mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 10.04.2007
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 18:54 
Cytuj  
Więc chciałbym zaprosić do gry Mroczna Horda.W grze po tym jak stworzymy kartę postaci tworzymy temat z życiem swojej postaci ,życie postaci jest prowadzone w jednym z trze kontynentów ,to na jakim kontynencie gracz będzie prowadzić życie swojej postaci zależy od rasy którą wybrał .W życiu postaci gracz może :
- Doskonalić swoja postać o lepsze statystyki oraz umiejętności .
- Zdobywać nowe przedmioty .
- Tworzyć własną historię.
- Swoimi czynami zmienić historię kontynentu bądź całej gry .
- Założyć swoje miasto w którym będzie rekrutowane wojsko które później może pomagać postaci w podbojach ,miasto wydobywa surowce które gracz może wymienić na inne dobra .
- Podbijać miasta innych graczy aby więcej rekrutować wojska i móc wykonywać więcej zleceń oraz zmieniać historię .
- Spotykać się z innym graczem ,wtedy tworzony jest łączny temat z przygodą [życiem postaci]
- Wraz z innymi graczami tworząc sojusz i starać się o historyczne podbicie kontynentu "braxon" który jest w rękach wrogów
- I wiele wiele innych .

Gracz jest po stronie Mroku i może wybrać jedną z ras :
-Mroczny Elf
-Ork
-Nekromanta [Może się zdawać że to nie rasa ale w grze jest inaczej ,więcej info w samouczku w opisie ras]

I kilku profesji .Tworząc tego pbf-a nie chciałem stworzyć czegoś co jest w każdym pbf-e czyli dział ze sklepem,arena walk itp,u mnie w grze tego nie ma np:jeśli gracz chce mieć przedmioty musi je zdobyć w życiu postaci .Uwaga !:jeśli szukasz pbf-a w którym twoja postać jest nieśmiertelna albo że gdy będziesz o włos od śmierci to uratują cię leśne elfy bądź kupisz sobie eliksir odrodzenia to ten pbf nie jest dla ciebie .Oczywiście nie zrobiłem tak że postać będzie ginąć ciągle ,to czy postać zginie zależy tylko i wyłącznie od gracza .No bo np:nudne jest to że postacie są jakby nieśmiertelne bo tutaj wyskoczy elf i cie uratuje itp. w mojej grze trzeba racjonalnie myśleć ! np: nie ma co rzucać się na trolla jak się jest początkowym !.W grze nie ma też lv-i oraz doświadczenia ponieważ nowe punkty statystyk będzie się zdobywać na treningach itp.

Jeśli masz coś głupiego do powiedzenia to nie pisz !

http://mrocznahorda.xad.pl/index.php

Jeżeli ktoś może mi pomóc, proszę przy zakładaniu postaci wpisać na samym dole
,, polecony : Brebiou "

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.