mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 23:57 
 
Coś mi się wydaje że nie ma już żadnych dobrych free mmo (no może znajdą się jakieś w klimatach mangowych ale to nie dla mnie)
Większość free mmo to syf, tylko ciągłe expienie, brak przyzwoitego craftingu i game playa. No niby są priv (pirackje) servery ale jeszcze nie spotkałem się z jakimś pożądnym, gra na privach to lipa.
A więc czy Ktoś mnie olśni i poda jakiegoś dobrego, nie privowego, rozbudowaneg mmorpg'a z craftingiem? (szczeże w to wątpie)


Pisze to naskutek siciągniecia 700mb gry RYL i wilekim rozczarowaniem.

Jak ktoś zna coś dobrego i rozbudowanego niech pisze bo już totalna lipa jest w darmowych mmo no kiedys jeszcze byl wurm ale teraz tez jest platny....[/url]

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 06:29 
 
uo na polskich free serwerach


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 11:27 
 
hoho ty nie wiesz ile ja juz GB sciagnalem tylko po to zeby usunac ;p
Polecam ci gierki 2d - Helbreath, Darkeden (swietne pvp, klimat), hmm moze Conquer :)

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 11:33 
 
Sszczurr napisał(a):
uo na polskich free serwerach


To jedna wielka pomylka


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.


Posty: 17
Dołączył(a): 13.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 11:35 
 
Nie żebym się czepiał, ale Helbreath i Conquer to też bicie potworków non-stop... do tego, w tym pierwszym crafting ogranicza się tylko do mozolnego klepania % na tych samych procedurach i kupowaniu surowców...

A Darkeden, może ktoś kto gra obecnie powie coś więcej? ^^ Ostatnio jak się w to bawiłem, to grało się strasznie. Sporo się trafiało na niedokońca uczciwych graczy(mowa o pvp)... (grałem na jakimś angielskim serwerze, w te krzaczkowate niestety nie)


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 12:06 
 
pewnie grales na polskim serverze Helbreath.. na jednym z zagranicznych - Mining - kopanie, Manufacturing - wyrabianie itemow z wykopanych skalek, Farming - wiadomo, Fishing - wiadomo, Crafting - ulepszanie itemow.. ponadto gra w HB zaczyna sie po 100 lvl - zdobywanie EKow, krucjata, heldenian, apocalypse.. swietnie pvp :)
a w DE grales na international.. to byla beta tejze gry, kompletnie shackowana.. w tej chwili sa nowe wersje (krzeczkowate ale sa zangielszczenia) z nowa rasa, nowymi mapkami itemami itp. i oczywiscie bez hackow.. przejrzyj 3 ostatnie strony tematu o tej grze a sie dowiesz gdzie mozna grac

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 12:18 
 
Smashie napisał(a):
Sszczurr napisał(a):
uo na polskich free serwerach


To jedna wielka pomylka


czemu?


_________________
Obrazek

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 17:35 
 
Huh co można dodać.. Darkeden - ilość postów w temacie o DE mówi sama za siebie.. Jeżeli nie podobają wam się gry f2p to wypróbujcie gry pvp na trialach. Triale do takich hitów jak EVE online, Star Wars Galaxies, Everquest 1 & 2, Shadowbane - są do pobrania. Anarchy Online wogóle przeszło ze statusu p2p do f2p więc może warto wypróbować tę pozycję. Po takich trialach to się w te gry być może strasznie chce grać - wiem po sobie.. I przekonałem się że zdobycie tam 40-60zł miesięcznie to nie jest rzecz niewykonalna uwierzcie mi ;). Oczywiście nie sieję tutaj żadnej propagandy - chcecie to grajcie we free mmorpg'i. Znajomi polecają DARMOWY serwer http://graveland.pl/ do Lineage II, więc umieszczam tutaj link - być może ktoś spróbuje. Pozdrawiam ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2007, 12:24 
 
faktycznie darmowych mmorpg... nie ma... i nie będzie... sądze że nie opłaca się robić czegoś w co gra odgroma ludzi i nie czerpać z tego zysków. Ludzie robią tylko dobre mmorpg wtedy gdy będzie to opłacalne... czyli będzie z tego czysty zysk. Darmowe mmorpg które można dziś polecić to:

-Darkeden
-Ultima Online - chociaż nie można tego nazwać darmowym mmorpg tylko złodziejstwem i wykorzystywanie czyjegoś trudu na swoją korzyść... (prywatne serwery)
-Lineage 2 czyli to samo co pozycja wyżej...

ii chyba nic ?? jak mi się coś przypomnie to dopisze.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 00:08 
 
od kiedy L2 i UO jest darmowe ?
Nie zauważyłem aby zmieniło się cokolwiek w związku z płatnościami za nie.

Darmówka darmówką, ale developerzy darkandlight "pracują bardzo umysłowo" nad tym by nie splajtować

czyżby przeraził ich los seeda ?


