mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 02:16 
Cytuj  
To znaowu ja:) pewnie juz kilku z Wasznam mnie z gry, wiec taki poczatkujacy total nie jestem jednak ciagle odkrywam pewne rzeczy, o ktore nie moge i nie chce sie pytac w Zaginionym Swiecie.

Nowe pytania:

1) Oswoilem konia zabralem go na lodz. Lodz byla zamknieta jak sie obudzilem konia juz nie bylo. Kon moze uciec z lodzi czy to bug?

2) Skad wzias i jak wpisania czary do ksiegi?

3) U maga jest ksiega czarow za 200K czy tam sa wszystkie czary wpisane? dlaczego taka droga?

4) jakie sa rozkazy dla zwierzat kiedy sie na nich nie siedzi?

5) Jak uzywac umiejetnosci Animal Lore

6) Zauwazylem, ze sa jakies licytacje jak brac w nich udzial?

7) Jak moge wynajac ochrone na moj statek?

:cool: Zauwazylem, ze sa postacie niezalezne, ktore mowia, ze mozna je najac za pieniadze, jak to zrobic i ile cos takiego kosztuje?

9) Co robic aby podniesc sile i inteligencje jakich umiejetnosci czynnysci musze uzywac?

Narazie to wszystko;)

Dzieki za pomoc
(jak zwykle:) )

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 09:43 
Cytuj  
1) Zwykle zwierzeta pozostawione sobie samym znikaja, wiec zostawiaj je w stajni.

2) Podchodzisz do maga w sklepie magicznym i mowisz: "magu ucz", musisz miec ksiege przy sobie albo conajmniej 50% magery.

3) AFAIK jest ona pusta, zrobiona dla tych co nie urodzili sie magami a chcieli by zaczac praktykowac te sztuki.

4) come, follow, attack, transfer i takie tam :smile:

5) Wybierasz animal lor z listy skilli i klikasz na zwierzatku (chyba ze tutaj jest cos zmienione)

6) Wpisujesz .auc i tam mozesz sie licytowac, jak chcesz cos wystawic na aukcje to podejdz do licytatora (zwykle kreca sie w centrum miast) i powiedz "sell" czy tez "sprzedaj" (nie wiem czy to drugie dziala)

7) Poprosic kogos aby ci towarzyszyl :smile: AFAIK nie ma ochrony NPC do wynajecia.

8] Pewnie chodzi ci o krzykaczy, podchodzisz do nich i mowisz "witaj" albo "wynajmij" (nie pamietam dokladnie)

9) Sila - mining, skille walki, troche rybactwo

Int - magia, evl int, anatomia, ogolnie skille z grupy lore

Ale pamietaj - nie grasz dla cyferek :razz:

Pozdrawiam :smile:

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 15:10 
Cytuj  
A kiedy bedzie targowisko gdzie bedzie mozna ustawic swego sprzedawce?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 20:39 
Cytuj  
Jakto u was jest... Co szybsze katana czy kryss?

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 21:04 
Cytuj  
Wedlug starticsa, katana jest szybsza od kryssa i jest to chyba jest wogole najszybsza bron. Ale nie wiem czy to nie zostalo zmodyfikowane w jajis sposob.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 21:06 
Cytuj  
No wedlug straticsa... Ale tutaj? Bo to jest nielogiczne zeby byla szybsza :smile: I jeszcze pytanie: Czy da sie rzucac czary z kijem (np. black staffem) rzucac czary?

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 22:01 
Cytuj  
Cytuj:
Czy da sie rzucac czary z kijem (np. black staffem)?


Nie da sie, nad czym bardzo ubolewam :sad:

Pozdrawiam :smile:

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 22:16 
Cytuj  
czemu mialo by byc nielogiczne ze jest najszybasza? zreszta zdaje sie w katalogu broni na uo.olnet.pl jet napisane ze szybkosc katanyj est wysoka a kryssa srednia.jedyna nielogicznoscia jest moim zdniem to ze wedlug katalogu broni wszytkie bronie zwiazane z fencingiem oprocz wloczni i bodajze widel (ale to w katualnosciach zdaje sie pojawilo) maja male obrazenia i srednia predkosc ataku.JWst to moim zdniem pewne zachwiane wsrod klas broni. W sumei ejdyna sensowan bron z klasy szermierczej to wlocznia, chyab ze ktos tarcze uzywa...
albo jest tak,ze na stronie jest inaczej niz w skrypatch...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 22:21 
Cytuj  
Czlowieku... widziales kiedys katane? Zgodzisz sie chyba ze kryss to cos posrednigoe pomiedzy rytualnym sztyletem a krotkim mieczykiem? A katana to ponad 4kg bydle?

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 22:44 
Cytuj  
nom raczej szybszy powinien byc kryss. ogolnie to bronie klasy fencing powinny byc szybsze od odpowiedznikow w klasie sword


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 12:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-11 23:21, bloob napisał:
Czlowieku... widziales kiedys katane? Zgodzisz sie chyba ze kryss to cos posrednigoe pomiedzy rytualnym sztyletem a krotkim mieczykiem? A katana to ponad 4kg bydle?



nie, nie widzlaem nigdy katany, jednak gram w Uo juz dlugo i zawsze byla to najszybasza bronia...stad moje pytanie dlaczego mialo by to byc nielogiczne.No lae juz teraz wiem .A tak przy okazji, to w takiej sytuacji jak powiedziels najszybszy powinien byc nie kryss ale sztylet.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zeiram dnia 2002-04-12 13:48 ]</font>

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 09:42 
Cytuj  
Wieee ktooooooooooos kieeeeedy beeeeeedzie taaaargooooowiiiiiiskoo gdzieeee beeeeeedzieeeeee moooooooznnaaaaaaa wyyyyyyystawwwwwwwwwiccccccccc sweeeeeeeego sprzedawce? :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.