mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 14
Dołączył(a): 16.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 13:25 
Cytuj  
Tak, Akarra powrocila, byc moze ktos z zapalonych graczy ja pamieta... grafika, no coz moze nie jest rewelacyjna, lecz nie o to w tej grze chodzi. Duzy, caly czas rozwijajcy sie swiat, tony questow do wykonania i wciagajaca rozgrywka. Szczerze polecam.

Klienta gry mozna sciagnac tutaj:

http://exenos.sereg.net/download.php

Screeny dostepne do ogladniecia tutaj:

http://exenos.sereg.net/e107_plugins/au ... how=Akarra

Rewelacyjna gra, szczerze polecam.[/url][/list]


Posty: 14
Dołączył(a): 16.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 13:50 
Cytuj  
Jak mowilem, grafika moze nie rewelacyjna, ale jest dobry interface i gra naprawde wciaaaaaaaaaga :)

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 15:34 
Cytuj  
gorsza grafika niż w tibi :o nie wiedziałem że coś takiego istnieje


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 15:52 
Cytuj  
niestety niektorzy nie maja rozwinietej wyobrazni i bez grafiki jak w Oblivonie nie potrafia grać :(


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 16:34 
Cytuj  
gdzie byly te wszystkie gry kiedy mialem modem i 486 ? ;]


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 16.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 17:36 
Cytuj  
iniemamocni napisał(a):
gorsza grafika niż w tibi :o nie wiedziałem że coś takiego istnieje


Szczerze... tibia to syf... gralem kilka dni i musze powiedziec ze to naprawde tragedia, nie umywa sie do akarry wogole. Kazdemu kto potrafi zyc bez grafiki z obliviona ( :lol: ) polecam.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 18:11 
Cytuj  
A ta gra oferuje cos poza ciaglym expieniem?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 18:19 
Cytuj  
Beznadziejną grafikę na przykład.

@priestvalon - sorry Winnetou, to już nie te czasy, żeby badziewia bronić brakiem wyobraźni krytykujących.


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 16.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 18:20 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
A ta gra oferuje cos poza ciaglym expieniem?


Oczywiscie. Pograj a zobaczysz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 18:23 
Cytuj  
Może jednak napisz, żeby człowiek czasu tracić nie musiał niepotrzebnie.

Chyba, że to jakiś problem...?


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 16.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 18:29 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Beznadziejną grafikę na przykład.

@priestvalon - sorry Winnetou, to już nie te czasy, żeby badziewia bronić brakiem wyobraźni krytykujących.


Nie wiem jak tyt ale ja popieram inicjatywa mlodych zapalencow i przedkladam ja ponad komercyjne kichy - giganty typu WoW. No i jak zreszta ktos to niezle zauwazyl MEGAhity typu oblivion nic poza grafika nie oferuja (nie powiem obliviona skonczylem, wypelnilem wiele pobocznych questow, ale niewiele dobrego moge o nim powiedziec).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 18:38 
Cytuj  
priestvalon napisał(a):
Nie wiem jak tyt ale ja popieram inicjatywa mlodych zapalencow i przedkladam ja ponad komercyjne kichy

Tylko dlatego, że jest darmowa?
priestvalon napisał(a):
MEGAhity typu oblivion nic poza grafika nie oferuja (nie powiem obliviona skonczylem, wypelnilem wiele pobocznych questow, ale niewiele dobrego moge o nim powiedziec).

Ja natomiast mogę powiedzieć, że gdyby Ci się nie podobał, to byś go nie skończył z masą pobocznych questów, tylko zrobił na przykład to, co ja z morrowindem - pograłem 2/3 godziny parę lat temu i rzuciłem w kąt.

A darmówki zwykle nie oferują nic - nawet grafiki, tylko grind (i bugi, jeśli to produkcje homebrew).

Zresztą, nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby porównywać toto do "komercjalnej kichy" - WoWa. W prostych słowach, żebyś napisał, co toto oferuje.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 18:57 
Cytuj  
Ech wy macie proby... mi grafika 2d jak najbardziej pasuje, nie rzygalem przy diablo nie rzygalem przy tibii wiec i tu rzygac nie bedziem. Jak gra Oferruje cos wiecej niz grrriiiinnnnddd (oferuje?) to jest cool.


_________________
Free your brain of your mind

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 18:58 
Cytuj  
iniemamocni napisał(a):
gorsza grafika niż w tibi


uwierz mi, nie ma gorszej grafiki jak w tibii...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:05 
Cytuj  
Ta gra daje dowód ze istnieje jednak gorsza grafika od Tibii.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:07 
Cytuj  
@up2
roball napisał(a):
Obrazek



Jesteś pewien?


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:19 
Cytuj  
To JEST gorsza grafa niz w tibii. Ale NIEKTORYM ludziom to nie przeszkadza.


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 14
Dołączył(a): 16.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:27 
Cytuj  
Keii napisał(a):
priestvalon napisał(a):
Nie wiem jak tyt ale ja popieram inicjatywa mlodych zapalencow i przedkladam ja ponad komercyjne kichy

Tylko dlatego, że jest darmowa?
priestvalon napisał(a):
MEGAhity typu oblivion nic poza grafika nie oferuja (nie powiem obliviona skonczylem, wypelnilem wiele pobocznych questow, ale niewiele dobrego moge o nim powiedziec).

Ja natomiast mogę powiedzieć, że gdyby Ci się nie podobał, to byś go nie skończył z masą pobocznych questów, tylko zrobił na przykład to, co ja z morrowindem - pograłem 2/3 godziny parę lat temu i rzuciłem w kąt.

A darmówki zwykle nie oferują nic - nawet grafiki, tylko grind (i bugi, jeśli to produkcje homebrew).

Zresztą, nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby porównywać toto do "komercjalnej kichy" - WoWa. W prostych słowach, żebyś napisał, co toto oferuje.


Wiec po co wogole zagladasz do dzialu z darmowymi mmorpgami, jezeli NIC one nie oferuja? A co do morrowinda to niestety ale mial 100 razy lepsza fabule i bardziej skomplikowany swiat od obliviona... poza grafika przewyzszal tego drugiego pod kazdym wzgledem :)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:35 
Cytuj  
Miał tylko jedną poważną wadę. Trafiał w gusta określonych odbiorców. Do mnie kompletnie nie trafił.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:40 
Cytuj  
priestvalon napisał(a):
Wiec po co wogole zagladasz do dzialu z darmowymi mmorpgami, jezeli NIC one nie oferuja? A co do morrowinda to niestety ale mial 100 razy lepsza fabule i bardziej skomplikowany swiat od obliviona... poza grafika przewyzszal tego drugiego pod kazdym wzgledem

Po co zaglądam, to tylko i wyłącznie moja sprawa, a Ty dalej nie odpowiedziałeś na pytanie - co ta gra oferuje.
Karioker napisał(a):
To JEST gorsza grafa niz w tibii. Ale NIEKTORYM ludziom to nie przeszkadza.

Jeśli komuś nie przeszkadza grafika w tej grze, polecam MUDy.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.