mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 9.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 18:37 
 
szukam teraz fajnej gry MMORPG nie stety nie jestem pelno letni a w sferze cudu pozostaje to ze rodzice beda mi placic abonament ja roumiem ze jakby sobie to dokladnie policzyc to jeden dzien wychodzi pare groszy ale nie da rady wytlumaczyc tego moim rodzicom rzygam juz wszystkimi HACK&SLASHAMi i cala ta japonszczyzna (nie mam nic do japonskich gier sęk w tym ze wiekszosc nich to wlasnie HACK&SLASH) nie wiem czy jest na swiecie jakas gra MMORPG FTP w ktorej mozna spotkac wielu graczy i jest tam coś po za nawalaniem coraz lepszych potworow zdobywaniem exp lvli i kasy kupowaniem lepszych itemow zeby zabijac lepsze potwory... to blede kolo doprowadza mnie juz do szalu zagralbym chetnie w GW lecz nie do przyjecia jest dla mnie fakt ze po za miastem znikaja nikogo nie spotkasz pomozecie? :-?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 18:47 
 
W gw poza miastem możesz spotkać członków drużyny :D

Może Archlord?


Posty: 5
Dołączył(a): 9.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 20:16 
 
....

jesli chodz o archlorda to nie wiem nic o nim po za tym ze wyglada niemal identycznie tak jak lineage a lineage to straszna nuda

ps: co to jest grindowanie (grinding) spotkałem sie z tym okresleniem w jezyku polskim oraz angielskim dotyczy ono gier MMORPG ale co ono oznacza


Ostatnio edytowano 9 kwi 2007, 20:23 przez enter12, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 20:21 
 
Jezeli karta platnicza jest dla ciebie problemem to w mbanku lub inteligo zalozysz konto jezeli masz conajmniej 13 lat.

Jezeli niemasz jak zdobyc pieniedzy... coz jest wiele sposobo :p sam sporo schudlem jak zaczynalemg rac w mmo (mialem 13 albo 14 lat ;P)

poza archlordem polecam przejzec liste gier na mmorpg.com jest tam dosyc sporo darmowek, niektore maja nawet troche ciekawych pomyslow, polecam tez zapisywac sie na bety, nieraz nie mialem czasu na platne mmo bo bylo kilka ciekawych beta-testow...

Jezeli niemasz nic przeciwko s-f to anarchy-online + notum wars jest free (jezeli chcesz z innymi dodatkami to musisz placic abonament), pozatym project-entropia jest dosyc ciekawa


aha jeszcze shadowbane jest free od jakiegos czasu


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 20:25 
 
Cytuj:
nie wiem czy jest na swiecie jakas gra MMORPG FTP


Ke ? Chyba pomyliłeś pojęcia.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 20:35 
 
Dana napisał(a):
Cytuj:
nie wiem czy jest na swiecie jakas gra MMORPG FTP


Ke ? Chyba pomyliłeś pojęcia.


To dlaczego dzial nazywa sie "Darmowe MMORPG"?

Wszystko jest ok ;)

Mozesz tez pograc na free shardach UO, ale wiadomo ze fajne to to nie jest.


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

*

Posty: 57
Dołączył(a): 10.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2007, 21:42 
 
Nie powinno sie czasem pisac 'F2P'? Topic; Ja polecam Flyff ;p


_________________
SHAKE JUNT!

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 17:30 
 
polecam wyprobowac anarchy-online, project entropia i shadowbane - wszystkie te gry byly swego czasu platne, poza project entropia w ktorej kupuje sie walute (ale mozna tez od zera zaczac).


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 5
Dołączył(a): 9.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 21:06 
 
taak wiem ftp-f2p po czesci zrobilem to celowo :wink: jesli chodzi o www.mmorpg.com to znam ta strone wlasnie tak znalazlem to forum zastanawialem sie czy jest jakas fajna polska strona o MMORPG i wpisalem www.mmorpg.pl ja mam 14-15 lat nie wiem dokladnie urodzilem sie w 1992 czyli chodze do drugiej klasy gimnazjum gralem w anarchy ale swiat mnie przerosl no i grafika troche nie z tej epoki jesli chodzi o grafike to lubie gry z w miare nowa grafika lub 2d nie lubie troche tego etapu pomiedzy jest dla mnie taki nijaki natomiast flyff cos tam probowalem zagrac ale cos mi przeszkodzilo nie pamietam co a czemu ta gra jest taka fajna bo oceny ma bardzo dobre a jak patrze na screeny to nie wiem co powiedziec teraz sciagnalem sobie Rappelz nawet fajna gierka tylko niestety opoznienia w godzinach szczytu sa wprost dobijajace shadowbane- cos tam widzialem zobacze moze bedzie fajnie mam jeszcze jedno male pytanko co sadzicie o Silkroad to jest kolejny Hack&slash czy cos fajnego bo duzo osob w to gra

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 21:48 
 
silk to h&s. We flyffa gralem 2 lata ale to co administratorzy i developerzy zrobili przez ostatni rok jest karygodne... Datego nie polecam. Praktycznie wszyscy f2plejowcy czekaja na 2moons.


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 00:12 
 
ja czekałem na 9dragons, klimat fantastyczny, jednakże tak ostro grindem podeszło że odpuściłem sobie
2moons (aka dekaron) też się zapowiadał całkiem, ale po sprostowaniu przez 9d i acclaima podszedłem nieufnie i...
nie lubię gier w których postać porusza się jak betonowy klocek z kłodą w dupie


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.