mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 11:59 
Cytuj  
Mam pytanko do GM i graczy,
niepokoi mnie wzrost statystyk,
wytrenowalem anatomy na poziom 20 i zadna statystyka mi nie urosla.
wytrenowalem eval. intel. na poziom 20 i zadna statystyka mi nie urosla.
wytrenowalem wrestling na poziom 28 i zadna sttystyka mi nie urosla.
wytrenowalem tactic na 25 i zadna statystyka mi nie urosla.
wytrenowalem fencing na poziom 11 i mi zrecznosc o 1 urosla.
Moje pytanie dotyczy czy to normalne? Czy przyrost statow zalezny jest tez od jakiegos czynnika losowego czy tylko od ilosci uzywanego skilla?
Czy wzrost stow polaczony jest ze wzrostem skilli tzn. aby stat urusl skill tez musi?

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 12:12 
Cytuj  
A po co ta manifestacja umiejetnosci ??
to raz...
po droogie radzilbym sie zastanowic nad tym po co Ty grasz ? dla cyferek ? czy dla zabawy/relaksu/oderwania sie od szarej codziennosci ?
Jesli dla cyferek to gleboko wspolczuje...

Z.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 12:17 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-02 13:12, Zezary napisał:
A po co ta manifestacja umiejetnosci ??
to raz...
po droogie radzilbym sie zastanowic nad tym po co Ty grasz ? dla cyferek ? czy dla zabawy/relaksu/oderwania sie od szarej codziennosci ?
Jesli dla cyferek to gleboko wspolczuje...

Z.


Dzieku za odpowiedz na pytanie :grin:, ale moze ktos inny da mi odpoweidz czy wszystko jest w pozadku.

P.S. gram dla zabawy

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2002-04-02 13:20 ]</font>

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 12:25 
Cytuj  
Wszystko w porzadku z przyrostem ale z GMami nie... Ludzie troche pomyslcie zanim cos powiecie... "Czy grasz dla cyferek"?
Ja pier**** straci ktos przez buga 15 z kazdego statsa: "grasz dla cyferek"?
Od tych cyferek zalezy przezycie w swiecie, dziekuje...

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 12:33 
Cytuj  
Dziekuje, bo wiesz mam zasade, najpierw sie dowiedzieczy tak ma byc zanim zaczne wysylac zgloszenia bledow ze cos mi tam nie rosnie.

A z ta manifestacja to po to aby pokazac ludzia ze nie maja poco sie scigac w dozaniu do doskonalosci bo nie maja ze mna szans.
Zjadam trole na sniadanie a smoki na obiadek, nikt ze mna nie ma szans :lol:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2002-04-02 13:35 ]</font>

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2002, 12:50 
Cytuj  
I jeszcze jedno, panie GM Zezary na forum ZS pomysly jest temat "Zmian koloru wypowiedzi".
Moze tam bys sie wypowiedzial bo to strasznie wszystkicm utrudnia gre jak kolor wypoweidz normalnie jest niczytelny dopiero po podswietlenie daje si go odczytac.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2002-04-02 13:51 ]</font>

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 12:22 
Cytuj  
Zaraz po odpaleniu serwera przyrost statystyk został zminimalizowany, aby ustrzec się nadmiernie wypakowanych postaci, które potem rozbijałyby równowage gry. Obecnie przyrost statystyk w niektórych dziedzinach jest zwiększany w niektórych zmniejszany.. jednym słowem, staramy się wyważyć to jak najlepiej a raporty z waszej strony są całkiem pomocne..

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 14:49 
Cytuj  
Zaiste Ro6ert ma racje. Zauwazylem ze ostatnio bardzo poprawil sie przyrost bowcrafta. Dzieki bardzo. To wybitnie ulatwia mi prace.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 02:00 
Cytuj  
jeśli zauważycie jakieś paradoksy typu na rybkach szybciej rośnie siła niż na rąbaniu drewna to prosze dać znać.. najszybciej dotrze jak napiszecie : [email protected]

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 09:23 
Cytuj  
A moze by tak zrobic liste panow GM, podac czym sie zajmuja i jakies adresy kontaktowe. Powinno to w znacznym stopniu tak jak zauwazyl Ro6ert przyspieszyc poprawianie bledow i ulatwic komunikacje.
Taki info dodac na strone ta gdzie jest juz lista GM'ow.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 12:35 
Cytuj  
strona informacyjna u nas leży ponieważ nie mamy nikogo do zajmowania się stronką :sad:

Proponowany przezemnie podział ról wśród GMów jest taki : (narazie nie zatwierdzony przez wszystkich z ekipy)

R0N - zarządza pracą nad skryptami
Gadget - kontakt z ludźmi, gildie
lianka - wystrój świata, pomoc ludzikom w grze, szukanie makrowników :wink:
Kosmaa - przyjmowanie i selekcja zgłoszeń o konta
Xanth - gildia rzemieślników i ekonomia świata ( to za drogie..to za łatwo zrobić.. tego nie powinno być w sklepie do kupienia itp), także zadania specjalne (questy)
Evilness - sprawy regulaminowe i pilnowanie porządku
Ro6ert - historia świata.. próba poskładania jakiejś fabuły (współpracując z Krukiem) i drobne modyfikacje skryptów usuwanie błedów w kodzie itp
Malkolm - praca w skryptach 'na zlecenie'

jeśli znajdzie się ktoś do robienia stronki.. wrzuce tam takie informacje wraz z adresami i dokładniejszym opisem (oczywiście jeśli powyższe 'przydziały' odpowiadają wszystkim :razz: )


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 13:13 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-04 03:00, Ro6ert napisał:
jeśli zauważycie jakieś paradoksy typu na rybkach szybciej rośnie siła niż na rąbaniu drewna to prosze dać znać.. najszybciej dotrze jak napiszecie : [email protected]


To na rybach sila rosnie????

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2002, 13:50 
Cytuj  
już nie :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.