mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 18:56 
 
A więc szukam gierki w stylu rakion tzn niecałkiem takiej, bo:
ze skilllami ( np dagger, sword itp)
Można wybrać sobie broń, jaką chce się posługiwać i podwyższać skille, używając ich ( np jak bede czesto biegał to mi speed rośnie).
Hm, kojarzy ktoś cośtakiego?

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 20:08 
 
Ultima Online


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?


Posty: 9
Dołączył(a): 7.05.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 22:19 
 
^ HAHAHAHAHAH grałeś w Rakion i UO? UO w ogóle nie jest w stylu Rakion. Masz pokoje gier? Nie. Masz lvle? Nie? Skille Ci rosną,owszem ale nie od biegania :p. Grasz na jednym serwie i tyle i życie się toczy non-stop,a nie jak wejdziesz do pokoju.


_________________
To ja dodge52.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 23:45 
 
Wiem ze to nie MMO ale z cRPG ktore znam taki system rozwoju postaci ma Morrowind i Oblivion. Tylko tam sa levele ale nie ma punktow doswaidczenia.

Ultima Online tez ma taki system ale to juz lepiej niech wypowie sie ktos kto gral.


_________________
Obrazek

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 00:29 
 
Muzyk napisał(a):
^ HAHAHAHAHAH grałeś w Rakion i UO? UO w ogóle nie jest w stylu Rakion. Masz pokoje gier? Nie. Masz lvle? Nie? Skille Ci rosną,owszem ale nie od biegania :p. Grasz na jednym serwie i tyle i życie się toczy non-stop,a nie jak wejdziesz do pokoju.


Jakbys uwaznie czytal i rozumial co pisze to wiedzialbys ze nie chodzi mi o grafike, o pokoje tylko o skille ze rosna podczas uzywania broni lub np. medytacji. Nie lubie jak ktos sie wymadrza a nie wie o czym jest mowa. A w UO rosnie skill od biegania - Agility... Widac ze noob jestes i sam nie grales.


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

*

Posty: 58
Dołączył(a): 3.05.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 07:38 
 
Nie ma tam skilli i do tego walczy sie bronmi typu karabin maszynowy, ale to wciaz cos w stylu rakiona:
Gunz Online
Jedyny element RPG to to, ze zdobywamy doswiadczenie i kupujemy przedmioty (ubrania, etc.)

*

Posty: 68
Dołączył(a): 9.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 07:55 
 
o gunzie, ultimie wiem bo grałem, ale wqr... mnie to, że co jakiśczas wywalało mnie z serva...


Posty: 9
Dołączył(a): 7.05.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 10:48 
 
Tsunami napisał(a):
Muzyk napisał(a):
^ HAHAHAHAHAH grałeś w Rakion i UO? UO w ogóle nie jest w stylu Rakion. Masz pokoje gier? Nie. Masz lvle? Nie? Skille Ci rosną,owszem ale nie od biegania :p. Grasz na jednym serwie i tyle i życie się toczy non-stop,a nie jak wejdziesz do pokoju.


Jakbys uwaznie czytal i rozumial co pisze to wiedzialbys ze nie chodzi mi o grafike, o pokoje tylko o skille ze rosna podczas uzywania broni lub np. medytacji. Nie lubie jak ktos sie wymadrza a nie wie o czym jest mowa. A w UO rosnie skill od biegania - Agility... Widac ze noob jestes i sam nie grales.


Ej ty jesteś krzywym chujem robiony? Ja chciałbym wiedzieć kto Cię spłodził. Na jakim servie rośnie agility od biegania? Patrz tak wyszło że gram od 2-óch lat i nie spotkałem się. Starszy brat od czterech i spytałem go oto i też nigdy się nie spotkał. Ci dam noob'a na duelu. I ciekawe kto jest noobem bo właśnie się ośmieszyłeś. Typ się pytał o grę podobną,a nie podobną w 1/20 ciołq. Jaka akcja jest w UO,a jaka w Rakionie -.-.


_________________
To ja dodge52.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 17:08 
 
@UP
Krzywym chujem to cie pies po oku tracal...

Na Defiance UOR rosnie AGI.

Nie gralem na oficjalu. Ja nie place za gry, dla mnie to smieszne.

Typkowi chodzilo o wzrost skilli jaki mozna spotkac w UO (uzywanie miecza - swormanship, itd.). Ty oczywiscie jestes bezmuzgim dzieckiem i nie rozumiesz o czym jest mowa. Nie udzielaj sie jak nie wiesz o co chodzi.


_________________
Jack Pirat napisał(a):
KTURYMI KLAWISZAMI SIE RUSZA W TEJ GRZE BO ZADNE NIECHODZIA MI :-?

*

Posty: 57
Dołączył(a): 10.01.2007
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 17:31 
 
Tsunami napisał(a):
@UP
Krzywym chujem to cie pies po oku tracal...

Na Defiance UOR rosnie AGI.

Nie gralem na oficjalu. Ja nie place za gry, dla mnie to smieszne.

Typkowi chodzilo o wzrost skilli jaki mozna spotkac w UO (uzywanie miecza - swormanship, itd.). Ty oczywiscie jestes bezmuzgim dzieckiem i nie rozumiesz o czym jest mowa. Nie udzielaj sie jak nie wiesz o co chodzi.


A ty za to masz ''muzg'' -.-' Ortografia kolego :)
Ja polecam Infinity ;) Bo koledze chyba chodzi o cos w tym stylu xD


_________________
SHAKE JUNT!

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 07:25 
 
Tsunami i Muzyk ban na tydzien czasu dla ochlody.

Kolejna taka dyskusja doprowadzi do trwalego usuniecia z forum!

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.