mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 15.06.2007
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 16:16 
Cytuj  
Witam
Gram 3-ci dzien wojownikiem na serwerze Vindication i mam kilka pytan :D

1-Dlaczego straznicy strzelaja do mnie gdy probuje wejsc do innych miast.
2-W jaki sposob teleportowac sie do innych miast.
3-Jak podniesc np axe skil ponad 91 bo tylko tyle moge wytrenowac w miescie.
4- Jak podniesc skile zwiekszajace np sile ataku
5-gdzie kupic lepsze bronie i zbroje
6- czy wojownik moze leczyc sie jakims scrolem lub runa lub napojem podczas walki. jak zwiekszyc ilosc staminy podczas walki.
7-do jakiej gildi i w jaki sposob moge sie przylaczyc zeby porozmawiac z bardziej doswiadczonymi graczami najlepiej do polskiej oczywiscie :)

Ostatnie pytanie
w co warto inwestowac punkty jezeli mam na max str i con ?

Pozdrawiam

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 cze 2007, 09:58 
Cytuj  
1-Ponieważ jesteś ich wrogiem
2-Podchodzisz do runemastera i wybierasz miasto.możesz się teleportować tylko do miast należących do twojej nacji
3-Musisz teleportować się do miasta zrobionego przez graczy.Jeżeli tam nie będziesz mógł trenować na wyższy poziom musisz zwiększyć swoją inteligencje
4-siłe ataku dodaje strenght, a siłe mocy inteligencja
5-w miastach zbudowanych przez graczy
6-niestety nie może.Chyba, że masz odpowiednie zaklęcie
7-znajdź jakiegoś recruitera i go poproś.Nie doradzę ci gildii, bo gram na Braialli.Zapraszam do mnie :)
8-dexterity dodaje defense(dobre dla wojownika),inteligencja poprawia obrażenia od mocy,a spirit zwiększa pasek many(ale to tylko dla magów)
Powodzenia i zapraszam na Braialle :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2007, 12:37 
Cytuj  
5. Sea Dogs Retreat, czy jak się tam nazywa ta wiosza z czerwonym statkiem w herbie.


Posty: 5
Dołączył(a): 15.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 cze 2007, 15:40 
Cytuj  
Slicznie dziekuje
2-go chara zrobie na Braialle :D

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 17 cze 2007, 10:14 
Cytuj  
Fajnie Dodibrae :) A jak zrobisz już go na moim świecie to skontaktuj sie ze mną. Pomogę ci. Zapraszam do gildii Trofast Duo.


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 15.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 21:47 
Cytuj  
do tego miasta niemoge dojsc bo tone w wodzie :)

z innych miast tez niemoge sie teleportowac bo np centaury strzelaja do mnie przy probie wejscia do ich miasta. W sumie to niewiadomo nawet czy mozna podejsc do tego miasta czy niemozna bo podejscie konczy sie dedem.

Ciezka sprawa chyba juz tej gry nie lubie :D
Padlem od tych centaurow stracilem kase co nioslem a przez przypadek nioslem wszystko co mialem i niemoge po to isc bo znowu mnie ci straznicy zabija. a niemam nawet na fluidy kasy.

chyba jest to wszystko dla mnie zbyt skomplikowane i nie dam rady do wszystkiego dojdc sam :P

relog na Tibie :D

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 15:20 
Cytuj  
Nie miałeś iść tylko się teleportować :) u runemastera :)
I nie poddawaj się tak łatwo :) Jak zaczniesz na moim servie to dam ci parę groszy :)


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 15.06.2007
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 09:50 
Cytuj  
Mam chara na Braialli nick DodiBrae, w jaki sposob moge wziasc Ciebie do friends list i sie z toba skontaktowac w grze :D ?

Za pieniadze i itemki dziekuje ale nie :P sam sobie uzbieram to co bedzie mi potrzebne :)

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2007, 16:29 
Cytuj  
Żeby dodać mnie do listy przyjaciół muszę grać w tym momencie co ty. Najlepiej komendą /friend Arven . Gram co dwa dni przez 2 godziny. Będę w sobotę koło wpół do trzeciej (trzeba się jakoś dogadać z rodzeństwem :) )


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 15.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 22:54 
Cytuj  
W gildi od razu lepiej :D
Jest wiele milych osob sluzaczych dobra rada :)
Nnajlepsza metoda na podzielenie sie netem z rodzina jest router i 2-gi komputer polecam :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.