mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 10:28 
Cytuj  
http://vgplayers.station.sony.com/gameU ... PatchNotes

Wczoraj wyszedl nowy patch - troche zmian odnosnie klas/kraftu itd itp i najwazniejsza:

"CODING NOTES
- There is a new programmable shader caching system to reduce hitching. You will hitch a bit more than usual while programmable shaders are cached the very first time you see a different material type in game. This is the last time *all* shaders will need to be recompiled. Hitching should be greatly reduced afterwards."

Chcialem poznac opinie jak sprawuje sie teraz Vanguard na waszych kompach.

Ja zanotowalem wzrost wydajnosci o minimum 20%.
Na P4 3GHz 1GB RAM i GF6600GT spokojnie smigam na przedostatnich ustawieniach - a czasem w bezpiecznych zonach na balanced.

Sadzilem ze zapowiedzi devsow odnosnie poprawienia wydajnosci to bajki ale jak widac nie x)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4439
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 15:39 
Cytuj  
wg mnie najistotniejsza zmiana to zrobienie craftowalnych itemow 'bind on equip', jak dla mnie super patent, zdecydowanie fajniejszy niz zrobienie nienaprawialnego durability heh

dodanie rift stonow to tez spora zmiana w gamepleyu :] oby tylko bylo z nimi nie wiecej bugow niz z dotychczasowymi teleportami :P

a wydajnosc rosnie z kazdym patchem, no chyba ze ja sie uodparniam na zgrzyty :P


_________________
FFXIV [Moogle]: Saitou Soulscream

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 16:11 
Cytuj  
z itemkami to moze byc roznie - albo spadnie zapotrzebowanie na craftowane itemy - jako ze dropy wciaz sa bindable (moze tu pomoc np zrobienie ich rowniez BoE) albo zaczna znacznie lepiej sie sprzedawac na markecie (nie bedzie przekazywania itemkow graczom z nizszym lvlem)

rifty maja rowniez + i - dla bardziej hardkorowych graczy bedzie to minus dla leniwych plus :)

co do wydajnosci z kazdym patchem - ciezko mi powiedziec gram okolo poltorej miesiaca - i jak dotad nic sie nie zmienialo zauwazalnie (przynajmniej dla mnie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 16:26 
Cytuj  
To drugi patch i pierwszy, ktory daje takiego kopa odnosnie wydajnosci kompa, jest duza poprawa.
Co do boe craftow to trudno stwierdzic czy bedzie to plus dla crafterow czy minus, uwazam ze boe powinny byc wszystkie itemy bo to daje wieksza szanse crafterom ze nie robia tylko dla siebie itemkow i mogli by sprzedawac wiecej na AH, zobaczymy co bedzie w kolejnych patchach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 18:14 
Cytuj  
W polaczeniu z nowymi bonusami to plus zajebisty bo craftowana zbroja "full" daje naprawde niezly efekt jak sie skumuje np. 10 czesci armora/broni/jewerly.
Wiec jest sens kupowac craftowany stuff a z drugiej strony nie bedzie mozna go sprzedac jak sie z niego wyrosnie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 18:32 
Cytuj  
Karol potwierdzasz wzrost wydajnosci? chociaz tobie 10 fps w te czy wewte pewnie roznicy nie zrobi :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2007, 23:14 
Cytuj  
Ja nie widze roznicy ale mi juz wczesniej gierka chodzila bezproblemowo.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2007, 08:17 
Cytuj  
Potwierdzam zmniejszenie obciążenia kompa. Po patchu przeszedłem z Highest per. na balanced i gra mi się tnie porównywalnie :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.