mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 21:24 
Cytuj  
Długa Historia:
Chcę wam przedstawić grę na silniku (bez komentarzy na ten temat proszę) Tibii.Dlaczego akurat na tym silniku? Bo jest prosty. A historia zaczyna się tak.

2 Kumpli fanów Dragon Balla grających dawno (już nie) temu w tibię uznało,że tibia jest nudna... Cóż mieli począć... Zaczęli bawić się silnikiem,spritami,skrytpami,datami,picami i wszystkim co w tej znanej tibii jest. Tak wpadli na plan,że jeśli pobawić się troszkę dłużej silnikiem owej gry to można z niej zrobić coś ciekawego. No ale jak to przystało na młodych chłopaków (wtedy 14 letnich teraz 16) wybrali sobie temat jednej ze swoich ulubionych anime, a mianowicie Dragon Ball. Dla czego? Tego nie wiem do dziś co nas wtedy podkusiło. No ale wracając do tematu- Koledzy zaczęli mieszać sprity przerabiać daty i tak dalej. W pewnym momencie zwątpili i uznali,że projekt nie da rady innym o wiele fajniejszym i ciekawszym grom.
Zostawili projekt w spokoju. Po kilku dniach dowiedzieli się,że jakieś zaje... ane pierdo... fajfusy ukradły to co oni zrobili i puścili własny server.Ehh niestety takie sieroty z nich były,że nie potrafili nic zrobić (Więc nikt u nich nie grał). Koledzy oburzeni zachowaniem kilku internautów postanowili im pokazać co to znaczy coś dać od siebie żeby zrobić coś dobrego. Wzięli się ostro za Dragon Ball Online (które później zmieniło nazwę na WoDBO).I tak przez 2 bite lata... I teraz nadchodzi ta chwila kiedy Crash i Gott(Czyli ja. Dla tych co interesowali się kiedyś projektem znany pod nickiem Hatfield) wydają na świat swoje dzieło.

Lubisz Dragon Balla?
Nie jesteś wrogiem 2D?
Nie oceniasz książki po okładce?
Może to gra akurat dla ciebie?

--------------------------------------------
Więcej Info Screeny i Adres strony już w na dniach (Może coś będzie dziś)
1 Beta Test Server WoDBO już 2-3 dni po rozpoczęciu wakacji
--------------------------------------------
Proszę o nie za surowe i nie obraźliwe komentarze :)




EDIT 1
Stronka-http://www.wodbo.prv.pl/ W BUDOWIE!

EDIT 2
http://img528.imageshack.us/img528/9112/kajitosu9.png SCREEN Z OFF


_________________
"Memento Mori" - Niektórzy wiedzą co to znaczy ...


Posty: 1
Dołączył(a): 27.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 12:07 
Cytuj  
Śmierdzi Tibią.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 12:16 
Cytuj  
No niestety jest na jej silniku :P
No ale jak na pierwszy raz to ten silnik jest świetny :)
Niedługo nowe Screeny! (Z closed bety)
Działy Armor i Legi na stronce są już otwarte :>


_________________
"Memento Mori" - Niektórzy wiedzą co to znaczy ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 12:28 
Cytuj  
Widzę, że dużo spiritów zerżniętych z dblots.no-ip.org -_-


Posty: 10
Dołączył(a): 25.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 12:30 
Cytuj  
Ej ja juz na takim czyms identyko gralem na otsie dblots.no-ip.org nie zgapiacie ?? tak sie pytam bo to idencztyczne poza stronka


_________________
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:34 
Cytuj  
A przeczytaliscie historie?
Może byście przeczytali bo tam jest napisana prawda i to oni ukradli nasz projekt ... nie potrafili nawet zrobic zeby mozna bylo kolory postaci zmieniac ... więc bez takich commentów prosze ...


_________________
"Memento Mori" - Niektórzy wiedzą co to znaczy ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 16:53 
Cytuj  
HaJBoS napisał(a):
A przeczytaliscie historie?
Może byście przeczytali bo tam jest napisana prawda i to oni ukradli nasz projekt ... nie potrafili nawet zrobic zeby mozna bylo kolory postaci zmieniac ... więc bez takich commentów prosze ...

"fajfusy ukradły to co oni zrobili i puścili własny server.Ehh niestety takie sieroty z nich były,że nie potrafili nic zrobić (Więc nikt u nich nie grał)"
eeee to chyba nie mówisz o tej stronie dblots.no-ip.org. ZAWSZE minimum 30 minut po UP'ie jest maksymalna ilość ludzi (125), więc przestań już zwymyślać i przyznaj się, że ukradliście ten projekt z tej właśnie strony -_-
@down
Nie muszę się pytać bo wiem. -_-


Ostatnio edytowano 27 maja 2007, 18:02 przez Sucre, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 17:24 
Cytuj  
Ehh może najpierw się popytaj po ludziach którzy śledzili powstawanie WoDBO a wtedy się wypowiadaj ok?


