mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 14:20 
Cytuj  
Sorry za temat wiem ze sa wyszukiwarki i wogole ale w temacie darmowek leze i kwicze i szukanie w miare fajnej gry zajmie mi wieki. :-)

Prosze o pomoc "wyjadaczy darmowek" zwlaszcza ze mam bardzo okreslone wymagania.

Otoz bardzo lubie gatunek H&S i pogralbym w cos takiego. GRalem w Diablo (rzygam nim juz - za duzo), Sacred, Titan Quest (nudne i gorsze od Diablo).
Szukam darmowki online ktora bylaby jak najbardziej podobna do Diablo 2 czyli idealu. Opisze jaka gra chcialbym.

GRAFIKA i DZWIEK:

Moze byc 2D, moze byc 3D. Poziom nie nizszy niz w Diablo 2. Tak zebym nie rzygal jak na to patrze. :-)
Dzwiek obojetne bo i tak przewaznie sluchan muzy swojej przy graniu.

QUESTY:


Moga byc, moze ich nie byc albo moga byc tylko w stylu "zabij xxx", "przynies 10 serc smokow". Chce sieczki i H&S a nie rozbudowanego RPG. Chociaz jesli jakies fajne questy beda to jest to raczej zaleta niz wada.

SWIAT:

Fajnie by bylo jakby byl duzy i zroznicowany. Pare duzych miast gdzie mozna polazic i kupowac/sprzedawac stuff. Fajne lokacje a nie las, las, las.
Swait musi byc FANTASY. Musza byc miecze, smoki i rycerze/magowie ale w dowolnym wydaniu.

POSTAC/ROZWOJ POSTACI:

Im bardziej skomplikowany tym lepiej. Kocham cyferki, tabeleczki i skille. :-) Im wiecej roznorodnych skilli/szkol magii/czarow/statystyk tym lepiej. Taki jak w D2 bylby OK.

Co do profesji to musi byc cos wiecej niz standardowe Mag/Zlodziej/Wojownik.

Fajnie by bylo gdyby byly jakies bajery w stylu kupowania koni/domow/najemnikow/[pomocnikow/przywolywania stworkow i inne ciekawostki.

PRZEDMIOTY:

W pizdu. :-) Im wiecej broni/Zbroji/Helmow/Czarow/Scrolli/Run/Kamieni szlachetnych/mikstur i innych rzeczy tym lepiej.
Podzial itemow zeby byl taki jak w Diablo na zwykle/magiczne jakies unikaty czy tam zestawy ktore warto kolekcjonowac.
Fajnie by bylo jakby byl rozbudowany system ulepszen broni zbroji poprzez inskrypcje/runy.czy miejsca na kamyki i inne pierdolki.
Itemki zeby mialy suzo roznych statystyk wplywajacych na postac.
Najlepiej tak jak w Diablo system prefiksow/sufiksow.

SYSTEM WALKI:

DYNAMICZNY i INTUICYJNY. Zeby walki byly szybkie, krwawe i ciekawe.
Zeby zmiana oreza czy przelaczenie z walki wreczx na luk czy magie nie wymagalo 65 klikniec mysza, itp.

POTWORY:

Tu juz obojetne tylko zeby ich troche bylo a nie szkielet,smok i orki i koniec. Fajnie jakby mozna bylo je obdzierac ze skory czy zabierac jakies rzeczy im do craftu czy ulepszen zbroj/broni.

CRAFTING:

Jakby byl to fajnie im bardziej rozbudowany tym lepiej. Lecz nie musi byc.


COMMUNITY/LUDZIE:

Specialnie na koncu bo to mi najbardziej wisi. MOga grac dzieci, moze byc milion ludzi moze byc tysiac. Moga byc questy dla grup a moze to byc gra w ktorej tylko samemu sie wali mobki. Moga byc gildie a nie musza.
ITD....


