mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 20:03 
Cytuj  
Chcialem oficjalnie podziekowac wszystkim zajmujacym sie serverem. Dzis daliscie wyraz pelnego profesjonalizmu w tym co robicie. Chodzi mianowicie o maila z informacja o ZS. Nie otrzymalem go. Wszedlem na kanal, zapytalem ( nie dostalem odrazu kick ban jak to sie dzieje na wiekszosci innych # zwiazanych z UO ) raz, powtarzam zapytalem jeden raz. Odrazu pojawil sie u mnie priv od Cymeskyego, ktory zaproponowal mi pomoc. Moj szok byl tak duzy ze ekran splynal mi na kolana. Zapytal czy dostalem maila, sprawdzil dlaczego nie dostalem i zalatwil sprawe ( mimo ze nie mial malpki przy nicku ). Sam z wlasnej woli. To moim zdaniem swiadczy o profesjonalizmie i zaangazowaniu osob tworzacych ten server. Traktuja graczy jak rownych sobie, a nie jak bande szczeniakow z miodem w uszach.
Ten post nie jest proba podlizania sie komukolwiek. Jest pochwala za swietna i dajaca efekty prace. Jeszcze raz Dzieki.


Posty: 2
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 21:13 
Cytuj  
Tia...ekipa GMoof i takich tam:) dbajacych o serva jest naprawde...super:) - fachowa obsluga, prawie brak chamstwa:) i ogolnie - troska o graczy - dzieki Wam za to...


_________________
^^

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 21:29 
Cytuj  
I ja rowniez dziekuje ;]
na zadnym shardzie nie spotkalem GMow tak dobrych dla graczy;]

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 22:19 
Cytuj  
i dlatego ten serw jest wedlug mnie lepszy od kazdego innego jaki to by nie byl .. i nie chodzi o sprzet czy nawet klimat ale o samych ludzi :smile:
pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 22:54 
Cytuj  
ja z kolei chcialbym cymkowi :razz: podziekowac...
sam zapytal sie mnie co z tymi co nie dostali maili i czy moze pomooc...
wiec panowie... sami sobie pomagacie :smile:
i tak trzymac :smile:
Gadget


Posty: 42
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 23:23 
Cytuj  
Prawdziwe podziekowania naleza sie Gadgetowi i calej ekipie ZS ... Bo to oni pracuja nad wszystkim pelna para ... Zeby nam leniwcom , siedzacym w wygodnych fotelach bylo jeszcze wygodniej :wink: Juz wkrotce ponownie zapomnimy o codziennych troskach i zmartwieniach dzieki nim ... Zreszta jak zauwazylem to i tak nie trzeba sie meczyc z jakims problemem , bo praktycznie wszyscy pomagaja sobie nawzajem ...
I tak trzymac ...

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 00:27 
Cytuj  
Ja również dołączam się do podziękowań dla GM-ów za ich ciężką pracę, jak i dla graczy za wspaniałą wspólną zabawę. Tak trzymać dalej, a nie zginiemy :smile:


_________________
"Life's for my own to live my own way"


Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 00:34 
Cytuj  
hmm
czy pozostaje mi cos innego jak tylko dolaczyc sie do podziekowac dla calej ekipy tego wspanialego serva, chyba nie. Wiec dzieki wam za prace, ze to ze nadal nas i nasze chumory znosicie, a mimo to potraficie pomuc i doradzic.
Wielkie wam dzieki i oby tak dalej a daleko zajdziecie :smile:

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 00:39 
Cytuj  
Zaiste wyrazy uznania dla całej ekipy i osób trzecich wspierających projekt i nie tylko.


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 11:36 
Cytuj  
ja chcialbym powiedziec dwa slowa , gralem na cl-u jak probowalem rozmawiac z gm-mai tamtego serw to albo dostawalem bana na ip albo kick z kanalu a jak na uo porposilem o helpa do gm-a to poszlm do paki za "zawrcanie dupy" no i powiedzialem im co mysle o takim zachowaniu bo skoro o cos ich prosilem to oznaczalo ze zwykly smiertelnik sobie z problemem nie mogl poradzic i dlatego jestem nowy w waszym towarzystwie ale i tak zawsze helpa odemnei dostaniecie jesli bedzie to tylko w granicach moich mozliwosci i jak dzis dostalem maila od gadzeta o koncie to poprostu szczena parter nie widzialem takiego poswiecenia na cl-u zeby jedna osoba wyslala ilesset maili do graczy proponujac mozliwosc gry a nie stwarzajac im przeszkody nie do pokonania . Powiem krotko jestem tu jescze krotko ale gm-wie starego dz-ta i powstajacego zs-a oraz osoby im pomagajace jestescie The Best :smile:

**

Posty: 376
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 13:39 
Cytuj  
*zazdrosci graczom ZS tak dobrych GM*


_________________
A kiedy wzniósł się z kałuży krwi, ogarnął go gniew ...


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 14:13 
Cytuj  
Właśnie ja też bym się dotego dopisał ale niesety mam bana danego [przez Malcolma w którym mialo byc napisane że jestem szpamiarzem ........Ale tak to i tak GMi są tu O.K....

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:39 
Cytuj  
A wiec Panowie GMowie macie tu gwardie oddanych ludzi.


Posty: 17
Dołączył(a): 27.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 09:22 
Cytuj  
Ja tez chcialbym podziekowac GM za to co robia a z pewnoscia sie nie nudza :razz:. Wiec trzymac tak dalej.
Tylko drobny szczegol ja jeszcze maila nie dostalem a konto na DZ mialem ale moze sie doczekam.

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 10:09 
Cytuj  
Tez sie dolacze. Widzac ogrom pracy jaki wykonali GM mam dla nich pelen podziw. Na dodatek wszystko bardzo pomyslowo rozwiazane np. Blokada wyjsc z Lost Lands.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 15:51 
Cytuj  
Nie zawsze dostaje sie maila. Ja nie dostalem, a moje konto JUZ DZIALA :smile: Wiec loguj sie i milego RPG. Pozdrawiam


Posty: 10
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 17:00 
Cytuj  
Dzieki wszystkim GM i osobom trzecim tak jak wyzej ich wspomniano! Jestescie najlepsi! Na DM bylo beznadziejnie, a znalem tamte kulisy GMow! Mam nadzieje, ze nie bedziecie skloceni z biegiem czasu! Niesety to jush sie zdazylo u Was. :sad: Gdyz wazna jest takze Wasza zabawa, nietylko nasza Panowie. Wiec chcilbym podziekowac za wspanialego serwa, jak takze zyczyc najlpeszego! Mam nadzieje, ze sie oplaci w zyczliwosci graczy i zabwie praca wlozona w "produkcje"! Dzieki Wam!


Posty: 22
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 00:39 
Cytuj  
Niach niach nieprzesadzacie z tymi pochwalami ? Jeszcze troche a uznaja, ze zrobili juz wystarczajaco i sie poloza brzuchem do gory :razz:


_________________
Zwierzeta nie wiedza co to kłamstwo,
Zwierzeta nie wiedza co to zdrada,
Zwierzeta nie wiedza co to mordrstwo,
Dlatego sa lepsze od ludzi.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 01:00 
Cytuj  
Oby nie... Al efak faktem, ze gra mi sie lepiej niż na DZ. Mnsutwo ludzi jest wszędzie. Fajnie jest :smile:


_________________
"Life's for my own to live my own way"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.