mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 23.02.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 14:28 
Cytuj  
www.gangsters.pl

To gra komputerowa w przeglądarce internetowej. Wciel się w postać początkującego gangstera i rozpocznij swoją karierę w przestępczym półświatku, żeby z czasem zostać królem podziemia.

Czy marzyliscie aby wcielić się w role gangstera ?
Napadać na jubilera itp ?
A może wynajmowac sobie dziwki, które by na was zarabiały ?
Pojedynkowac się z innymi gangsterami ?
Wykonywać zlecenia od szefa mafii ?
Prać pieniądze ?
Dbać o respekt ?
Podwyższać sobie siłe, doświadczenie, morale ?
Kupować dragi ?
Grać w kasynie za kase za udane zlecenie, misje ?
Kupować budynki jak markety, kioski, sklepy np : obuwniczy ?
Kupowac sprzęt RTV, motory, samochody, garnitury, a nawet bombe atomową ?

WWW.GANGSTERS.PL TO COŚ DLA LUDZI Z CHARAKTEREM :)

Od ponad miesiąca gram w tą super grę i jest to moim zdaniem najlepsza grą online :D
Gra z czasem będzie też ulepszana, ma pojawić się w ciągu roku nawet grafa 2D !!!

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 17:43 
Cytuj  
Kolejny clon the crims? Czy polacy nie potrafią zrobić czegoś własnego, niż korzystać z pomysłów innych?

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 18:02 
Cytuj  
@up Popieram ...
Już lepsze chyba by było jak by zrobili nie wiem np. Zabijanie kamyków ...

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 18:48 
Cytuj  
Ludzie jak nie macie pomysu na grę zgłoście się do mnie. Mam pomysły, wiem, że są wykonalne, tylko nie mam czasu, umiejętności i ochoty żeby je samemu zrobić. Chcecie pomysłu, do kogokolwiek, a nie klonujcie pomysły innych. To by było na tyle pozdrawiam.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2007, 20:13 
Cytuj  
TC imho rulez, ale klony juz sa do dupxxyy.

Jeszcze street of race szlo przelknac ale jak juz ten sam klimat jest to
bez kozyry powiem: www.żal.pl i nie ma to tamto.

nie wszedlem nawet na ta stronke i moge z czystym sumieniem powiedziec ze nie polecam :P

@Edit wszedlem, zobaczylem, wyrzygalem, bo sie az chce widzac cos takiego...:

W pi&plusmn;tek 11 maja o godzinie 18:00 nast&plusmn;piło oficjalne otwarcie &para;wiata Gangstersów <<- te kombinacje znakow to zwykly brak znakow polskich. nie lepiej bylo zrobic ta gre na jakims .prv.pl, przynajmniej bylo by wiadomo ze ciiiiff


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 2
Dołączył(a): 15.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 08:45 
Cytuj  
To mój pierwszy post więc witam wszystkich :).
Gothel napisał(a):
Kolejny clon the crims? Czy polacy nie potrafią zrobić czegoś własnego, niż korzystać z pomysłów innych?

Jakoś nikt nie zarzuca pro evolution soccer, że jest zerżnięta z fify :P. Lepiej czerpać garściami z dobrych wzorców, niż być na siłę oryginalny.

Karioker napisał(a):
nie wszedlem nawet na ta stronke i moge z czystym sumieniem powiedziec ze nie polecam :P

:lol: . Krytykujesz grę, a nawet w nią nie grałeś. Masz rację (bo pewnie często tam widniejesz) www.żal.pl
Karioker napisał(a):
Edit wszedlem, zobaczylem, wyrzygalem, bo sie az chce widzac cos takiego...:

A ja jak tu wszedłem, zobaczyłem, twoją wypowiedź, to mal się nie wyrzygałem, bo aż się nie che wierzyć widząc coś takiego. Naucz się korzystać z polskich znaków.

Wracając do tematu:
Imo gra nie jest idealna, ale gra się całkiem przyjemnie. Całkiem fajnie rozwiązano system pvp. Szkoda, że w kasynie jeszcze nie działa Black Jack (ale będzie na dniach) i ruletka. Wielką zaletą gry jest kontakt z adminem, który cały czas stara się wprowadzać coraz to nowe opcje, często opierając się na pomysłach i opiniach graczy.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 09:00 
Cytuj  
Marnym klonom the Crims mówimy - NIE!
Gothel jak zawsze dałeś rade rozśmieszyć mnie swoją wypowiedzią :D:D

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 13:40 
Cytuj  
Miło mi. Masz coś do mnie pisz na priva dobra?

