardziej obecny na SC(w sensie relacje gracze-GMy) GM. Juz wole zebyscie dali sobie spokoj z przyspieszeniem skilli i dali ta druga szanse Wilkowi.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:30 
 
powiniście dać Wilkowi drugą szanse to ze popelnił błond niepowinno spowodowac zdjecie jego osoby z funkcji GM to niesprawiedliwe poprostu wytarczylo by nprawic błond i zabrac tę zbroje z royala i bylo by po kłopocie po co odrazu zabierc mu statuz GM on dopiero zaczoł dzialac jako GM i sie uczy na błędach.JESTEM ZA P[RZYWRUCENIEM WILKA JAKO GM !!!!!!!!!!!!!


_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

*

Posty: 112
Dołączył(a): 3.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:31 
 
Przyjaciele chcialam cos wyjasnic wam wszystkim, to za moja namowa i przez moja glupote Wilk stracil gm, tak wiec chcialam was powiadomic ze Aeris czyli ja odchodzi z sc i uo, dobrze mi sie z wami gralo, Wilka pamietam jeszcze z przed padu, zrobil dla mnie naprawde duzo a ja mu sie tak odwdzieczylam.
Chcialam bardzo goraco prosic wszystkich GM o druga szanse dla Wilka, to co zrobil to wylacznei moja wina, nie kazcie go za to prosze. Jeszcze raz was wszystkich przepraszam i zegnam serdecznie.
Aeris


_________________
Każda droga, która ogranicza warianty przyszłości, może okazac się śmiertelną pułapką.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:32 
 
Pozatym GM niepowinni wogule robic zbroii dla graczy bo to psuje atmosfere gry gdy ktos paraduje w czym satki.Buczer pozbądz sie tej zbroji. POZATYM PROSZE O PRZYWRÓCENIE WILKA JAK O GM PORAZ DRUGI :) 8)

Aha dl wszystkich któży czepiają sie błędów ortograficznyh mam dysleksje i kurwa nieumiem pisac bez błeów
heheheeheh 8)

_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Night Spider dnia 2002-03-22 23:38 ]</font>


Posty: 30
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:33 
 
SC to wspanialy server, niesamowity klimat. Taki klimat tworza ludzie : wspaniali GM i gracze. Wilk zrobil wiele zeby taki klimat utrzymac jako zwykly gracz i jako GM, od wstanie Servera jego najczesciej sie spotykalo (przynajmniej ja go najczesciej spotykalem) . jak mialem jakis problemy on sie zjawial. Prosze dac mu druga szanse.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:33 
 
Panowie. Nie powinnniscie przekreslac czlowieka z powodu jednej wpadki. Wilk jest nieoceniony, dla nas graczy. Ja odnosze wrazenie, ze to on wlasnie jest najblizej nas ze wszytkich Gm'ow. Zawsze sie nami interesowal, zawsze nam pomagal, byl wobec nas szczery. Pamietacie, kiedy swiat stawal na nogi Wilk, jak mial czas(w przerwie pomiedzy praca nad serwerem) wpadal do nas pod kopalnie i gadalismy sobie chwilkie. Mowil nam o postepie w pracach, pocieszal, ze juz niebedzie "cofek" :grin:. Wiem, ze zlamal zasady, ale wedlug mnie taka kara jest zbyt surowa. Apeluje do was, drodzy GMi. Dajcie Wilkowi droga szanse, a nie pozalujecie. Jednoczesnie prosze wszystkich graczy, aby podpisywali sie w tym topicu. Jezeli bedzie nas naprawde wielu, moze skruszymy twarde serce "Szerszenia"

P.S.
Przepraszam, jesli moj post w niektorych miejsc nie klei sie kupy, ale jestem trche poddenerwowany...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:34 
 
Aeris nie odchodz. Jestes(a raczej bylas) chyba jedyna kobieta na SC. Nie obwiniaj sie za nic. Wilk tez nie powinien sie obwiniac.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:35 
 
PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:PRZYWRUCIĆ WILKOWI GM :cool:


_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

*

Posty: 75
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:37 
 
HEH PRZESTANCIE! Wszyscy jak cos jestesmy winni! Eh i mam tego dosyc ze kazdy muwi że odchodzi! Ludzie chcecie wilkowi pomuc czy zaszkodzic?! Przedtem dał tylko Butcherowi zbroje teraz caly SC z powodu tej zbroji przestanie grac w UO? Jak Wilk dostanie drugom szanse to będzie GM pustego serwa! Dlatego zostancie! Bo nudno bedzie bez was! Z powodu jednej zbroji sie swiat nie zalamie! I przestancie muwic wreszcie ze odchodzicie bo jak wy pujdziecie to przez was inni pujdom a potem jeszcsze inni i serw naprawde bedzie PUSTY!

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:38 
 
Zbroji z Royala juz nie mam.
Aeris nie tylko tobie Wilk pomogl z przed padu. Pamietam na NOXie jeszcze jak on byl szefem gildii i szlo mu to znacznie lepiej odemnie.
Pamietam te dni jak dzis, byl dobrym kowalem zawsze znalazl czas zeby nam pomoc, doradzic, a ja mu sie tak odwdzieczylem. PRZEPRASZAM WILK.
ADMINI dajcie mu jeszcze szanse. PROSZE.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."


Posty: 33
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:41 
 
Ja rowniez sie podpisuje , Wilk jest nieoceniony , i sie nauczy .
WILK jest super GM'em (jak na krotki staz)
Uwazam tez ze ktos (Butcher) powinien zostac ukarany dla przykladu , Aeris nie bo jest kobieta :grin:.
Butcher nic do ciebie osobisnie nie mam , przyjmij to jak facet z jajami.
Wiem , ze dasz sobie rade.


Posty: 10
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:41 
 
No to żeś Butcher dowalił!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.