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 06:15 
 
Koleś napisał(a):
Większość free mmo to syf, tylko ciągłe expienie, brak przyzwoitego craftingu i game playa. No niby są priv (pirackje) servery ale jeszcze nie spotkałem się z jakimś pożądnym, gra na privach to lipa.


wszystko co darmowe to syf, a to forum jest tylko po to by 12-latki bez kasy nie smiecily w innych porzadnych forach gier :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 08:24 
 
Huragan napisał(a):
Koleś napisał(a):
Większość free mmo to syf, tylko ciągłe expienie, brak przyzwoitego craftingu i game playa. No niby są priv (pirackje) servery ale jeszcze nie spotkałem się z jakimś pożądnym, gra na privach to lipa.


wszystko co darmowe to syf, a to forum jest tylko po to by 12-latki bez kasy nie smiecily w innych porzadnych forach gier :)

takie male getto ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 173
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 12:55 
 
Huragan napisał(a):
Koleś napisał(a):
Większość free mmo to syf, tylko ciągłe expienie, brak przyzwoitego craftingu i game playa. No niby są priv (pirackje) servery ale jeszcze nie spotkałem się z jakimś pożądnym, gra na privach to lipa.


wszystko co darmowe to syf, a to forum jest tylko po to by 12-latki bez kasy nie smiecily w innych porzadnych forach gier :)

Zdecydowanie Popieram! :D

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 14:07 
 
Hmm... ciekawe czemu jest 13 w twoimi nicku?


Posty: 10
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 17:56 
 
Huragan napisał(a):
Koleś napisał(a):
Większość free mmo to syf, tylko ciągłe expienie, brak przyzwoitego craftingu i game playa. No niby są priv (pirackje) servery ale jeszcze nie spotkałem się z jakimś pożądnym, gra na privach to lipa.


wszystko co darmowe to syf, a to forum jest tylko po to by 12-latki bez kasy nie smiecily w innych porzadnych forach gier :)


Mylisz się, ja mam 18 lat, pracuję, uczę się i co? stać mnie na płatne mmo tyle że mam prywatne życie (takie poza komputerem jakby ktoś nie wiedział) i szkoda mi wydawać pieniądze na coś co i tak się w końcu znudzi... wiadomo że frajda z tego jest, ale np. płacić za WoWa 50 zł miesięcznie no to dla mnie jest trochę dziwne, za 50 zł miesięcznie to ja mogę mieć na wahe do szkoły w te i spowrotem :P Sry za offtop.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 18:00 
 
loGiT napisał(a):
Huragan napisał(a):
Koleś napisał(a):
Większość free mmo to syf, tylko ciągłe expienie, brak przyzwoitego craftingu i game playa. No niby są priv (pirackje) servery ale jeszcze nie spotkałem się z jakimś pożądnym, gra na privach to lipa.


wszystko co darmowe to syf, a to forum jest tylko po to by 12-latki bez kasy nie smiecily w innych porzadnych forach gier :)


Mylisz się, ja mam 18 lat, pracuję, uczę się i co? stać mnie na płatne mmo tyle że mam prywatne życie (takie poza komputerem jakby ktoś nie wiedział) i szkoda mi wydawać pieniądze na coś co i tak się w końcu znudzi... wiadomo że frajda z tego jest, ale np. płacić za WoWa 50 zł miesięcznie no to dla mnie jest trochę dziwne, za 50 zł miesięcznie to ja mogę mieć na wahe do szkoły w te i spowrotem :P Sry za offtop.


No przykro mi... ale Huragan ma racje, chcesz miec troche frajdy z gry to musisz placic
Kasa= jakosc, owszem nie zawsze ale nie ma chyba fajnych gier za free - racja

Tak samo ktos by mogl powiedziec ze po co ma sobie kupowac "ogumienie" jak moze bez, prawda?- za przyjemnosc sie placi( chodzi mi o gry akurat w tym momencie :wink: )


Posty: 10
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 20:45 
 
@UP

Trochę racji w tym jest aczkolwiek nie zmienia to faktu że 50zł miesięcznie za grę to dużo, rozumiem gry takie jak Guild Wars gdzie się płaci raz (sam jestem posiadaczem 8) ).

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 20:49 
 
loGiT napisał(a):
@UP

Trochę racji w tym jest aczkolwiek nie zmienia to faktu że 50zł miesięcznie za grę to dużo, rozumiem gry takie jak Guild Wars gdzie się płaci raz (sam jestem posiadaczem 8) ).


Ja w wowa przez cala moja "kariere" wlozylem spokojnie ponad tys zlotych i jakos nigdy nie zlauje... odloz sobie te nedzne 2 zl dziennie i po 30 dniach masz na abonament- nie pale- juz mam na gre, i nie truje sie :wink:


Posty: 10
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 20:54 
 
coś w tym jest, no ale boli mnie te 50zł na grę, no bo dla mnie to trochę chore 5 dyszek na mmo wydawać miesięcznie :P

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2007, 20:58 
 
ja tam wole na fajki :}

A na mmo mozna zarobic botami ustawianymi na uhy na noc w tibi :]


_________________
oumn da lololegend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.