Edit. Jeśli nie zauważyłeś poprzedni post to również była ironia tak szeroko rozumiana przez Ciebie. Pozdrawiam

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 19:56 
Cytuj  
Ironiom mówimy - NIE!

Nic do ciebie nie mam ale według mnie masz trochę za wysokie mniemanie o sobie :) i staram ci pomóc w uświadomieniu sobie tego zanim po jakiejś ostrej ripoście ze strony kogoś innego popadniesz w kompleksy :)

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 20:03 
Cytuj  
Nie mam wysokiego mniemania o sobie, wręcz przeciwnie nawet. To, że lubię ironizować to nie Twoja sprawa. Pozatym nie lubimy się ok, ale nie musimy wypisywać różnych głupot na siebie. Żyjmy tolerancyjnie, ja nie będę komentował Twoich wypowiedzi ty odczep się od moich.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 21:10 
Cytuj  
Cytuj:
A ja jak tu wszedłem, zobaczyłem, twoją wypowiedź, to mal się nie wyrzygałem, bo aż się nie che wierzyć widząc coś takiego. Naucz się korzystać z polskich znaków.


Powiedz to 90% ludzi z 90% forow na swiecie... Taki nawyk z czata... I tak klon TC i tak :lol:

Cytuj:
Ironiom mówimy - NIE!


Odmienny stan umyslu?


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 19
Dołączył(a): 23.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:17 
Cytuj  
tylko dlaczego ludzie w to grający mówią, że to zdecydowanie najlepsza gangsterska gra online ? :)
to tak samo jak menagery typu htt. Czy wszystkie inne pozostałe ( a jest ich 20 ) to ich klony ? czy to że TC jest najbardziej popularne to oznacza ze inne gry gangsterskie ( a oprocz www.gangsters.pl jest ich pelno ) to klony ? :) no cóż, tematyka gry jest podobna, ale zupełnie inaczej się w niej gra niż w znanym TC gdzie co drugie konto to kukiełka :) ale ludzie ktorzy weszli tylko w gre, lub przeczytali moj pierwszy post tego nie zrozumią :)

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:22 
Cytuj  
TC to pierwsza polska gangsta ... :P

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:25 
Cytuj  
Nie zrozumiem :)

TC bylo pierwsze (teraz bedzie flame bo nie lubie sprawdzac swoich zrodel :P) i kazda nastepna chocby 500x lepsza bedzie jej klonem :) tak samo ogame. Wiekszosci ludzi z ktorymi gadam bardziej podchodza Plemiona. Ale i tak to tylko KLON OGAME... i tego nie zmienisz.


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 19
Dołączył(a): 23.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:42 
Cytuj  
HaJBoS napisał(a):
TC to pierwsza polska gangsta ... :P

hehe TC to nie jest przeciez Polska gra :)

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 20:59 
Cytuj  
Jego blad, co nie zmienia faktu ze pierwsza :P


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 19
Dołączył(a): 23.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2007, 20:28 
Cytuj  
a to ze pierwsza to nie oznacza ze najlepsza.
takim mysleniem to do dzisiaj gralbym na amidze :P

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 19:32 
Cytuj  
Nie neguje tego, ze moze byc to najlepsza gra pod sloncem, wymiatac TC pod kazdym wzgledem, ale to i tak bedzie klon. Tak jak PC jest klonem 8bitowcow, CMdora, amigi, wykorzystuje rozwiazania tak jest o niebo od nich lepszy choc i tak jest klonem...

A teraz w przeciwna strone :P

L.Kaczynski jest klonem :P:P:P Boleslawa Chrobrego a kogo bys wybral na prezydenta :P


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 19
Dołączył(a): 23.02.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 22:12 
Cytuj  
o lol :D ale żeś porównanie z tymi prezydentami walnął. Szczerze mówiąc to dla mnie tej jeden wielki burdel jakim jest nasz kraj rozpoczął się od Bolesława Chrobrego.

Leo Beenhakker jest klonem Zbigniewa Bońka. A kogo byś wybrał na trenera ?

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 08:45 
Cytuj  
Dobra koniec ot sie robi. I tak TC bylo pierwsze :P


_________________
Free your brain of your mind

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.