mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2002, 15:29 
Cytuj  
Mam pytanko co jest do jasnej cholery z trucizna? Zatrul mnie waz kolo bramy w Nujelm. Trucizna zabrala mi 43 hp i zabila. Pomijam fakt ze sie nie odnawia stamina jak sie jest zatrutym.

#########################

Teraz czesc artystyczna:
A tak wogole to jak kiedys dore tego h#$! co mnie zlootowal jak poszedlem do helaera to go zapierd... Co za swiat! 10 sek mnie nie bylo. Stoi kolo "Huorn" niedaleko u Zbrojmistrza i pisze sell. Ja sie go pytam czy nie bral rzeczy z trupa a on nie i spierdala. Nastepnym razem sie nie bede nawet pytal... BTW mam nadziej ze ta zniszczona zbroja komus na sztorc w dupie stanie!


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2002, 18:30 
Cytuj  
Ta. Masz racje. Lej w pale bez pytania.


Posty: 4
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2002, 19:53 
Cytuj  
Piszesz że rzeczy skroił Ci jakiś Huorn. Pragnę tylko sprostować że ja nazywam się Hunar, jeśli Ci o mnie chodzi, rzeczywiście spotkalem obok zbrojmistrza w Nuljem jakiegoś kolesia(moze to byles ty)ktory sie mnie pytal czy nie mam jego rzeczy. Ale ja ich na pewno nie zabralem. U zbrojmistrza bylem po siekiere do scinania drzew(moja mi gdzies zginela), ale okazala sie zbyt ciezka jak dla mnie i ją po prostu sprzedalem. Rzeczy Ci napewno nie ukradlem!!!


Posty: 4
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2002, 19:57 
Cytuj  
Aha i wcale nie spierdalałem jak piszesz tylko porostu sobie poszedlem bo i ty poszedles. Jesli GMowie moga to jakos sprawdzic czy Ci zabralem rzeczy czy nie to bylbym wdzieczny, bo takie pomowienie jest nie fair.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2002, 20:41 
Cytuj  
w sumie moze i by mogli ale za wiela roboty... a jest wile innej. :/

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 mar 2002, 20:43 
Cytuj  
KromeR, ja cie czasami nie rozumiem... W temacie o poisioningu nie chcesz powiedziec kto go naucza (chyba dlatego ze to "mowienie o grze" jak sie myle to sorki ale to by oznaczalo ze nie mowisz bo jestes samolubna sknera, chyba tak nie jest) a tutaj sypiesz imionami graczy... nieladnie...


_________________
Mejk lof nou łor!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 06:15 
Cytuj  
Nie wcale nie dla tego ze nie chce mowic o grze ale dla tego ze ja tez szukalem nauczyciela hiddingu i w koncu go znalazlem choc od zera wyuczylem sie do jakis 13.0. jak ja sie moglem wysilic i poszukac i porobowac to inni tez moga :razz: A tak wogole to ja sie swojego imienia postaci nie wstydze i znam wielu ktorzy mysla podobnie :razz:

A co Hurona... No to w takim razie zwracam honor. Poprostu myslalem ze na DZ gdzie ludzie byli porzadni i nie bylo tak ze jak ktos padl to wokolo tylko *yoink* tak jest ciagle a tu takie kwiatki... Wiec sie wqrwilem nieprzecietnie tym bardziej ze na ta zbroje zbieralem dlugo polujac, a nie lowiac ryby or smtg.


On topic:
A tak wogole to chyba przegiecie z ta trucizna nie? Ja rozumiem zeby to bylo jakies mocniejsze zwierze ale waz? Poprostu nie mialem szans, stamina sie nie odnawia wiec nie mozna sie doczlapac po odtrotke lub do healera :sad:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 12:13 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-27 15:29, KromeR napisał:
Mam pytanko co jest do jasnej cholery z trucizna? Zatrul mnie waz kolo bramy w Nujelm. Trucizna zabrala mi 43 hp i zabila. Pomijam fakt ze sie nie odnawia stamina jak sie jest zatrutym.

#########################

Teraz czesc artystyczna:
A tak wogole to jak kiedys dore tego h#$! co mnie zlootowal jak poszedlem do helaera to go zapierd... Co za swiat! 10 sek mnie nie bylo. Stoi kolo "Huorn" niedaleko u Zbrojmistrza i pisze sell. Ja sie go pytam czy nie bral rzeczy z trupa a on nie i spierdala. Nastepnym razem sie nie bede nawet pytal... BTW mam nadziej ze ta zniszczona zbroja komus na sztorc w dupie stanie!



To cie dziwi ze ukradl zbroje?Mi ostatnio ukradli 30gp i 9 bochenkow chleba :razz: A co do trucizny to wystarczy sie zaopatrzyc w odtrutke u jednego z wielu alchemikow :wink:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:15 
Cytuj  
Szukam tego poision-trainera i ku*** nic. Kromer nie badz taki... Probowalem u wszystkich... Na 90% chodzi o thiefa ale zadna komenda nie dziala. Reaguje tylko na slowo "thief" ale owtedy nawija jakies glupoty.


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:21 
Cytuj  
lol widocznie byles niekulturalny bo mnie nauczyla :smile:)))))))))))))))

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:23 
Cytuj  
a mowiles vendor train? a moze cos innego?


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:26 
Cytuj  
lol pogadaj z nia troche przedstaw sie wiesz jak to z kobietami :wink:

nauczy na 100%

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:27 
Cytuj  
lol pogadaj z nia troche przedstaw sie wiesz jak to z kobietami :wink:

nauczy na 100%

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:27 
Cytuj  
lol pogadaj z nia troche przedstaw sie wiesz jak to z kobietami :wink:

nauczy na 100%

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:27 
Cytuj  
AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mozesz po prostu powiedziec? Nie rob scen!


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:32 
Cytuj  
"Aiku" i tak duzo ci podpowiedzialem :wink:

hmmm 3 razy post sie wyslal nie podejrzewalem siebie o takie pisarstwo... :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.