Acha fajnie by bylo gdyby gra byla dosc trudna i walka byla wymagajaca np. uzywania wiekszosci skilli a nie "wlaszam makro/klikam myszka RAZ i ide na obiad". :-)




Wiem ze zagladaja tu ludzie ktorzy grali w kilkanascie/kilkadziesiat darmowek. Wiec prosze ich o pomoc bo ja nawet watpie czy taka gra istnieje ale moze.
Poprostu pogralbym w cos co nie "biedne" i przypomni mi zarwane nocki nad Diablo 2. A SinglePlayer H&S sa biedne ostatnio (oprocz Diablo wlasnie ale ono mi sie znudzilo). Wiele razy czytalem ze "ta gra to tylko H&S", itp.
Je chce wlasnie taka gre tylko te najlepsza, najbardziej dopracowana, najciekawsza, najbardziej rozbudowana bo wymagania sa dosc wysokie, :-)
Mam nadzieje ze moj opis dobrze przedstawia na co klade nacisk a na co nie.


Mozna tez zrobic z tego fajny topic gdzie ludzie beda oceniac gry w taki sposob jak napisalem ja swoj opis.

Z gory dzieki za odpowiedzi.

EDIT:

Na MMORPG.COM poczytalem o MUOnline na stronce gry prezentuje sie to calkiem ladnie. I chyba najwoecej ludzi gra wlasnie w MU. Dobre to jest? W tych kategoriach o ktorych pisalem ze mi zalezy? Czy sa moze lepsze gry??


_________________
Obrazek

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 14:36 
Cytuj  
Tibia?
No naprawdę tylko to mi przychodzi do głowy :D
ale jest jeszcze jedna opcja prywatne serwery Ultimia (dobrze to napisałem?)

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 14:56 
Cytuj  
Kabraxis co to za sygnaturka ? :D 99 lvl ? haha ^^


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 15:28 
Cytuj  
Kabraxis przeciez znalazles juz taka gre - Archlord ftw !


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 19:40 
Cytuj  
Ech, nikt Ci nie pomógł, a sam szukam takiej gry...
Xiaha próbowałeś?
http://www.gamescampus.com/xiah/


Posty: 9
Dołączył(a): 7.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 20:45 
Cytuj  
warsoldar napisał(a):
Tibia?
No naprawdę tylko to mi przychodzi do głowy :D
ale jest jeszcze jedna opcja prywatne serwery Ultimia (dobrze to napisałem?)


Tibia? gdzie tam craft. Poziom miał być nie gorszy od D2. Źle napisałeś pisze się Ultima. A gdzie w ultimie sieka? Szybka akcja?
Craft w UO najlepszy z gier. Skille tak jak mówiłeś nie wystarczy kliknąć i iść na obiad. Trzeba być obecnym w każdej sekundzie walki ;). Grafa nie kuje w oczy.


_________________
To ja dodge52.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 01:33 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Ech, nikt Ci nie pomógł, a sam szukam takiej gry...
Xiaha próbowałeś?
http://www.gamescampus.com/xiah/


Obadalem na yuotube. Sieka fajna. Ale mega oczojebne. :-)

Sciaga sie - zobaczymy co to za cudo.


Ultime mnie ciagnie ale jest platna a aktualnie mi wystarczy wczuwania sie i 2 lata placenia za WoW'a.
A darmowe shardy to nie wiem czy sa fajne bo sie nie znam. :-)

Moze ktos poleci jakis fajny shard UO? Tylko bez pisania jakis historyjek i RP na sile plz.


_________________
Obrazek

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 05:19 
Cytuj  
Moongate II polski freeshard MOONGATE I był najstarszym podobno, ten zmienił się tylko cyferką i parom nowymi bajerkami :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 06:16 
Cytuj  
Najstarszym jest Clair's Lair, potem Dream Masters.
Jeśli chodzi Ci o dobry server do PVP, to mogę Ci polecić UOGamers Hybrid (b. szybkie gainy, gra ustawiona tylko pod PVP pre-AoS)
No i z 1000 osób. (chociaż nie jestem pewny, bo b. dawno nie grałem)
http://uogamers.com/

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 12:55 
Cytuj  
a ja polecam Mir 3, fajna sieka, ulepszanie itemow tez, sporo monsterow.


