mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 20:57 
Cytuj  
Wlasnie przed chwila pewna "mila" magiczka ( imienia nie wymienie ) zabila mojego przyjaciela. Zapytana dlaczego stwierdzila ze zna go z innego swiata ( heh ). Po czym zaczela mnie straszyc, ze mnie tez zabije ( heh mozna pomarzyc :smile: )Tyle ze moij znajomek nigdy nie gral ta postacia na innym servie. Wiec "szanowna" szalona mistrzyni ognia moze upewnij sie kogo zabijasz bo mozesz ktoregos dnia otrzymac belcik w plecy. Musze rowniez powiedziec ze byla w towarzystwie pewnej znanej postaci z innego sharda. Wiec przenosimy co najgorsze z innych shardow tutaj??? Najbardziej rozbawilo mnie to, ze za zabicie nie dostala CRIMA ani nic. Wiec przyzwalamy mordowac sie bezkarnie??? ( A moze to byl przebrany MG???)

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 21:08 
Cytuj  
oo widzicie. a mowia ze magowie to dupy...
to jedno
co do przenoszenia akcji z IRL do UO, oraz z innego shardu do ZS... jesli bede swiadkiem takiej sytuacji, sprawa bedzie prosta - ban na konto oraz IP
powiedzialem.
Gadget

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 21:58 
Cytuj  
Ano przenoszenie akcji z innych shardow jest IMHO dnem i debilizmem. co z tego ze pewien czlonek redow z cl gra na dz? Tak bylo co innego tu tez...
Generalnie powinno sie tepic taich typow.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 22:15 
Cytuj  
Mam jeszcze jedno pytanko. Wspomniana wyzej zawodniczka uzyla ognistej kuli. Czy ten czar jest tak latwy czy ona taka dobra? BO jesli ona taka dobra to magowie nie maja podstaw do tego zeby marudzic.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 23:03 
Cytuj  
Fireball to czar 3 kregu i kosztuje tylko 2k wiec za trudny nie jest :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 23:10 
Cytuj  
Powiem tak, panowie czerwoni wczoraj stoczyli pojedynek z Pretorianami, i w niczym nie uchybili klimatowi RPG...
Pretorianie zreszta tez :}
ale jak mowilem, jesli zachowuja klimat, jest wszystko ok, i nic do nich nie mam.
jesli to sie zmieni, jesli zacznie sie PiKowanie ludzi bez powodu, ja tez zaczne stosowac identyczna metode...
bo w koncu Bogowie tez byli chaotyczni.. raz lubia.. raz zabijaja...
Gadget

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 23:50 
Cytuj  
Hmm... lubią...? To chyba znacznie rzadsza sytuacja ? :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 23:59 
Cytuj  
Widze ze sie topic o "chaosie" zrobil. Ja chcialem jedynie zaznaczyc debilizm i niedoroslosc pewnych osob i zachowan. A o takzwanych chaosie wypowiadalem sie w kilku innych topickach. Apropo Gadget szykuj juz sobie lightningi bo sadze ze nie obejda sie bez bezsensownego PiKowania. Pozdrawiam

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 08:31 
Cytuj  
hmm
Powiem tak. Z ciekawosci spytalem jak to bylo tych uczestnikow z drugiej strony, a poniweaz wiem ze mnie nie oklamali. To moge stwierdzic, ze to nie bylo dokaldnie tak.

A co do PK to z tego co wiem to go nie bedzie z ich trony. No chyba ze ich, ktos zjedzie to go ubija w ramach honoru. Ale jak ktos nie wyzywa nikogo na prawo i lewo to mu to nie grozi.

Acha. Zbiera sie stara ekipa. Wiec deomny trzymajcie sie na bacnosci. Juz nie dlugo nadchodzi was koniec.
HAHHAHAHAHAHAAAAAaaa


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:03 
Cytuj  
ehhh... zawsze to jest jakoś nie tak...


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:04 
Cytuj  
Wiem tylko ze bila go tylko Victoria i ze na pewno nie bil go West i Dicon oni stali i sie patrzyli tylko.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 12:06 
Cytuj  
tylko stali i patrzyli... :smile: cool.


