mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 51
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 12:56 
Cytuj  
Red Stone

http://www.playredstone.com/


Znalazłem ową gierkę która jest w fazie beta-testów i jestem ciekaw czy ktoś już grał w to ? Opisywanie nie jest moją mocną stroną więc polecam oficjalną stronkę. Jak na razie głównym plusem tej gry dla mnie jest chyba to, że lvl cap jest albo bardzo duży albo w ogóle go niema ponieważ na mapce znalazłem lokacje dla lvl'i 600+. Grafika jest jaka jest ale zawsze lepsze to niż Tibia ;).

EDIT:
Jeśli będzie robić postać to twórzcie ją na pierwszym serwie (tym wyżej ;)) bo drugi jest zbugowany


Ostatnio edytowano 13 sie 2007, 21:13 przez Lesiu, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 16:44 
Cytuj  
Lesiu napisał(a):
Grafika jest jaka jest ale zawsze lepsze to niż Tibia ;).

chyba sobie to w podpis strzelę ;). A o grze jest to chyba pierwszy topic, jak znajdę chwilkę to zobaczę czy fajne :).


_________________
Obrazek

*

Posty: 111
Dołączył(a): 17.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 20:07 
Cytuj  
Moze bedzie fajne narazie zasysam ;] a teraz podam link do sskow :
http://www.gamedaily.com/games/red-ston ... st/6087/1/
troszke diablo przypomina dam edita jak zagram!

*

Posty: 100
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2007, 11:15 
Cytuj  
Tak z nudów sobie zassam ;)

Cytuj:
From K2 Network:
Red Stone is a unique 2D fantasy MMORPG with an amazing, compelling story. Players may choose from eight character classes, each of which can transform into fantastic alternative classes to learn new skills and abilities. In Red Stone, you will explore dangerous lands, fight powerful monsters, complete exciting quests, and battle other guilds for superiority and glory. Red Stone is a fascinating game with a very classic feel to it. The game is focused on one thing: fun. It is filled with classic RPG elements, which makes it very accessible to new players. Everything feels familiar, right from the start. There are some different features, though, which make Red Stone unique.


_________________
Obrazek
Obrazek
HaHa! xD

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 sie 2007, 17:21 
Cytuj  
Mógł by ktoś opisać trochę klasy z tej gry.

Najbardziej interesuje mnie magican, werewolf i thief. Chciał bym wiedzieć jak się niemi gra w tej grze.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 15 sie 2007, 19:08 
Cytuj  
Thief/Monk

Złodziejaszek w skrócie to rzutki, zakładanie pułapek, rozbrajanie pułapek, otwieranie skrzynek, otwieranie drzwi

Monk uniki i dmg

Magican/Werewolf

Nie grałem więc pewien nie jestem ale wiz to stereotyp czyli dmg i buffy a co do wilkołaka to nie mam pojęcia.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 sie 2007, 21:44 
Cytuj  
Z nudów sciągnąłem, pograłem trochę...Cóż można powiedzieć, darmówka wiadomo - znudzi sie jutro. Narazie 25lvl Thief ;)


Posty: 11
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2007, 11:46 
Cytuj  
Powiem tak: gierka fajna, ma swoj klimacik. Gram w nią już dwa dni:P. Jak nie ma problemów z serwerem gra sie bardzo przyjemnie :]. Mnie nawet wciągneła. Zobaczymy na ile czasu;].


Posty: 1
Dołączył(a): 21.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 sie 2007, 21:38 
Cytuj  
O ile mi wiadomo nie istnieje polskie forum o grze Red Stone, dlatego postanowiłem takie zrobić, dlatego proszę aby Ci którzy chcą aby takie forum istniało weszli na stronę www.redstone.ok1.pl i zarejestrowali się. Nie wiem za dużo na temat tej gry ale postaram nadrobić tą niewiedzę w najbliższym czasie. Oczywiście potrzebuję pomocy przy tworzeniu i prowadzeniu forum i jeśli ktoś chciałby mi pomóc, proszę pisać na mój e-mail: [email protected]. ( Trzeba mieć minimum 14 lat ).

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 sie 2007, 02:27 
Cytuj  
Trochę przyjemnie się gra... aż jestem zdziwiony :roll: ... Taki dobry odpoczynek od WoW'a. Polecam.

Lvl 60+ nick: Azeem jak coś w grze to mogę podexpić.

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 20:13 
Cytuj  
Warsodar napisał(a):
O ile mi wiadomo nie istnieje polskie forum o grze Red Stone, dlatego postanowiłem takie zrobić, dlatego proszę aby Ci którzy chcą aby takie forum istniało weszli na stronę www.redstone.ok1.pl i zarejestrowali się. Nie wiem za dużo na temat tej gry ale postaram nadrobić tą niewiedzę w najbliższym czasie. Oczywiście potrzebuję pomocy przy tworzeniu i prowadzeniu forum i jeśli ktoś chciałby mi pomóc, proszę pisać na mój e-mail: [email protected]. ( Trzeba mieć minimum 14 lat ).


koleś widze cie po rz kolejny na stronie reklamując tą gre i jak na razie to mi się nie podoba bo zabrales mi nick -.-.

moglby z laski swojej ktos opisac mi Necromancer/Demon. w jakie umiejętnosci inwestowac co on potrafi i wczym jest dobry. caluje paliszki :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.