_________________
"Memento Mori" - Niektórzy wiedzą co to znaczy ...


Posty: 1
Dołączył(a): 27.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 18:04 
Cytuj  
HaJBoS napisał(a):
Ehh może najpierw się popytaj po ludziach którzy śledzili powstawanie WoDBO a wtedy się wypowiadaj ok?


ja może nie jestem ich kumplem z rl ale pomogłem troszke i pamiętam że robili to od podstaw -.- Panie Surce którego kojaze z forum dbla ;]

HaJBoS@
ELOOOOO HATFIELD :0 to ja Tetley (tak ten tetley!!) pamiętasz mnie?? mam nadzieje xd, jeżeli tak to mógłbyś mi przesłac twoje gg i crasha na pw?? bo miałem format a zapomniałem zapisac listy :/ pomoge wam !! xD

topic@
mam nadzieje że to wypali a nie jak ostatnim razem :]

~~PoZdRo~~


_________________
xD

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 18:33 
Cytuj  
Całkiem całkiem, tylko zniesmacza mnie engine tibi trochę, oraz dobija jedna rzecz - brak animacji, wszytsko ogranicza się do spritów, jak fajnie by było coś w tej stylistyce z hardcore'ową animacją walki, pocisków, wybuchów :D. Widziałem jakąśtam grę na jakimśtam engine, bez spritów, jednak w tej stylistyce, z fajową animacją.


Posty: 10
Dołączył(a): 10.04.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 18:36 
Cytuj  
Śledziłem cały projekt WODBO!
I te downy z ,,dblots.no-ip.org" ukradły cały projekt!

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 21:21 
Cytuj  
Dziękuje za szczerość osób które nas pamiętają :)
Siema Tetley miło mi znów cię widzieć :P a może bardziej czytać twoje posty
Wejdz na www.wodbo.pl i na fora tam ci dam moj gg i crasha

POZDRO

Tetley już nie będzie się wpisywać nazyw :) jest specjalne okienko ze skillami :)


_________________
"Memento Mori" - Niektórzy wiedzą co to znaczy ...

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 06:39 
Cytuj  
Heh i znowu jakas gra zwala nazwe z anima, odczepcie sie juz :P

"World of Nashikashi Online" to brzmi dumnie :P


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 14:57 
Cytuj  
Kar przeczytaj historyjkę a się dowiesz czemu :P
:>:>


_________________
"Memento Mori" - Niektórzy wiedzą co to znaczy ...

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 10:01 
Cytuj  
fajnie ze link nie dziala ;P


_________________
Lubie rzodkiewki

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2007, 18:49 
Cytuj  
hmpf gra jak kazda oparta o silnik tibii, w sumie patrzylem tylko na trailery jak mam byc szczery(sie zrymowalo ^^)

Natomiast sama stronka jest swoistym fenomenem , poniewaz adblock plus blokuje mi tekst na niej a odblokowywuje reklamy.

Ps. Macie blad na forum ;) zamiast Trilery powinno byc Trailery


Posty: 6
Dołączył(a): 4.05.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 19:20 
Cytuj  
To jednak dbl ukradło! A dumny Administrator mówił, że my kradniemy "całą jego dwuletnią pracę"(projekt dbspecial, szybko upadł, słaba grupa. A szkoda, bo się zaangażowałem i nic nie wyszło.)! Jestem pełen podziwu, że nie straciliście zapału. Życzę powodzenia!

Btw. Dajecie do klienta grafiki tylko z loga, czy mogą być rysowane od zera? Z kumplem się zajmowaliśmy grafiką 32x32 właśnie do dbs. Jak by co to napisz na pw.
Btw.2 Będą tylko 4 profesje, czy zamierzacie wprowadzić inne?

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 00:07 
Cytuj  
@upper
Ja się stronką nie zajmuję tylko Crash mój współtwórca :)
Zapraszam na Forum
wodbo.fora.pl
START już 1 Lipca :)


O dziwo nawet nie wiecie ile osób już czeka :P

Ostatnio system gry urozmaiciliśmy o:
Przemiany , czar levitacji, Skill, Spells (Nowe) Techniki, Obszernaą robioną od 0 mapę i respy, Bosy , Npcki , Systemy clinowe i Source

Około 90% tego co ma być 1Lipca jest już gotowe :)
Teraz już tylko drobne nie dorubki ...

Sprawa z DBL zamknięta nie chcę mieć z tym kolesiem adminem nic wspólnego poprostu mam nadzieję że nie weźmie nam nowego clienta :) i myślę ze nie weźmie bo wtedy by już się kompletnie pogrążyl :P


_________________
"Memento Mori" - Niektórzy wiedzą co to znaczy ...

*

Posty: 150
Dołączył(a): 4.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 00:23 
Cytuj  
Hajbos mam kilka pytań :

1.Czy server będzie dłuzej niż 23.00?
2.Jaki mniejwięcej będzie limit graczy? :)

DBL jest nudny...
Kilka powód :

Za krótko Online.
Duże kolejki.
Częste Lagi.

Mam nadzieje,że wam to wyjdzie :)


_________________
http://brollly.act4trees.com/ :P

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 00:27 
Cytuj  
Sky tu cię zaskoczę bo:
Server stać będzie na skrzynce serverowej :) którą zamawiamy już na dniach co daje nam możliwość ponad 400 graczy online bez laggów a do tego 24 godziny na dobę

1 Lipca rozpocznie się beta w której będzie 10x exp potem po 3 dniach będzie reset kont i start normalnej gry 4 lipca exp custom :) i mamy nadzieje że już wszystko będzie działać potem > co tydzień Update Grafik/Skryptów i Mapy :) ...

DBL nie dorasta do pięt WoDBO :)


_________________
"Memento Mori" - Niektórzy wiedzą co to znaczy ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.