mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 10:05 
Cytuj  
Czolem!

O t moja druga seria pytan dotyczaca gry:

!) Jestem skromnym rybakiem i nic innego w ZS nie robie tylko lowie w koncu po wielu monotonnych godz. lowienia uzbieralem goldow na lodz. Pyt. wiaze sie z lodzia. Jak ja kupie to gdzie ona sie pojawi? jak nia sterowac? czy jak wejde na nia to odrazu bede sterowal nia czy musze cos zrobic? czy na lodzi jest podpoklad gdzie bede mog spac i skladowac rzeczy?
czy lodz moze mi ktos ukrasc, czy mozna rozbic lodz? jak poznam, ze to moja lodz gdy w porcie bedzie stalo ich kilka kolo siebie?

2)jak zrobic makro emulujace przycisk myszy, tak zamiast gdy klikam np.: na wode podczas lowienia to zamiast mysza kliknal bym na np. spacje?
jakie sa przydatne makra i jak je zrobic?

3)Chcialem byc skromnym rybakiem, ale widze, ze to sie chyba nie uda ciagle jakies zagrozenie i musze sie podszkolic w obronie, tylko zastanawia mnie jedna rzec skad mam wiedziec, ze ten np.: miecz jest lepszy od innego skoro nie ma zadnych spolczynnikow przy kupowaniu?

4) Narazie nic innego w ZS nie robie tylko lowie (te klikanie jest monotonne) a poziom umiejetnosci wzrosl mi z 50% do 55% po okolo 15 godz. klikania czy to standardowe tepo czy ja cos robie nie tak? idzie to jakos przyspieszyc, zrobic mniej monotonnym?

Dzieki za pomoc
ostanim razem byliscie bardzo pomocni
<Usmiecha sie>

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 11:44 
Cytuj  
Lodz nie jest czasem od 70% (tzn lowienie z lodzi siecia)? Nie wymaga to 50 sily? Poprawcie mnie jesli sie myle, bo mam podobny sposob zarabiania $$, i to dosc wazne.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 12:06 
Cytuj  
Ad.1) Jak dwa razy klikniesz na deedzie łodzi, to będziesz mógł ją postawić gdziekolwiek chcesz na wodzie. Jak sterować? Forward, Backward, Full Forward, Turn Left, One Left, One Forward itd... podstawowe klawisze do sterowania łodzią to są deafultowe makra CTRL + klawisze z klawiatury numerycznej. Jak wejdziesz na łódź to powiedz 'activate key', albo może 'aktywuj klucz' (nie wiem jak to teraz jest). Na łodzi będziesz mógł zasnąć, ale lepiej najpierw powiedz Drop Anchor, bo jak zaśniesz, a łódź będzie dryfować, to stracisz łódź, a sam będziesz martwy. Składować rzeczy możesz w schowku, po otworzeniu go kluczem, który pojawi się po złożeniu łodzi na wodzie. Łódź może być Ci skradziona jeśli jej nie zamkniesz, rozbić łodzi chyba nie można. A rozpoznać możesz swoją łódź po tym, gdzie ją postawiłeś :razz:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 12:23 
Cytuj  
Rozpoznac lodke najlatwiej nazywajac ja jakos - klik (albo 2klik) na sterniku :smile:

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 14:08 
Cytuj  
Co do makr to tworzysz je:
2X klik na postaci
2X Options
Potem wybierasz zakladke makr (chyba na dole po lewej) i tam se robish, wybierash klawish i czy ma byc z altem abo controlem, wybierasz opcje makra (zeby uzyskac cala liste zjedz pod sam dol i sie menu przewinie) i dajesz, ale zeby na przyklad od razu lowil to musisz zrobic zlozone makro :grin:

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 18:09 
Cytuj  
Male sprostowanko powinno byc chyba: Last Object - Wait For Target - Last Target.
Alcor - Wyjdziesz :smile: :smile: :smile:

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 20:49 
Cytuj  
Powiedzial ten co mie poprawial :wink:
Ale u mnie tak zrobione makro dziala na rybki...

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 20:56 
Cytuj  
Dziekuje bardzo za pomoc.
Teraz mam bardzo pilne i istotne pytanie. Czym sie rozni smocza lodz od zwyklej? sa 3 rodzaje wielkosci i w kazdej wielkosci lodzi jest boat i Dragon Boat? czym one sie roznia skoro tyle samo kosztuja?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 20:59 
Cytuj  
Alcor bez urazy :smile: Ja mam zrobione tak jak mowilem dziala mi bez zarzutu wiec napisalem. Makro to zle slowo :smile: Powiedzmy ze to skrot :smile:

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 00:50 
Cytuj  
Jak sie zamyka lodz???

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 06:28 
Cytuj  
Otóż, dragon boat różni się od zwykłej łodzi tym, że na dziobie ma taką głowę smoka. Niczym więcej. Łódź zamykasz kluczem, czyli dwuklik na kluczu i na burtę bodajże, tam gdzie jest 'kładka'.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.