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 15:38 
Cytuj  
JA KURWA PO PROSTU OSZALEJE!!! Tak ja go zajebalem a ta sytuacja wygladala zupelnie inaczej. Templair nie wkurwiaj mnie. A bylo tak ze pewna osoba ktorej nicka nie wymienie zaczela szukac po Nujlem innej osoby ktora na innym shardzie miala znane imie. Jak juz sie znalezli to twoj przyjaciel przedastawil sie jako Devil czy jakos tam, juz nie pamietam i zaczal sypac imiona znajomych z CLa zeby sprawdzic czy moj przyjaciel to jego przyjaciel. Jak juz sie okazalo ze nie to nalezal mu sie zgon za to co opowiadal. To po 1. Po 2 twoj przyjaciel mial zajebiscie malo HP i po 10 sekundach poisiona nie zdazylem rzucic firebala bo sie przewrocil. Przez chwile myslalem co zrobic z tym firebalem i stwierdzilem ze nie bede robil ci bydla tylko dlatego ze go znasz. Dlatego nie probowalem z toba walczyc a kulka poleciala w cialo twojego kumpla. Po 3 dostalem crima, jednak ten krotko trwa (zwracalem juz GMom na to uwage), posiedzialem chwilke na lawce i poszedlem. Po 4 jak chcesz sie ze mna lac i wbijac mi belty to wiesz kogo i gdzie szukac. Po 5 nie mamy zamiaru robic chaosu ktory wszystko rozdupca ale gildie ktora przedewszystkim jednoczy i zapewnia bezpieczenstwo swoim braciom a wrogow bezlitosnie tepi. Ale mnie zdenerwowales Templair. Acha i jak mowisz magiczka to mowisz zawsze o mnie... chyba ze cos sie zmienilo ale nic o tym nie wiem... I nie obnoscie sie o tym kogo gdzie znacie... Acha ja od jakis 2 miesiecy (kiedy zrozumialem ze to glupota) nie uzywam slow typu "skurcze", "inny swiat", "zaswiaty" itp.


Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 15:44 
Cytuj  
panie aiku, ten gosc chcial sie upewnic ze ma doczynienia z tym westem o ktorym myslal ze ma do czynienia. a wspomnienie o imieniu z dziecinstwa chyba nie jest jakims przestepstwem? zwlaszcza to nie powod zeby kogos zabijac. a dla twojej wiedzy, hp bylo rzeczywiscie malo, bo to byl swiezo stworzony mag. a jesli cie razi lub denerwuje stwierdzenie "imie z dziecinstwa" to mozesz najpierw o tym powiedziec. a nie, poczekac troche az ktos oddali sie nieco od straznika i go trucizna potraktowac. ale mnie wkurzyles!


Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 15:50 
Cytuj  
aha, "zaczal sypac imiona znajomych z CLa " czy ty masz jakies przywidzenia????? padlo pytanie czy kojarzy imie mha_devil i powiedzialem ze to moje imie z dziecinstwa. wiec o co ci KU... chodzi ???!?!?!?!?!!

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 17:58 
Cytuj  
Dziwne... na moim ekranie bylo cos innego...

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:01 
Cytuj  
Powiedzialem co mialem do powiedzenia i jak dla mnie dyskusja jest skonczona, jak ktos chce cos dodac to prosze bardzo ale watpie zebym odpowiedzial.


_________________
Mejk lof nou łor!

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 00:18 
Cytuj  
Aiku to ja cos dopowiem. Jasssne twoi piekni kolesie z przedszkola stali i patrzyli. No jasne bo ja nie robie wiochy i sie kolesiami nie zaslaniam. Myslales ze jak postawisz wiesz kogo to wszystkim kicha zmieknie??? To po pierwsze. Po drugie jesli spotykasz znana ci postac ( o ile wiem byli dobrymi znajomymi ) chcesz sie upewnic czy to ta. Po trzecie nie mow ze jestes takim obronca klimatu. Pewnie w banku sadzisz bank a w sklepach sell. Wiec nie rozsmieszaj mnie. Po trzecie chcecie stowrzyc CO?????? Gildie ktora bedzie bronic???? Zawsze znajdzie sie powod zeby uznac kogos za wroga ( vide opisane przezemnie wydarzenia ) i do zabica go. Wiec nie mydlij oczu jakimis frazesami jak z faszystowsiej ultoki. Bo jesli tak ma dzialac wasza gildia to jestescie bardziej zalosni niz ten caly smieszny chaos.
Po kolejne mowiac magiczka mialem na mysli magiczke - kobiete maga wiec nie schlebiaj sobie. Bede mowil magiczka gdyz jest to pojecie dosc ogolne.
Pozatym to ze mial malo HP nic tu nie wnosi.
Belcika jak powiedzialem dostaniesz w plecy kiedy sie najmniej spodziewasz. I nie z zawisci tylko dla zasady i oczywiscie zgodnie z zasadami RPG.
Jak mowia ignorancja jest bronia slabych wiec nawet nie oczekuje ze odpowiesz. I have spoken. Pozdrawiam.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 00:19 
Cytuj  
A wkurwiac to mozesz przyjaciolki na autostradzie wiec troche kultury.

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 09:41 
Cytuj  
NO wlasnie panow chyba ponioslo ciutke :smile: Nie widze wogule sensu po co jest ten topic, jedyny to moze taki ze wiadomo ze Crim czy murder za szybko schodzi a tak to jest tylko klotnia kilku panow ktorzy lepiej by poszli na piwo i sobie to wytlumacyzli albo pozabijali sie w ultimie.
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.