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 16:39 
Cytuj  
Jak chcesz se posiekać to se nie wiem pograj w jakieś Single Gamey Np- Titan Quest albo hmm Dungeon Siegi (pierwsza część lepsza)

A jak chodzi o mmo sieki to hmm jest taka nie najlepsza gierka o tytule RYL2
Z tego co pamiętam tam była sieka sieka sieka i wieeelki grind :>


_________________
Obrazek
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 16:59 
Cytuj  
ryl 2 to totalna pomylka. Dobre pvp ale siekanie lvli jest czymsokropnym. Pozatym armory hight lvli wygladaja tak jak low tylko ze maja pozmieniane staty...


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 17:08 
Cytuj  
No ja przy rylu wytrzymałem 4-5 dni :P


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 7.05.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 21:20 
Cytuj  
Ja tyle samo. Tylko przy jedynce :D. Fajnie mi sie grało ale mi cienko chodzi ;D. Ja na DM gram w UO i mi się podoba ;).


_________________
To ja dodge52.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 21:26 
Cytuj  
Ja przy RYL'u 2 wytrzymalem z 3 minuty. 2 minuty zakładałem postać, jedną szedłem żeby wyjść z miasta i zostałem w nim zabity...


Posty: 20
Dołączył(a): 1.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 22:00 
Cytuj  
Polecam Cabal Online :>
no to tak:

1:grafika 3d z piekna animacja skilli, muzyka(przynajmniej mnie) sie podoba.

2:No questy niestety polegaja wlasnie na tym zeby zabic okreslona ilosc mobow albo przyniesc rozne itemy z tychze, ale sam napisales ze ci to nie przeszkadza xD

3:na poczatku dostepne sa 3 duze lokacje,lecz z czasem zyskuje sie dostep do nowych, miasta sa malutkie wiekszosc terenu zajmuja obszary z mobami.

4:Atrybuty postaci sa 3: Inteligencja, Zrecznosc i Sila. sa 4 rodzaje skilli: Sword(miecz), Magic(magia), upgrade(podniesienie np. ilosci HP, MP, ataku etc) i Special(Aura i Battle mode, jak zagrasz bedziesz wiedzial o co chodzi xD). Profesji jest 6: Force Archer, Warrior, Blader, Wizard, Force Blader i Force Shielder. Nie ma niestety zadnych bajerow tego typu :(

5:Itemkow jest w miare duzo, nie ma scrolli/kamieni szlachetnych/run sa za to core'y ktore ulepszaja przedmiot na wiekszy+ i takie ktore wymagaja w przedmiocie Slota, czyli pustego miejsca i dodaja one jakas specjalna wlasciwosc.

6:Co sie bede rozpisywal, takie jak opisales :>

7:Potworow jest ze tak powiem, "w pizdu", z niektorych potworkow wypadaja specjalne itemy do craftu i ulepszen (Core'y i materiale)

8:Jest craft, pozwala ulepszac rzeczy ze na przyklad za uzycie skilla dostajesz wiecej Expa w pasku jego rozwoju.

9:Ludzie jak w kazdym mmo, sa ludzie fajni, i sa przychlasty, makro jeszcze nie widzialem do Cabala xD

PS. Jak ktos by chcial grac to polecam server Mercury :> moj nick:Zorgi
PS2. aha strona to www.cabalonline.com


_________________
Obrazek
Nie pisze polskich fontow ;d


Ostatnio edytowano 8 sie 2007, 13:00 przez Zmiotek, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 22:26 
Cytuj  
Loki.
Polska premiera we wrzesniu. Jest juz wersja Francuska, Wloska, Niemieska, Hiszpanska i chyba angielska.
IMO Loki napewno ci sie spodoba.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 07:20 
Cytuj  
Ja polecam 2moons. OB juz 30 lipca. Grafika 3d, krwawe walki, 6 klas Azure Knight, Segita Hunter, Vicious Summoner, Incar Magician, Segnale, Baggi Warrior. Brak craftingu, duzo skilli(duza czesc AOE), swiat podzielony na male mapy miedzy ktorymi porusza sie gracz.
Polska rekrutujaca gildia 2moons www.2moonscw.fora.pl

*

Posty: 169
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2007, 14:04 
Cytuj  
9Dragons ? wpisz w wyszukiwarke i będziesz miał temat o tym

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2007, 18:03 
Cytuj  
Jesli chodiz o Cabala to ja jestem za
Ta gra najbardziej pasuje do twojego opisu ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.