mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 00:31 
Cytuj  
Witajcie

Mam pare pytan:

1) jak zrobic aby teksty, ktory mowi jakis gracz byl dluzej widoczne lub mozna bylo do niego wrocic.

2)zauwazylem, ze okazywanie emocji idzie gracza bardzo szybko, czy jest mozliwosc zrobienia jakis skryptow, dzieki, ktorym mam latwy i szybki dostep do emocji zamiast je wpisywac recznie?

3)Jak np.: sie sklonic i zrobic tym podobne rzeczy?

4) czy sa jakies programiki, ktore ulatwiazja zycie w grze, chodzi mi wlasnie o szybki dostep do wydawania komend uzywania emocji, bez zadnego cheatu

5)do czego sluzy menu druzyny i jak to obslugiwac?

6) jak w ogole ulatwic sobie zycie w grze Utima Online bez uzywania cheatow

7)prosze takze o jakies sugestie porady

dziekuje za pomoc

TanSid

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 01:09 
Cytuj  
1) Jest opcja jak dlugo ma byc widoczny txt tylko nie pamietam w ktorej zakladce. Masz tam suwak ktory to reguluje. Posiadasz takrze pamietnik, w ktorym ejst troche ostatnich komuniktowi i txt. Nazywa sie on Jurnal w oknie postaci (taki gosci czyli ty a obok masz opcje).

2) Gracze ci posiadaja tzw. makra. Sa one konfigurowane pzrez graczy dzieki czemu mozna pod jednym klawiszem lub kombinaja klawisz + ctr, alt lub shift zrobic makro. Robie sie ja w opcjach lewa lista zakladka pierwsza lub druga od dolu. Wciszkasz "add" zeby pole wyczyscic a potem. W pierwszym mowlnym polu od gory jakis litere, cyfre lub F1-10. potem ponizej tego pola jest nastepne wybierz w nim Say i po prawej od tego pola wpisz co masz mowiec. Potem tylko "add" i gotowe. Kombinacji makr jest bardzo duzo, a to bylo tylko przykladowe.

3) Gesty sa take w makrak, a niektore sa juz skonfigurowane np. ctr + b to poklon.

4) Sa makra opisane pobierznie w 2)

5) To menu razej nie dziala.

6) Myslec.

7) Kto pyta nie bladzi, a kto czyta ten wie wiecej.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 03:53 
Cytuj  
Dziekuje za odpowiedzi.

Mam jeszcze pyt. czy siecia moge lowic z brzegu czy musze miec lodz? czy jest wymagany jakis poziom umiejetnosci w celu poslugiwania sie siecia rybacka?

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 06:10 
Cytuj  
Łowić siecią możesz tylko z łodzi, a wymagany do tego poziom skilla to co najmniej 70.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 10:55 
Cytuj  
70 to poziom chyba mistrzowski, oj dlugo bede musial lowic, aby go osiagnac.

Kolejne moje pytanie czy idzie jakos podpisac pod klawisz jakas czynnosc jak lowienie ryb klikanie dwa razy na wedke w rece jest strasznie uciazliwe.

Czy puste muszle mozna gdzies sprzedac jak tak to komu?

Dziekuje za pomoc

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 14:49 
Cytuj  
Otóż, można zrobić makro uniwersalne do czynnego kopania/lowienia albo czegokolwiek innego działającego na takiej podstawie... bierzesz makra, podpinasz klawisz i bierzesz Last Object, Wait For Target, Last Target. Nastepnie raz wybierasz wedke i klikasz na miejsce gdzie będziesz łowił, a następnie wciskasz klawisz, aby postać jeszcze raz zarzuciła wędkę. Za to żadne makro 'wbudowane' w UO nie jest samopowtarzalne i aby zarzucać wędkę będziesz musiał klikać ciągle na klawisz... ale to mniej uciążliwe niż klik na wędkę i na wodę...

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 16:45 
Cytuj  
Swietnie o to mi chodzilo.
I chyba oczywiste, ze nie moze byc samopowtarzalne robienie danej czynnosci -to bylby oczywisty cheat. I to cheat do entej potegi, wlaczylby ktos sobie film ogladal, a w grze kasa sama by sie robila, przeciez nie na tym to polega.
Ale wlasnie chodzilo mi o to co opisales na poczatku. Wielkie Dzieki.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 18:07 
Cytuj  
To ja tez zadam pytanie jaki jest adres irc'a gdzie przesiaduja gracze ZS?

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2002, 19:05 
Cytuj  
Jest to stary kanal, #ultimapl.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.